ממש בקרוב אתם מזנקים מנקודת הפתיחה של החוויה החברתית, שתעשה לכם קיץ על אש גבוהה, עם חוויות שתזכרו לשנים קדימה. אז למי מכם שעומד לחוות את מחנה הקיץ בישראל בפעם הראשונה – מספר טיפים חשובים לחניך המתחיל עבור נקודת זינוק ברגל ימין. קדימה, בואו נתחיל.

1) זו הולכת להיות חוויה אדירה….

זוהי העובדה שמכינה אתכם לקראת ההוויה המיוחדת, שהולכת לאפוף אתכם במלוא האטרקטיביות, בתקופת מחנה הקיץ הבינלאומי שלנו. כמות האנשים החדשים אותם תכירו והחברים הפוטנציאלים שייהנו, יפעלו וילמדו יחד אתכם היא כמות נכבדת ורבת הבטחה. הבטחה של מה, אתם שואלים? הבטחה לכך שאתם הולכים להגדיל את מעגל החברים שלכם, ובגדול. לא זאת בלבד, אלא שמעגל אנשים זה עתיד לתפקד גם כמערכת קשרים מקצועית עתידית, שתניב את ההזדמנויות הראשונות והנדירות שלכם להיכנס למיזמים חדשים ומוצלחים, בעתיד הלא רחוק שנמצא מעבר לפינה. חוויות דוגמת האירועים שעתידים למלא את ימי מחנה הקיץ הבינלאומי, הן חוויות שנשארות לכל החיים וכך באופן ישיר, גם האנשים הכלולים בחוויות הללו. כשקשרים חברתיים ומלאי פוטנציאל מקצועי עתידי נרקמים כבר עכשיו, במסגרת אקטיבית וחיונית כמו מחנה הקיץ – השמיים הם הגבול והתחלה מוקדמת מזמנת התפתחות אישית מוצלחת ובעלת ערך מוסף.

BIG IDEA

2) פרידה מהסלולר – כדי שתתמקדו במה שחשוב!

נכון, הטלפונים החכמים מתפקדים כיד ימיננו מאז שפרצו אל השוק אבל אצלנו, במחנה הקיץ של ביג אידאה, החניכים נפרדים מהמכשירים השובבים האלו למשך כל תקופת המחנה. מניסיון עבר, גם אם אתם מחוברים ביותר לחברכם האלקטרוני – ההצלחה להתנתק במהרה מהתלות הזו אינה מוטלת בספק. איך אנחנו כל כך בטוחים? כיוון שאנו יודעים שתהיו עסוקים מ – א' ועד ת' בפעילויות מגוונות, מעוררות סקרנות ואקטיביות וכמובן – פיתוח חברויות אמיצות, המשפיעות באופן ישיר וחיובי על העתיד החברתי והמקצועי שלכם. על מנת לדעת כיצד באמת מרגישה התקופה בה תהיו מרוכזים אך ורק בתכני מחנה הקיץ ולא תדשדשו בסלולר כהרגלכם בשגרה – תוכלו כמובן לשוחח עם חניכים ותיקים משנים קודמות, שלוקחים את האלמנט הזה כחלק אינטגרלי ומחזק בחוויה כולה.

BIG IDEA

3) היו מוכנים להפתעות

מי לא אוהב הפתעות? וזו בדיוק הנקודה להדגיש את אלמנט ההפתעה החוויתית הבלתי פוסקת, שאתם מקבלים כחניכים במחנה – מידי יום ביומו! יש לנו אמרה קבועה במחנה –“Every day at BIG IDEA camp is a special day” "כל יום הינו יום מיוחד בפני עצמו" ומה כל כך מיוחד היום? זו בדיוק השאלה המסקרנת עליה תקבלו תשובה מלאת הנאה וערך מוסף – כל יום מימי מחנה הקיץ הבינלאומי שלנו. מה בשק ההפתעות? ערב כשרונות , ימי בריכה מרעננת ורחצה לילית עם ברביקיו, תחרויות ספורט מוטרפות, קומזיץ לאור ירח וכמובן עוד המון פעילויות וסדנאות עתירות יצירה ופיתוח מחשבתי-חברתי. כשכל יום טומן בחובו הפתעה גדושה בעשייה וחיוניות, הימים עמוסים בכל טוב לגוף, למחשבה, וכמובן לנפש – אחרי הכול הדגש הוא על הפן החוויתי ייחודי.

BIG IDEA

4) חיזוק עצמאות או – איך לא לחשוש מגעגועים הביתה

ברור שישנן תחושות געגוע ברמה כזו או אחרת, אבל ככל שהימים מלאים בפועל באקטיביות ועשייה חוויתית, כך הראש והלב כמובן – עסוקים במחשבות אחרות, שדוחקות את הגעגועים למקום פחות מרכזי. כמובן שתוכלו ואפילו רצוי, שתיזמו שיחות עם חניכי עבר, שיעזרו לכם לגבש את החוויה של השהות במחנה הרחק מהבית. אנו בטוחים כי הציפייה תגבר על החשש, מן הסתם. בנוסף – כדאי לקחת גם מספר תמונות נעימות של המשפחה או חיית המחמד שלכם, אותן תוכלו לפזר בחדרכם ולחוש את הקרבה לבית.

BIG IDEA

5) תחשבו בגדול – מתכננים את הפרוייקט האישי

כידוע, כחלק מחוויית מחנה הקיץ הטכנולוגי תוכלו לגבש בעצמכם פרויקט אישי בסדנה שבחרתם, כדוגמת הדפסת תכשיטים שעיצבתם באמצעות תוכנת עיצוב תלת ממדי, פיתוח משחק מחשב מקורי ועוד. קחו את הזמן הפנוי שברשותכם לפני ההגעה למחנה, לחשיבה מקדימה על רעיונות שונים לפרויקטים כאלו ואחרים. אין לכם רעיון מראש? לא נורא – המדריכים והחניכים במחנה יעזרו לכם למצוא משהו מקורי ומדליק. התחומים מרובים והאפשרויות מגוונות, דוגמת הכנת סרטוני יוטיוב שתפיקו במחנה, או הגשת פרזנטציה שתציג את הסטארט-אפ הראשון שתיזמו במחנה. זכרו – הסקרנות המוקדמת היא המנוע שמעורר את הציפיה.

BIG IDEA

6) לא לשכוח את המצלמה

זהו הפריט הטכנולוגי החשוב ביותר שילווה אתכם במחנה הקיץ הבינלאומי שלנו ויתעד את שלל החוויות הנפלאות, שצפויות להצטבר באמתחתכם ממש בקרוב. כל שנותר הוא להתאמן על החיוך!

BIG IDEA

מוכנים לחוויה הגדולה של הקיץ? נותרו מקומות אחרונים

button2