כולנו כבר למדנו על הגלגל, הטלפון והמצלמה בתור המצאות ששינו את העולם – אבל בשנים האחרונות, בהן ההתפתחות הטכנולוגית הפכה למהירה מאין כמוה, נולדים מדי יום כלים טכנולוגיים שמשנים את אורח חיינו מבלי היכר!
רוצים שגם הילדים שלכם יחלמו בגדול וישאפו לשנות את העולם? פתו אותם עם הרשימה הגאונית הזו:

 

Waze – למרות שגם לפני waze כבר זנחו את המפות המודפסות בזכות מכשירי gps שהותקנו ברכבים, רק לאחר המצאתה יכול היה כל אדם שיש לו סמארטפון לנווט את דרכו בכבישים, מכל נקודה ולכל יעד, בארץ ובעולם כאחד. מכשירי הניווט היקרים והמסורבלים הוחלפו באפליקציה פשוטה שזמינה לכולם, והניווט בכל מקום שהוא הפך לקל ויעיל.

 

Whatsapp – מעבר לזה שחברות הסלולאר התחילו להרוויח משמעותית פחות כסף בגלל השימוש בוואטסאפ עבור הודעות סמס חינמיות, בזכותה נולדה אחת התופעות החזקות ביותר כיום: השיחות הקבוצתיות של משפחות, חברים, קולגות וגם כיתות. (זוכרים שפעם היינו ״מעבירים קשר״?).

LEV_6920

מוביט – את הכניסה לאתר האינטרנט של ״אגד״ בכדי לקבל מידע על שעות קווים, החליפו בשלב מסוים השלטים הממוחשבים שהוצבו בתחנות האוטובוס. בזכות מוביט כבר לא צריך אותם, אבל יותר מכך – ניתן לבנות מסלול נסיעה נוח ומהיר של תחבורה ציבורית עם הנחיות שמלוות אותך לאורך כל המסע.

 

אינסטגרם – האפליקציה שנתנה לכל אחד מאיתנו את האפשרות לייצר אלבום תמונות אישי של חיינו ובכלל – להיות צלמים שמעצבים ועורכים את תמונותיהם לבד! ידעתם שצלמים שמאוד מוכרים כיום התחילו את דרכם באינסטגרם, ושסלבריטאים מצליחים מצאו את פרסומם דרך הפלטפורמה?

 

Airbnb – אחת החברות הגדולות והמרוויחות בעולם, ששברה את חוקי המשחק בעולם התיירות ואיפשרה לכל אדם להפוך את ביתו ל״מלון״. בזכותה, מחירי המלונות הגבוהים אינם עוד בגדר מאסט וניתן לנפוש בכל מקום בעולם במחירים זולים בהרבה.

jon_1791-1

למעשה, מאז שנת 2009 בה יצא קמפיין השיווק של חברת אפל תחת הסיסמא: "There's an app for that", נדמה שבאמת כמעט לכל צורך כיום קיים מענה דיגיטלי מהיר ונוח! בשנים האחרונות קשה לחשוב על שירות, מוזר ככל שיהיה, שאין עבורו אפליקציה. מי שכן מצליח להיכנס לשוק המרתק והמשפיע הזה, הוא אדם שיודע לחשוב בגדול ולא פחות מכך – לבצע.

רוצים לסלול עבור הילדים שלכם קריירה בתור יזמים טכנולוגיים?

תפתחו אצלם אוריינות טכנולוגית גם בגילאים המוקדמים, ושלחו אותם ללמוד וכמובן ליהנות בסאמר קאמפ של BIG IDEA! לפרטים נוספים כנסו לאתר שלנו וגלו עוד על החוויות התוססות והמעשירות שמחכות לילדים שלכם.

אנחנו יודעים שזה מפתה, ולכן הורים – אנחנו מצטערים מראש אבל הכניסה למבוגרים אסורה! 😉