סמינר סייבר לנוער יוצא לדרך בפעם השישית! הצטרפו למאות נערים ונערות שכבר הוכשרו להיות אלופי סייבר ומשתמשים בידע שלהם בלימודים ובצבא.

תאריכים: חופשת הפסח 5-7 באפריל
מתאים לנוער בכיתות ו’ – י”א
מסלול מתחילים\ות: להכנס לעולם הסייבר!
מסלול מתקדמים\ות: העמקת היכולות וכלים חדשים לבעלי ידע קודם.

להרשמה צרו קשר: 03-5285177 [email protected]

מה מחכה לכם בסייבר קאמפ פסח?

רוצה לקחת חלק בעולם של המחר? CyberCamp הוא ההזדמנות שלך להשתלב בתחום הסייבר המרתק אשר הולך ומתפתח!

הכשרת סייבר, לינה וחוויות: בכפר הנוער מאיר שפיה (ליד זכרון יעקב).
להרשמה לחץ כאן

יצא לכם לשמוע על תקיפות סייבר בחדשות? בסייבר קאמפ תקבלו תפקיד מפתח במחלקת ההגנה של חברה בינלאומית, תחוו בעצמכם תקיפת סייבר אמיתית, תתמודדו עם אתגרים טכנולוגיים, תגנו על המחשב ותצילו את הרשת!

זוהי תוכנית ייחודית אשר פותחה על ידי המומחים של BIG IDEA, עם דגש על החוויה והידע המקצועי המתקדם אותו תקבלו תוך התנסות בסוגי תקיפות סייבר והגנות מתקדמות על מערכות, מחשבים ורשתות. התוכנית של סייבר קאמפ מתחדשת כל שנה ומתאימה עצמה למציאות המתעדכנת.

השיא של הסמינר: משתתפי CyberCamp יתרגלו הגנת סייבר בסימולציית מתקפת האקרים מתקדמת!

LEV_77381

תכנית המחנה – תוכן מקצועי

יצרנו תוכנית חדשה ועדכנית לקראת מחנה הסייבר הקרוב.
תהנו מכניסה קלה וחלקה לאחד התחומים היותר מרתקים, מורכבים ומאתגרים שיש לעולם המחשבים להציע. זוהי תוכנית ייחודית אשר פותחה על ידי טובי המומחים בארץ, עם דגש על חוויה ורמה מקצועית גבוהה. במהלך הסמינר תלמדו להבדיל בין סוגי מתקפות סייבר, הגנה מתקדמת על רשתות מחשבים, התמודדות עם וירוסים ושימוש במערכות הגנה מתקדמות. עיקרי התוכנית:
 • רשתות
 • הכרת מערכות הפעלה במחשב
 • סוגי התקפות
 • בטיחות ברשת
 • הגנות - Firewall
והשיא של סייבר קאמפ: תירגול הגנת סייבר בסימולצית התקפות האקרים המשוכללת בעולם! בנוסף, תתמקצעו במסלול התמחות ייחודי ומרתק לפי בחירתכם:
 1. התמחות הגנה מפריצות באינטרנט תרכשו ידע על חיפוש פרצות באתרי אינטרנט ברשת וכיצד להגן מפני התקפות האקרים. מבוא לJAVA SCRIPT למידת XSS - בדיקת חדירות לאתרי אינטרנט.
 2.  התמחות ריגול ברשת איסוף מודיעין והוצאת מידע על אנשים וארגונים ברשת - איך ההאקרים עושים זאת? תלמדו להוציא מידע על אנשים בעזרת כלים דיגיטלים והכל במסגרת החוק. דוקסינג Doxing - איסוף מידע באמצעות מאגרי מידע חופשיים. חקירת אירוע - Case Study - גניבת זהויות, ריגול תעשייתי, Social Engineering.
מיועד לחניכים שהשתתפו בסייבר-קאמפ קודם או סדנאות סייבר ב-BIGIDEA או בבית הספר. בואו להיות מקצעוניים בתחום הסייבר! אחרי שהתמקצעתם בהגנה על עמדות קצה, התמודדתם עם תקיפות של וירוסים, תקיפות DDoS ותקיפה אנושית בבסימולצית מתקפת ההאקרים, זה הזמן לעלות מדרגה ביכולות ההגנה שלכם!
עיקרי התוכנית:
 • רשתות מתקדמים ן-WIRESHARK
 • מערכות הפעלה מתקדמים -LINUX
 • התקפות - איך לבצע התקפה בLINUX ואיך מגנים.
 • הגנות - FIREWALL למתקדמים.
 • כלים לבדיקת רשתות
השיא של הסמינר: תרגול הגנה בזמן אמת על רשת מחשבים בסימולצית התקפת האקרים. ממסלול מתקדמים תצאו עם יכולות הגנת-סייבר שיעזרו לכם להתברג לתפקידי סייבר בעתיד!

