מחנה היוטיוברים YouCamp שעוד שניה מתחיל יתמקד בעריכה ואפקטים מיוחדים! כדי שתבינו על מה מדובר, אספנו בשבילכם טיפים ממומחים שישדרגו את יכולות העריכה שלכם וייתנו לסרטונים לוק מקצועי.

כל סרטון יוטיוב מוצלח נבנה ב-4 שלבים: רעיון, תכנון, צילום ועריכה. כל התהליך דורש יצירתיות, מסירות והמון כישרון, אבל העריכה דורשת גם טכניקה ושליטה בתוכנה טכנית ולכן הרבה יוטיוברים צעירים נתקלים בקשיים דווקא בשלב זה. אספנו עבורכם 4 טיפים קלים לביצוע בעריכת וידאו שישדרגו את היכולות שלכם ויהפכו את הסרטונים שלכם למושלמים!

  1. קצב קצב קצב

חשבו איך הייתם רוצים שהצופה ירגיש כשהוא צופה בסרטון שלכם. הוא יצחק? הוא יתרגש? הוא יתעצבן? הוא יהיה במתח? חיתוך מהיר של השוטים שצילמתם יגביר מתח וילהיב את הצופה, וחיתוך איטי יוסיף דרמה ויבנה מתח. אחרי שהחלטתם, בחרו מוזיקת רקע שמשדרת את אותו המסר. חיתוך לפי הקצב של המוזיקה, או בשמו המקצועי Cut on beat מכניס את הצופה לאווירה של הסרטון ושואב אותו לתוכו.

IMG_7235

רוצים לקבל כלים לערוץ מדהים ביוטיוב? לחצו כאן

 

  1. שילוב זוויות צילום וג'אמפ קאטים

כשמתכננים את הצילומים, נסו לשלב כמה קטעים שבהם המצלמה מצלמת מזווית אחרת. בעריכה, שלבו שוטים מזוויות שונות ותקבלו תוצאה מעניינת מאוד! מצד שני ביוטיוב נפוץ מאוד השימוש בג'אמפ קאטים כי הם מאפשרים לשלוט במילים ולבנות את המשפטים מחדש. התנסו בשיטות השונות וגלו מה נוח לכם.

JON_1368 (1)

  1. זכרו שאתם מספרים סיפור

בעיה קשה שעורכים חווים היא להתאהב בצילומים. וכשאנחנו מאוהבים, קשה לנו לחתוך וככה נשארים בסרט שלנו הרבה שוטים מיותר… תעדיפו את הסיפור השלם והתוכן שלו על פני שוטים מסוימים והתוצאה הסופית שלכם תהיה מוצלחת פי כמה!

הדס ופז עם לוגו

  1. עקביות הופכת אתכם למיוחדים

פתחו לעצמכם סגנון עריכה משלכם, עם קפיצות, קצב מסוים, דברים שאנשים יזכרו, יאהבו וירצו בשבילו לחזור ולראות עוד סרטונים שלכם.

 

אבל מי שבאמת רוצה לפתח את יכולות העריכה ולרכוש את הידע והכלים שנחוצים ליוטיובר כדי לשדרג את הערוץ מצטרף אלינו ביו קאמפ הקרוב – שלושה ימים של צילום, עריכה, ומנטורינג עם יוטיוברים מובילים בישראל!

המפגש שקורה במחנה עם יוטיוברים צעירים מכל הארץ וההתנסות המשמעותית בצילום, עריכה, עמידה מול מצלמה ועוד הן אבני דרך משמעותיות בדרכם של הרבה יוטיוברים צעירים בישראל, ונוסף על כך מנטורינג עם יוטיוברים ענקיים בישראל – שחר סויקיס, עידן מאינדה גיים, מיכל מצוב ועוד מחכים לכם ב21-23 לאוגוסט, רגע לפני סוף החופש הגדול.

נותרו מקומות אחרונים למחנה – הרשמו עוד היום!

לחצו כאן לפרטים נוספים.