אנחנו תמיד שמחים לשמוע מה חניכים חושבים על מחנה הקיץ של BIG IDEA. אחרי שבועיים של מחנה, החניכים צוברים כל כך הרבה חוויות וחברויות חדשות וכאשר הם כותבים על כך זה באמת מרגש. הנה מה שחניכים כתבו על חווית הקיץ:

נתנאלה, ישראל
"אז בהתחלה באמת חששתי מאוד מללכת למחנה כי הייתי לבד ולא הכרתי אף אחד, אבל עכשיו, כשאני חניכה חוזרת כבר שלוש שנים (!) אני מרגישה ש BIG IDEA הוא כמו המשפחה השניה שלי"

נתנאלה

רועי, ישראל:
“אני שמעתי על המחנה עוד כשקראו לו e-camp וחשבתי שמה שעושים שם רוב היום זה להיות מול מחשב עד שבאמת הגעתי למחנה ואז כבר לא יכולתי להפסיק להתרגש! שבועיים של טכנולוגיה עם ילדים מכל העולם, איך אפשר שלא להתרגש? כבר ביום השני ראיתי שטעיתי,נכון שחלק גדול מהזמן אתה נמצא מול מחשב אבל אתה גם הולך לבריכה נפגש ו״אוסף״ חברים מכל העולם, יש לך פעילויות ספורט ויצירה, circle of friends, morning circle , bonfires ועוד לא הזכרתי את הטיול (בעצם הזכרתי עכשיו). הכל פשוט "מדהימייזנג" (אולי חוץ מהאוכל שהיה….בסדר).
החלק הכי קשה היה (לא לעזוב את המשפחה לשבועיים זה דווקא היה החלק הקל) להפרד מהמחנה ומהחברים ביום האחרון (הרצפה היתה רטובה מאוד) ואני אמרתי לעצמי שאני אחזור בשנה הבאה ובאמת חזרתי בתור CIT (מדריך בהכנה) והקטע שהכי זכור לי זה שאחרי אני ועוד מישהי מהקבוצה עשינו circle of friends לאחת מהקבוצות ילדה חיבקה אותי(??) ומאותו רגע אני ידעתי שאני רוצה להיות חלק מהמחנה הזה לעוד הרבה זמן…ואם כל זה לא שיכנע אתכם לבוא למחנה אז אולי שבועיים בלי ההורים כן ישכנעו אתכם”

סטפני, ארה"ב:
"בתחילה, כשנרשמתי למחנה הקיץ BIG IDEA הייתי קצת מתוחה כי לא הכרתי אף אחד וחשבתי שזה בטח ימנע ממני ליהנות. אבל כבר במפגש המידע פגשתי חבר'ה ושמעתי על החוויות שלהם. בגלל שהיתה לי הזדמנות לשמוע מראש איך זה במחנה, הרגשתי קצת יותר בנוח וגם גרם לי להתרגש מכל התוכנית הזו. כשממש הגעתי למחנה הקיץ הטכנולוגי BIG IDEA בישראל, הרגשתי כבר כל מיני ויברציות של התרגשות והבנתי עד כמה אנשים מלאי התלהבות לגבי טכנולוגיה ולגבי ישראל. מיד פגשתי המון אנשים מכל העול, שזה היה ממש מגניב, ומיד מצאתי את מקומי במחנה. כולם קיבלו אותי כלכך יפה וגרמו לי מיד להרגיש כאילו אני חלק מהמשפחה.. ביליתי שם את התקופה הכי מדהימה, ואני מקווה שזה יעודד אתכם להאמין ולנסות בעצמכם את המחנה. אתם אף פעם לא יכולים לדעת מה יקרה אם תטיילו למדינה אחרת לשבועיים…עבורי, זו היתה חוויה משנת חיים, שממש פתחה לי את הראש. בזכות החוויה הזו הכרתי תרבויות שונות ואנשים ממדינות מסביב לעולם, וגם להעמיק ולחקור את כל התחום של הטכנולוגיה".

סטפני

מתיו, ארה"ב
"בהתחלה די פחדתי ולא היה לי מושג מה הולך לקרות, אבל עד שהמחנה הסתיים, הבנתי שאלו היו שבועיים ששינו אותי לנצחו הפכו אותי למי שאני היום. איך אפשר לא לרצות לחזור לישראל??"

מתיו

מיכל נודלמן, ישראל
"מחנה הקיץ BIG IDEA בשבילי הוא החוויה הכי טובה שאי פעם חוויתי. חששתי בפעם הראשונה שהלכתי לשם (ואני בטוחה שאני לא היחידה….) אך ברגע בו הגעתי, הייתי מוקפת בכל כך הרבה אנשים "מדהימייזינג" ! אני מלאת הכרת תודה עבור המחנה הזה ולעולם אל אשכח שום קיץ שביליתי בו, אז מה אוכל עוד להוסיף? החיים ללא מחנה הקיץ הטכנולוגי BIG IDEA הם חיים שלא שווה לחיות"

