מהרגע שבו חופש פורים נגמר, ההורים מתחילים לשבור את הראש "מה עושים עם הילדים" בחופש פסח. ריכזנו לכם 4 מחנות מיוחדים לפסח הקרוב, שהם לא רק לעשות כיף, אלא גם השקעה בילדים.

שמחה רבה? אביב הגיע ואתו בעסקת חבילה גם פסח בא? הילדים יוצאים לחופשה בת שבועיים! שבועיים! מה עושים אתם במשך כל הזמן הזה? זה סיפור לקחת ימי חופש מהעבודה רק בשביל לראות אותם בוהים בשלל מסכים מנותקים מהמציאות. זה גם כאב ראש לא קטן למצוא להם פעילויות שיוציאו אותם מהוואטס אפ כאילו שאתם עובדים בצוות הווי ובידור. לא סתם קוראים למחנות שלנו BIG IDEA – כי תמיד יש לנו רעיונות מעולים בשביל הילדים. הילדים יעברו אצלנו חוויה של מחנה כמו בחו"ל בלי לטוס בכפר הנוער מאיר שפייה, הטובל בירוק, יבלו, יכירו חברים חדשים וישתתפו בפעילויות שהכי מושכות אותם: בין אם זה מחנה ליוטיוברים ויוצרים ברשת או סמינר סייבר מגניב או פסח צ'אלנג' – יומיים של טכנולוגיה וכיף או פאן זון – קייטנת ההייטק של ישראל. גם לכם הורים יקרים מגיע קצת חופש, בזמן שאתם יודעים שהילדים שלכם עוברים חוויה נפלאה ואיכותית שנותנת להם כישורים חברתיים, עצמאות והזדמנות ליצור דברים יצירתיים. בואו נספר לכם על המחנות המיוחדים שלנו בפסח:

1. YouCamp – מחנה ליוטיוברים ויוצרים ברשת

בטח ידוע לכם שליוטיוב יש מקום מאוד גדול בחיים של הילדים, ושאפשר ליצור ביוטיוב בלוגים ותכניות. אם הילד אוהב לצלם, רוצה לדעת איך לערוך ולהגיש מול מצלמה, ובעצם להפוך ליוצר תוכן ברשת זה המחנה האידיאלי עבורו. במחנה יהיה שיתוף פעולה ראשון של ביג איידיאה עם Teenk (חברת פרסום לצעירים) ואחראית על התוכן שלו קרין אלדאה שהיא היוטיוברית השולטת בישראל. במשך שלוש ימים מלאי יצירה ופאן הילדים ילמדו איך לנהל ערוץ דרך סדנאות עיצוב גרפי, עריכה, הגשה מול מצלמה ועיצוב פריים. תוך כדי הם יקבלו הדרכה מהיוטיוברים המובילים בישראל כמו  GuyTV  ו-טופגיק.

YouCamp

YouCamp
מתאים למי שאוהבים: ליצור סרטונים, לצלם, לערוך, לפגוש את היוטיוברים המפורסמים בארץ!
גילאים: כיתות ה' עד י' לפי שכבות גיל
תאריכים: ימים ב'-ד', 18 – 20 באפריל (3 ימים כולל לינה)
מיקום: כפר הנוער מאיר שפיה
לפרטים נוספים לחצו כאן.

Manhattan

2. Cyber Camp – כניסה לתוך עולם הסייבר

המחנה מתקיים בפעם הרביעית! המון בני נוער שהשתתפו בו הוכשרו להיות אלופי סייבר והשתמשו בידע ובכלים שקיבלו במחנה בהמשך בלימודים ואפילו בצבא. כל הזמן מדברים עכשיו בחדשות על תקיפות סייבר ומסקרן לדעת במה בעצם מדובר. במחנה החניכים יקבלו תפקיד מפתח במחלקה ההגנה של חברה בינלאומית, יחוו בעצמם תקיפת סייבר בזמן אמת ויצטרכו להתמודד עם האתגר. המשתתפים יתרגלו הגנת סייבר במתקן Cyber Gym – מרכז להדמיית התקפות האקרים המשוכלל בעולם. תוכניות הסייבר פותחו ע"י מומחים מצוות cyber school.. יש מסלול למתחילים שרק נכנסים לעולם הסייבר ומסלול למתקדמים שהם בעלי ידע קודם.

CyberCamp

CyberCamp
מתאים למי שאוהבים: אתגרים טכנולוגיים, להגן על רשתות מחשבים מפני האקרים ולהכיר חבר'ה טכנולוגיים מכל הארץ.
גילאים: כיתות ז' עד י"ב לפי שכבות גיל
תאריכים: ימים ב'-ד', 18 – 20 באפריל (3 ימים כולל לינה)
מיקום: כפר הנוער מאיר שפיה
לפרטים נוספים לחצו כאן.

YouCamp

3. Funzone – קייטנות ההייטק של ישראל

בחופשה הקרובה, הילדים לא רובצים מול הטלויזיה – יש לנו בשבילכם קייטנה יומית, כל יום עד 16:00, בכפר הנוער רזיאל בהרצליה. זוהי קייטנת המחשבים המובילה בישראל שבה נפרצים כל הגבולות של היצירתיות. המשתתפים מתנסים בטכנולוגיות ובכלים המתקדמים ביותר בעולם ההייטק והדיגיטל בשילוב אווירת חופש נפלאה שכוללת פעילויות ספורט, מסיבות והפתעות. המשתתפים בקייטנה מעצבים מודלים בתלת ממד, לומדים צילום, מפיקים סרטי וידאו, עורכים ניסויים מדעיים ועושים הרבה FUN. כל יום בין השעות 8:30-16:00  והיא כוללת ארוחת צהריים חמה.

Funzone

FunZone
מתאים למי שאוהבים: ליצור ולהמציא ולעשות כיף על הדרך. לנצל את החופש לעשות משהו מדליק ומשמעותי.
גילאים: כיתות א' עד ו' בקבוצות קטנות
תאריכים: ימים ב'-ה', 18 – 21 באפריל, כל יום בין השעות 8:30 – 16:00
מיקום: כפר הנוער דוד רזיאל בהרצליה
לפרטים נוספים לחצו כאן.

Manhattan

4. פסח Challenge – לילדים שאוהבים אתגרים

אלה הולכים להיות היומיים הכי כיפיים של הילדים בחופשת פסח. במשך יומיים הם יעשו הרבה כיף, ישתתפו בתחרויות, ויעברו סדנאות טכנולוגיות במגוון נושאים: יצירת משחקי מחשב, עיצוב גרפי ולגו רובוטיקה. תהיה גם סדנת בישולי שדה ובה כל אחד יוכל להרגיש כמו משתתף במאסטר שף. הילד יחווה את ההרגשה איך זה לישון מחוץ לבית עם חברים חדשים ויהיה אפילו א"ש לילה. המחנה מיועד לילדים בכיתות א'-ה' ויתקיים בין התאריכים 19-20 באפריל.

פסח Challenge
מתאים למי שאוהבים: חוויה של מחנה קיץ, לילה מחוץ לבית עם חברים וליצור דברים מדליקים במעבדות המחשבים ומחוץ להן.
גילאים: כיתות א' עד ה' לפי שכבות גיל
תאריכים: ימים ג'-ד', 19 – 20 באפריל (כולל לינה)
מיקום: כפר הנוער מאיר שפיה
לפרטים נוספים לחצו כאן

Pesah-Challenge