היקף ההכשרה

כ-20 שעות אקדמאיות, כולל הדרכה והתנסות אישית, התנסות בזירת האימון והרצאת אורח. בנוסף להדרכות, תעברו פעילויות מגבשות ותיצרו רשת של קשרים עם חבר’ה אדירים מכל הארץ. בסוף המחנה, תוענק לכם תעודת סיום התמחות סייבר. תשמרו עליה היטב! היא תסייע לכם להתברג לתפקיד הראשון שלכם בתעשיית הסייבר הישראלית (והמובילה בעולם).

cyber-in-cyber-jym

מתי והיכן

המחנה מתקיים בכפר הנוער מאיר שפיה, על הכרמל – קמפוס חדיש וירוק ליד זיכרון יעקב. המגורים הם בחדרים של 3-5 משתתפים. התכנית מאושרת על ידי משרד החינוך.
הפתיחה ביום רביעי, 5.4.17 – בשעה 9:00. ניתן להירשם להסעה הלוך מתל אביב או מחלף פולג בעלות של 50 ש"ח.
הסיום ביום שישי, 7.4.17 – בשעה 13:00. ניתן להירשם להסעה חזור לתל אביב או מחלף פולג בעלות של 50 ש"ח.
לחילופין, ניתן לאסוף את הילדים מכפר הנוער מאיר שפיה ביום הסיום.

עלות והרשמה

אתם עומדים להצטרף לקבוצה איכותית ומצומצמת של בני נוער שעוסקים בסייבר וממשיכים בכך גם אחרי המחנה. בנינו עבורכם את הסביבה המושלמת להוציא מכם את המיטב, עם סדנאות סייבר מרתקות ובליווי צוות ההדרכה הטוב ביותר. עכשיו כל מה שנותר לעשות זה להרשם!
ההרשמה מוגבלת ל-45 משתתפים בלבד.

מחיר השתתפות במחנה CyberCamp – רק 1,797 ש”ח או 3 תשלומים של 599 ש"ח.
20 הנרשמים הראשונים יהנו מהנחה של 100 ש"ח!
משתתפי קיץ 2017 ב-BIG IDEA או סייבר קאמפ קודם – זכאים ל-100 ש”ח הנחה.

הרשמה להסעה מתל אביב או מחלף פולג וחזרה – 50 ש”ח לכל כיוון.

להרשמה צרו קשר: 03-5285177 [email protected]

המחיר כולל: ארוחות ביום, אירוח ולינה, הדרכה חברתית ומקצועית, ביטוח, הכשרה במעבדות המחשבים, סימולצית מתקפת האקרים מתקדמת ותעודת סיום.

צוות הדרכה מקצועי ואכפתי

את התוכניות של BIG IDEA מוביל צוות המדריכים המקצועי שדואג שלכל חניך וחניכה תהיה חוויה מעצימה. ב-CYBERCAMP יחס הדרכה של מדריך לכל 8 משתתפים. בנוסף מלווים את המחנה גם רכזת הדרכה וצוות תומך.

