מחנה ליוטיוברים ויוצרים ברשת

מיועד לכיתות ה'-י'

חולים על יוטיוב? מאוהבים בצילום, עריכה והגשה מול המצלמה? זה הזמן להפוך ליוצרי תוכן ברשת!
אחרי 3 מחנות מוצלחים ומאות ילדים ובני נוער שכבר עברו את החוויה,
BIG IDEA + teenk מביאים לכם בפסח את מחנה YouCamp בפעם הרביעית.

ניהול תוכן ע”י שחר סויקיס, מהיוטיוברים הפופולאריים בישראל. // ארגון ופיתוח ע”י BIG IDEA, מחנות הקיץ המובילים בישראל, ו-teenk, המתמחה בשיווק ופרסום לבני נוער // ייצוג יוטיוברים ואיתור טאלנטים חדשים במחנה ע”י סוכנות Talenteen בניהול לאון שניידרובסקי

נותרו מקומות אחרונים!!!

מחזור ראשון:
2-4 באפריל, 2017, במסלולים פריסטייל וגיימינג.

מחזור שני:
5-7 באפריל, 2017, במסלולים ביוטי, פריסטייל וגיימינג.

שלושה ימים עמוסים ביצירה ובכיף, שיקפיצו אתכם לליגה של המקצוענים ב-YouTube (גם אם עוד אין לכם ערוץ, וגם אם אתם כבר סופרים סאבים):

 • תעיפו את הערוץ שלכם למעלה בסדנאות עיצוב גרפי, עריכה, הגשה מול המצלמה ועיצוב פריים.
 • תקבלו הנחיה מיוטיוברים מובילים בישראל! מסלולי ביוטי, גיימינג ופרי-סטייל.
 • תהנו מזמן צילום בסטודיו של YouCamp.
 • Non stop fun בערב אתגרי-יוטיוב, מסיבת ריקודים ועוד. תכירו חברים מוכשרים מכל הארץ.
 • תשדרגו את הבטחון העצמי, תהיו עצמאיים ל-3 ימים ותצאו עם כישוריי חיים חשובים.
 • תבססו את ההצלחה שלכם, ואולי גם תאותרו להשתתפות בקמפיינים של המותגים הגדולים בארץ.
 • תפגשו את הכוכבים הגדולים.

איזה יוטיוברים יגיעו ל YouCamp הקרוב? 

IMG_3481

תכנית המחנה

3 מסלולי תוכן – בוא/י להתמחות במסלול שמעניין אותך!

המסלול המושלם לגיימרים אמיתיים. הרבה יותר מלשחק במשחקים ולעשות ביקורות, כאן תלמדו את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לנהל ערוץ גיימינג מצליח, מקורי ומעניין. מנטור המסלול: מורט פלנוב מערוץ היוטיוב Shadowskrops img_1282
אם אתם חיים ונושמים אופנה, זה המסלול בשבילכם. בואו להקים ערוץ משלכם שמתמקד באופנה, סטיילינג, איפור ומה לא… מנטור המסלול: טל כהן מערוץ Tal Beauty
וולוגרים בנשמה, אוהבים להצחיק אנשים, לספר סיפורים או להפיק קליפים? קבלו את הכלים לפתוח ערוץ ייחודי עם נושא ושפה משלו. המסלול מתאים גם למי שמתלבט באיזה נושא לפתוח ערוץ. מנטור המסלול: אורן גל מערוץ RealSmoothie
 • כ-17 שעות של הכשרת יוטיוברים ויוצרי תוכן
 • סדנאות העשרה במגוון תחומים: עיצוב גרפי, עריכה משחק מול מצלמה ועוד.
 • זמן צילום בסטודיו המקצועי של YouCamp
 • פעילויות ערב מטורפות – תחרות אתגרי YouTube ומסיבת ריקודים.
 • סדרת הרצאות בסגנון TED ע”י יוטיוברים מנוסים מהארץ בנושאים שונים כמו: כיצד נתמודד עם בריונות ברשת, זכויות יוצרים, איך לעשות כסף מיו-טיוב ועוד
 • *במהלך המחנה יתקיים סקאוטינג לאיתור כשרונות להשתתפות בקמפיינים של המותגים הגדולים בארץ, ע”י צוות של ‘Talenteen’ – סוכנות ייצוג יוטיוברים ויצרני תוכן. (שימו לב: המחנה לא מבטיח בשום אופן ייצוג בסוכנות או השתתפות בקמפיינים. הסוכנות תפנה אחרי המחנה אל הורי המשתתפים שאותרו.)
בוגרי YouCamp פסח/קיץ וסדנאות YOUTUBE של BIG IDEA מוזמנים להירשם לקבוצות למתקדמים!
ישנם 40 מקומות בודדים לסדנת המתקדמים בכל מחזור.
מה כוללת הסדנה? סדנת המתקדמים היא המשך ישיר לתכנים שהחניכים עברו בבמחנות יוקאמפ הקודמים. הם יעמיקו יותר מבחינת התוכן, ויהיה להם מפגש אינטימי ומיוחד עם כוכבי היוטיוב השונים. במפגש זה יוכלו המתקדמים להתייעץ עם היוטיוברים הגדולים על הרעיונות שלהם, ולקבל טיפים ממוקדים לאתר היוטיוב שלהם!
 