מיכל

ג'ואל , ארה"ב
"אז בפעם הראשונה בה הלכתי למחנה הקיץ בישראל הייתי ממש מודאגת כי מחנה הקיץ הקודם שהלכתי אליו היה פשוט נוראי – לכן החלטתי ללכת למחנה הקיץ BIG IDEA. אז עוד לא ידעתי שהמחנה הזה יהיה הבית השני שלי ל-5 שנים הקרובות …
כשרק הגעתי למחנה פגשתי את השותפות שלי לחדר ואת החברים שהיו בקבוצה שלי. בנוסף, גם פגשי חבר'ה אחרים שהיו בשכבת הגיל שלי והם היו ממש מדהימים! בשנה הזו פגשתי את אחת החברות הכי טובות שלי, מישהי שאני יכולה לסמוך עליה ולדבר איתה .
לאורך השנים פגשתי עוד ועוד חברים, וזה תמיד נהדר כשמישהו מחבריי מגיע לניו יורק ויוצא לנו להיפגש . אני חושבת שניסיון העבר שלי במחנה הפך אותי לאדם שאני היום והייתי ממליצה על החוויה הזו בחום רב לכל אחד ואחת".

ג'ואל

איילת בן ארי, ישראל
"בפעם הראשונה שהגעתי למחנה הקיץ BIG IDEA הייתי ממש לחוצה כי באתי לבד, בלי שום חברים אבל במהלך המחנה הייתי מופתעת לגלות שמחנה הקיץ BIG IDEA מקבל בברכה את כולם! כולם משפחה אחת גדולה! הסדנאות היו נהדרות ולמדתי המון, המדריכים גם היו מעולים, השנה זה היה הקיץ החמישי (!) שלי המחנה!. אולי תשאלו את עצמכם מדוע אני חוזרת שנה אחרי שנה לאותו המחנה, התשובה פשוטה: הסדנאות ממשיכות להתעדכן ולהתחדש והמנהלים, דותן וניר, דואגים שהכל יהיה רענן ועדכני. בנוסף, אנשים חדשים מגיעים כל הזמן וכולם כ"כ נחמדים! בקיץ האחרון פגשתי את חברתי הטובה ביותר, שמה רייצ'ל, היא גרה בארה"ב ואני בישראל ועדיין אנחנו מאוד מאוד קרובות. אני מודה למחנה הקיץ BIG IDEA כ"כ על כך שאפשר לי להכיר אנשים מכל העולם וחשף אותי לעולם חדש שלם שכלל לא הכרתי- עולם הטכנולוגיה".

איילת

ים, ישראל:
"בתחילה חשבתי שזה יהיה לי מאוד קשה , כי אף פעם לא הייתי לבד, בלי הוריי במשך שבועיים שלמים. הייתי בת 9 ודי מפוחדת אבל אז אמא שלי התחילה לדבר עם המדריכים וגיליתי שהם מאוד נחמדים! הסכמתי להישאר שבועיים במחנה ומשם ואילך… השנה זה יהיה הקיץ הרביעי שלי במחנה! אני אוהבת את המחנה! כל שנה אני רק מחכה שזה יתחיל אבל זה לא קל, לא קל לחכות 12 חודשים ואז לגלות ששבועיים זה פרק זמן קצר מאוד…"

ים

פאר, ישראל
הדבר הראשון שעלה לי בראש כשחשבתי על מחנה הקיץ BIG IDEA היה: "OMG! מה אני עושה? אני לא מכיר את המקום הזה ואהיה שם לבד לגמרי במשך שבועיים שלמים". אבל אז אמרתי לעצמי להירגע ושהכל יהיה בסדר, בסופו של דבר יצא שזה היה כל כך הרבה יותר מזה! פגשתי אנשים מגניבים ממקומות רחוקים והם היו כ"כ מיוחדים ומשוגעים (אבל בצורה טובה!) בדיוק כמוני! וקשה לי למצוא אנשים כמוני ביומיום שלי אבל במחנה הקיץ הטכנולוגי של BIG IDEA זה קורה כל הזמן! מחנה הקיץ BIG IDEA הוא "המקום השמח" שלי בו כל שניה מצחיקה מעניינת ומרגשת ורוב הזמן כולם ביחד! BIG IDEA הוא גן העדן שלי…"

פאר

גרטה, איטליה
אני אוהבת את המחנה , אני חושבת שהוא הכי כייפי! אני כבר נרשמתי לשנה השלישית שלי כי בכל פעם שאני מגיעה למחנה יש משהו חדש שהופך את הקיץ לכ"כ מיוחד! המחנה ממוקם במקום יפיפה, מלא בצמחיה וירוק. חדרי הסדנאות וחדרי הלינה גם נחמדים. יש המון סדנאות לבחור מתוכן : תכנות, צילום, אנימציה, אופנה, אומנויות לחימה ועוד ועוד. יש אחלה בריכת שחיה ואפשר לבלות בה בכיף את כל שעות הפנאי עם חברים.
האנשים נהדרים! הם מגיעים מכל העולם ובאמת, אתה מוקף באנשים מדהימים! הם כיפיים, שונים וזה כאילו כולנו משפחה אחת! המדריכים מעולים, אפשר תמיד לסמוך עליהם, יש המון מסיבות ועוד פעילויות שונות ומגוונות וכיפיות. מחנה הקיץ הזה בישראל מבגר אותך, זה מקום כ"כ מיוחד ואתה פוגש כ"כ הרבה אנשים שנשארים איתך בקשר לשנים, אני כבר לא יכולה לחכות לשנה הבאה!"

גרטה

למידע נוסף על מחנה הקיץ הבינלאומי של BIG IDEA ליחצו כאן >>