שאלות ותשובות

להרשמה צרו קשר: 03-5285177 [email protected] התשלום יתבצע בטלפון או באמצעות הטופס שתקבלו בסיום ההרשמה. שימו לב: מספר המקומות מוגבל! ההרשמה פתוחה עד גמר המקומות.
המרחב הוירטואלי החדש שנוצר בשנים האחרונות עם התפתחות האינטרנט ועולם המחשוב – כל אחד מאיתנו נמצא במרחב הזה ויוצר אותו באמצעות הסמארטפון, המחשב, חשבון הפייסבוק, האימיילים שלנו ועוד. הסייבר מאפשר לנו הזדמנויות אדירות – ניתן לדבר עם קרוב משפחה בארה”ב בלחיצת כפתור, אך במקביל נוצרו סיכונים חדשים – גניבת תמונות מה-Cloud של חברת Apple, פריצות לאתרי אינטרנט של בנקים ואפילו השבתה של כורים גרעיניים!
מסלול מתחילים - מבוא לעולם המרתק של סייבר והגנה על הרשתות. התוכנית כוללת הכרות עם סוגי התקפות, בטיחות ברשת, התמחות בהגנה מפריצות באינטרנט או התמחות באיסוף מודיעין ברשת. בסיום המחנה, תקחו את כל הידע שצברתם לתרגול אירוע בסימולצית תקיפת האקרים. מסלול מתקדמים - השלב הבא למי שרוצה לצלול לעולם הסייבר. תתמקדו ברשתות ו-Wireshark, התקפה והגנה ב-Linuxx והגנות מתקדמות. השיא של התוכנית יהיה בתרגול הגנה בזמן אמת בסימולציית תקיפת האקרים.
את המחנה מוביל צוות מדריכים מקצועי שדואג שלכל חניך וחניכה תהיה חוויה מעצימה. ב-CYBERCAMP יחס הדרכה של מדריך לכל 10 משתתפים. בנוסף מלווים את המחנה גם רכזת הדרכה וצוות תומך. מדריכי סייבר הם בעלי ידע ונסיון בתחום, ועובדים באופן צמוד לתכנית הכשרה שפותחה ע”י בוגרי יחידות הסייבר של צה”ל.
המחנה מתקיים בכפר הנוער מאיר שפיה, ליד זכרון יעקב – קמפוס חדיש וירוק. המגורים הם בחדרים של 3-5 משתתפים. זהו הבית של BIG IDEA, כאן גם מתקיימים מחנות הקיץ הבינלאומיים. לחצו כאן למידע נוסף אודות המיקום
כן יש הסעות! ניתן להרשם להסעה הלוך וחזור בעלות של 50 ש"ח לכל כיוון. ההסעות ייצאו בבוקר ממרכז הירידים בתל אביב או ממחלף פולג ויחזרו לאותן תחנות.
שלוש ארוחות בחדר האוכל בכל יום ועוד שתי ארוחות ביניים. שימו לב: ביום הפתיחה לא תוגש ארוחת בוקר. במידה והילד/ה צמחוני/ת יש לציין בטופס הרישום
הפתיחה ביום רביעי, 5.4.17 – בשעה 9:00. ניתן להירשם להסעה הלוך מתל אביב או מחלף פולג.
הסיום ביום שישי, 7.4.17 - בשעה 13:00. ניתן להירשם להסעה חזור לתל אביב או מחלף פולג.
ליחצו כאן כדי לצפות ברשימת ציוד מומלץ ומידע נוסף שיעזור לכם להתכונן טוב יותר לחוויה. לא צריך להביא מחשב, יהיה לכם מחשב במחנה :-)
ב-CYBERCAMP מתנתקים מהטלפון הנייד לשלושה ימים, אבל יש בכל יום כשעה של זמן חופשי במעבדות המחשבים והאינטרנט, שם אפשר לכתוב מייל הביתה או הודעה בפייסבוק. לא יהיו שיחות טלפון או סקייפ משום שמדובר בסך-הכל בשני לילות מחוץ לבית. הורים מוזמנים לצפות באלבומי התמונות שאנחנו נעלה במשך המחנה. כמו כן, לפני פתיחת המחנה תקבלו מספרי טלפון לחירום של אנשי הצוות הנמצאים במקום.
במחנה אנחנו מדברים עברית. אם כבר התרגלתם לדבר במחנה באנגלית זה מעולה! תמיד יהיה לכם עם מי לדבר גם באנגלית אם רק תרצו.
כן! בטופס הרישום של CyberCamp תוכלו לציין את השם של החבר/ה איתו תרצו לחלוק חדר.
אצלינו נושאי הבטיחות והבטחון נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות. המדריכים צמודים לפעילות ולחניכים בכל זמן וישנים בחדרים צמודים. תמיד יש שומר חמוש בשער והכפר מגודר ומאובטח. המחנה פועל ברשיון משרד החינוך ובתאום מלא עם הרשויות.
החניכים ישתמשו בכלים ובידע שצברו כדי להגן על רשת המחשבים מפני פריצה של האקרים. החניכים יחוו הדמייה של אירוע התקפת האקרים בו יצטרכו להבין את ההתקפה בזמן אמת ולנטרל אותה. האימון דורש שימוש בידע שהחניכים רכשו במחנה ומאפשר להם ליישם את הידע, לפתח מיומנויות, לחשוב בצורה יצירתית ולהגן על המחשבים כמו האקרים אמיתיים! החל מסייבר קאמפ פסח 2017 החניכים לא ישתתפו בפעילות בסייבר ג'ים ובמקומה בנינו סימולציה משודרגת ומפתיעה במתחם המחנה.