מה מצפה לכם ביוקאמפ פסח?

מתי והיכן?

המחנה מתקיים בכפר הנוער מאיר שפיה, על הכרמל – קמפוס חדיש וירוק ליד זיכרון יעקב. המגורים הם בחדרים של 3-6 משתתפים. התכנית מאושרת על ידי משרד החינוך.
מחזור ראשון
הפתיחה ביום ראשון,2.4.17 – בשעה 9:00. ניתן להירשם להסעה הלוך מתל אביב או מחלף פולג.
הסיום ביום שלישי,4.4.17 – בשעה 15:00. ניתן להירשם להסעה חזור לתל אביב או מחלף פולג.

מחזור שני
הפתיחה ביום רביעי,5.4.17 – בשעה 9:00. ניתן להירשם להסעה הלוך מתל אביב או מחלף פולג.
הסיום ביום שישי,7.4.17 – בשעה 13:00. ניתן להירשם להסעה חזור לתל אביב או מחלף פולג.

img_3931

צוות הדרכה מקצועי ואכפתי

את התוכניות של BIG IDEA מוביל צוות מדריכים מקצועי ובוגר שדואג שלכל חניך וחניכה תהיה חוויה מעצימה. ב-יו-קאמפ, יחס הדרכה של מדריך לכל 8 משתתפים. בנוסף מלווים את המחנה גם רכזי הדרכה, רכזי תוכן, צוות תומך וצוות רפואי. אנחנו בוחרים רק מדריכים מעולים, מעוררי השראה ומודלים לחיקוי.

עלות והרשמה

אתם הולכים להיות חלק מקבוצה איכותית של יוצרי התוכן הבאים של ישראל.
אתם כל כך קרובים להצלחה ביוטיוב בליווי של הטובים מכולם.
בנינו עבורכם את הסביבה המושלמת להוציא מכם את המיטב.
עכשיו, כל מה שנותר הוא להירשם ומהר.
ההרשמה מוגבלת ל-80 משתתפים במחזור א' ו-120 משתתפים במחזור ב'.
הקדימו להרשם כדי להבטיח את מקומכם.

לפרטים נוספים: 072-2146730

נותרו מקומות אחרונים!!!

מחיר השתתפות במחנה YouCamp – רק 1,848 ש”ח או 3 תשלומים של 616 ש"ח.

הרשמה להסעה מתל-אביב או מחלף פולג וחזרה – 50 ש”ח לכיוון.
משתתפי BIG IDEA קיץ 2017 זכאים ל-99 ש”ח הנחה מהמחיר המלא.
(כדי להנות מהנחת חניך חוזר יש לפנות במייל לכתובת [email protected])13015305_1084455054951710_8698889707370928159_n

