הקיץ כבר מתדפק ברוב עוז על דלתותינו, וטפסי ההרשמה של ילדינו, למחנה הקיץ בישראל, כבר חתומים ומאושרים. אחד הדברים הכי מרגשים, שסובבים את ראשנו לפני יציאה לטיול, מחוץ לבית ובעיקר מחוץ לארץ – הוא עניין אריזת המזוודה. בעוד שזהו אירוע מעורר התרגשות כשלעצמו, זהו עדיין עניין שיש לרכז בו מרב תשומת לב, בעיקר כיוון שאלו יהיו החפצים היחידים ברשות ילדינו, שיאפשרו להם ליהנות ממחנה הקיץ בישראל, באופן מלא ונטול תקלות. קדימה, בואו נעבור על 7 הטיפים המרכזיים על מנת לסגור את רוכסן המזוודה בקלות וביעילות וכך, גם את השקט הנפשי שלפני הנסיעה של ילדינו.

תמרוקים, מלבושים ושאר ירקות

כמו שמתכוננים לכל טיול אחר, כשמתחילים לארוז, כמובן שקודם כל מארגנים במזוודה את הציוד הבסיסי וההכרחי, שיאפשר תפקוד יומיומי נוח והגייני. מלבד תמרוקים, כלי רחצה, כלי גילוח וקוסמטיקה, יש להקפיד גם על כמות מספקת של פריטי לבוש, כולל תחתונים, גרביים ונעליים נוחות, שישמשו את ילדיכם לכל ימי מחנה הקיץ, ואפילו לקחת בחשבון כמה ימים יותר, רק ליתר בטחון. למי מכם שעוד לא זכה לבקר בארץ המובטחת, העובדה הבאה היא קריטית וחשובה להפנמה – ישראל היא מדינה חמה ובעלת אחוזי לחות גבוהים ברובה ולכן, התאמת פריטי הלבוש צריכה להיעשות באופן נכון וראוי. אין זה מספיק רק לארוז במזוודה בגדים בעלי שרוול קצר, אלא חשוב גם כי סוג הבד יהיה קליל ואוורירי, ולא דחוס וצמרירי. בנוסף, חשוב לזכור שהאקלים החם והפעילויות המגוונות, שילדיכם יחוו במהלך מחנה הקיץ בישראל, ידרשו תחלופת בגדים גבוהה מהרגיל בשגרת היומיום שלהם בבית.

BIG IDEA

מוזיקה זה הכל בחיים אבל כדאי שתארזו את הגיטרה!

טוב אולי לא ה-כ-ל, אבל בהחלט חלק משמעותי, שהופך כל חוויה לרבת עוצמה ובמיוחד כאלה, המתרחשות הרחק מהבית. כחלק ממגוון הפעילויות החברתיות והאינטראקטיביות, המתקיימות במחנה הקיץ בישראל, אנו עורכים גם ערבי כישרונות, בהם יוכלו ילדיכם לחשוף את הכישרון המוזיקלי שלהם ולהיות חלק דומיננטי בחוויה מגבשת ומהנה ביותר. מי מכם שיודע לנגן על כלי מוזיקלי כזה או אחר, או אפילו מאמן את מיתרי הקול שלו כזמר חובב, וודאי יודע כמה כיפית ומעשירה יכולה להיות חוויה בה אחד מילדיכם, לוקח את הבמה ואוסף סביבו אוזניים, אשר כרויות ברוב קשב, הנאה והעצמה אישית.

BIG IDEA

לשמור זיכרונות לכל החיים!

חווית מחנה קיץ, ועוד במדינה הידועה כמעצמת הייטק ויזמות כמו ישראל, היא חוויה שתישאר בזיכרונות הילדים שלכם לכל החיים. אבל עדיין צריך להתחשב במגבלות הפיזיות שלנו, כמו זיכרון שמיטשטש לאורך השנים ובדיוק מפאת זאת, יש להצטייד במצלמה טובה, שתוכל להכיל את כל החוויות הנהדרות הללו במדויק, וברזולוציה חזקה שתבהיר לנו חיוכים ופרצופים גם רחוק בעתיד. זכרו כי זיכרונות אמנם נוצרים בחינם, אבל מצלמה עולה כסף ולכן, לא כדאי לשלוח את ילדכם עם מצלמה יקרה במיוחד.

BIG IDEA

מכשירים אלקטרוניים – במידה

ילדינו הרגילים לתקופה המודרנית בה אנו חיים, משתמשים ברוב היומיום הסובב אותם במכשירים אלקטרוניים כגון טלפונים חכמים, טאבלטים, שעונים חכמים וכולי. אבל, חשוב לציין, שחפצים יקרי ערך כאלו, יכולים להינזק או ללכת לאיבוד וחבל. מה גם שכידוע לכם, מסגרת זמן מחנה הקיץ אינה מאפשרת החזקת ניידים לאורך כל התקופה, והם נשמרים אצל ההנהלה עד לתום המחנה. עדיף לא לארוז מכשירים דוגמת אלו כלל, כיוון שגם כך לא יהיו בשימוש,פרט למצלמה (שאינה חלק ממכשיר סלולרי ו/או טאבלט).

משקפי שמש וקרם הגנה – מרחק מרחק אבל באותה אטמוספירה

השמש הישראלית יכולה להיות נעימה ומלטפת, אך גם מעיקה ולוהטת. חשוב לדאוג למקדם הגנה באיכות גבוהה ולמשקפי שמש, שיסוככו על עיני ילדיכם באופן יעיל.

BIG IDEA

דוחה יתושים – עקיצות לא בבית ספרנו

קיץ, לחות, חום – כל הפרמטרים המזמנים את חברינו המעופפים והעוקצניים לבקר על שכבת האפידרמיס שלנו בלי רחמים. אנו שואפים שילדיכם יתרכזו בחוויות הלימוד הגיבוש והפיתוח של מחנה הקיץ בישראל, מאשר בגרוד עקיצות של היתושים שבישראל.

קבלת שבת – ביגוד מעצים אווירה

נכון, עיקר המחנה שלנו הוא ביזמות ובטכנולוגיה מתקדמת, אך יש המון כבוד למסורת היהודית. לכן נקבל יחד את השבת, בארוחה חגיגית ושמחה, כאשר כל חניך ילבש חולצה לבנה וג'ינס ארוך. קבלת שבת היא מנהג יפיפה, צנוע ומגבש, ומה טוב יותר מאשר לחוות אותו בארץ המקור…

button2