ילדים רבים צוברים חוויות למידה שליליות בבית הספר – צפיפות בכיתות, מסגרת נוקשה ומעט התנסות פרקטית הופכים את סביבת הלמידה ללא-מתאימה לילדים. איך הצלחנו לשבור את התבנית הזו וליצור עולם שבו הלמידה היא חוויה מדהימה ומעצימה עבור ילדים? BIG IDEA חושפים את הסודות:

 

 

 

תנו לילדים חוויה מדהימה שלא יישכחו בחיים עם מחנות הקיץ הבינלאומיים של BIG IDEA בישראל!

מאחורי מחנות הקיץ הבינלאומיים של BIG IDEA עומדת גישה חינוכית של העצמת הילד. עם המון דגש מעשי על התנסויות ותהליך למידה מלווה בחוויות הצלחה, הנחיה צמודה של מדריכים מנוסים בעולם הסאמר קאמפ ועם רקע טכנולוגי עשיר, וקבוצות קטנות בסדנאות (עד 8 ילדים בסדנה!) – תהליך רכישת הידע במחנה הקיץ הוא חוויה מרתקת, מעשירה ומחזקת עבור החניכים והחניכות.

 

התוכן עצמו חשוב לא פחות מהסביבה הלימודים. ובמחנות הקיץ הטכנולוגיים התוכן מושקע, מגוון ורלוונטי יותר מכל לעולם הפנימי העשיר של הילדים. בנוסף לשיפור האנגלית, החניכים יכולים להתמקצע בסייבר ותכנות, לשדרג את יכולות הצילום והעריכה שלהם, לבנות ולתכנת רחפנים ורובוטים, ללמוד לייצר תוכן מעניין, לפתח את השמיעה המוזיקלית וליצור מוזיקה בעצמם, ועוד המון כלים ויכולות שהילדים יכולים לצבור, תוך שדרוג הבטחון והאמונה ביכולות שלהם, בכל אחת מ-40 הסדנאות במחנה הקיץ של BIG IDEA.

 

את התוצאה רואים בשטח מיד – בלי קשר לזיקה לבית הספר, כל החניכים מתארים את המחנה כסביבת הלמידה המעשירה והחיובית ביותר שהתנסו בה.

 

חניכים מספרים:

"הכרתי פה אנשים מדהימים ועשיתי כאן פרויקטים כל כך מיוחדים שבחיים לא הייתי יכולה לעשות בבית"

"זה מקום שבו לומדים דברים חדשים, אבל אין הרגשה של בית ספר. אתה מרגיש שאתה מבלה עם החברים הכי טובים שלך"

 

לחצו כאן למידע נוסף על מחנות הקיץ הטכנולוגיים של BIG IDEA