שאלות ותשובות

ההרשמה למחנה מתבצעת רק דרך הטופס האינטרנטי הפשוט שלנו. הטופס מאובטח וקצר למילוי.
בתוכנית כ-17 שעות אקדמאיות של תכנים שונים מעולם התוכן של יו-טיוב. התוכנית מתאימה ליוטיוברים מתחילים, שרוצים להכיר את התחום וגם למתקדמים שרוצים לשדרג את הערוץ שלהם. התוכנית כוללת תכנים מקצועיים כמו צילום, עריכה, מסך ירוק, אפקטים מיוחדים ומשחק מול מצלמה. בנוסף, תהנו מהתנסות מעשית בצילום ועריכת תכנים לערוץ של כל אחת ואחד, כולל זמן עבודה בסטודיו ומפגש עם יו-טיוברים פופולאריים בארץ.
את המחנה מוביל צוות מדריכים מקצועי שדואג שלכל חניך וחניכה תהיה חוויה מעצימה. ביו-קאמפ יחס ההדרכה הינו מדריך לכל 8 משתתפים. בנוסף מלווים את המחנה גם רכזת הדרכה וצוות תומך. המדריכים הם בעלי ידע ונסיון בסדנאות אותן הם מעבירים. צוות ההדרכה עובד באופן צמוד לתוכנית ההכשרה שפותחה במיוחד ע”י Teenk וBIG IDEA.
המחנה מתקיים בכפר הנוער מאיר שפיה, ליד זכרון יעקב – קמפוס חדיש וירוק. המגורים הם בחדרים של 3-6 משתתפים. זהו הבית של BIG IDEA, בו מתקיימים גם מחנות הקיץ הבינלאומיים. החדרים ממוזגים, עם שירותים ומקלחות צמודות לכל חדר או זוג חדרים. הצוות גר בחדרים צמודים לחדרי החניכים. בנים ובנות במגורים נפרדים. השיבוץ לחדרים נעשה לפי גיל, ניתן לבקש להשתבץ לחדר עם חבר/ה. לחצו כאן למידע נוסף אודות המיקום
כן, יש הסעות! ניתן להרשם להסעה הלוך וחזור בעלות של 50 ש"ח לכל כיוון. ההסעות ייצאו בבוקר ממרכז הירידים בתל אביב וממחלף פולג ויחזרו לאותן תחנות.
ארוחות בוקר, צהריים וערב יוגשו בחדר האוכל בכל יום ועוד שתי ארוחות ביניים. שימו לב: ביום הפתיחה לא תוגש ארוחת בוקר. במידה והילד/ה צמחוני/ת, טבעוני/ת או רגיש/ה לגלוטן - יש לציין בטופס הרישום.
מחזור ראשון יפתח ביום ראשון, 2.4.17 – בשעה 9:00. הסיום ביום שלישי, 4.4.17 - בשעה 15:00. ניתן להירשם להסעה הלוך וחזור לתל אביב או מחלף פולג. מחזור שני יפתח ביום רביעי, 5.4.17 – בשעה 9:00. הסיום ביום שישי, 7.4.17 - בשעה 13:00. ניתן להירשם להסעה הלוך וחזור לתל אביב או מחלף פולג.
ליחצו כאן כדי לצפות ברשימת ציוד מומלצת ולקבל מידע נוסף שיעזור לכם להתכונן טוב יותר לחוויה. לא צריך להביא מחשב, יהיה לכם מחשב במחנה :-)
ב-YouCamp מתנתקים מהטלפון הנייד לשלושה ימים. לא יהיו שיחות טלפון או סקייפ משום שמדובר בסך-הכל בשני לילות מחוץ לבית. הורים מוזמנים לצפות באלבומי התמונות שאנחנו נעלה במשך המחנה, ומייל עדכון יישלח בסוף כל יום. כמו כן, לפני פתיחת המחנה תקבלו מספרי טלפון למקרי חירום של אנשי הצוות הנמצאים במקום.
במחנה אנחנו מדברים עברית. אם כבר התרגלתם לדבר במחנה באנגלית זה מעולה! תמיד יהיה לכם עם מי לדבר גם באנגלית אם רק תרצו.
כן! בטופס הרישום של המחנה תוכלו לציין את השם של החבר/ה איתם תרצו לחלוק חדר.
אצלינו נושאי הבטיחות והבטחון נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות. המדריכים צמודים לפעילות ולחניכים בכל זמן וישנים בחדרים צמודים. תמיד יש שומר חמוש בשער והכפר מגודר ומאובטח. במהלך הלילה מתבצע פטרול שמירה במרחב המגורים. המחנה פועל ברשיון משרד החינוך ובתאום מלא עם הרשויות.
לא צריך להביא ציוד צילום מהבית, הכל יהיה זמין עבורכם במחנה – מצלמות, מחשבים לעריכה ועוד ציוד שיעזור לכם ליצור ערוץ מצויין. אנחנו ממליצים לא להביא ציוד יקר ערך למחנה.
חלק משמעותי מחוויית המחנה של YouCamp היא הניתוק מהיום-יום ויצירת קשרים עם חברים חדשים ואת זה אפשר לעשות רק כשמתנתקים מהמכשירים הסלולריים! במחנה הקיץ, החניכים מתנתקים לשבועיים מהמכשירים ועוברים חוויה אדירה! ביום הפתיחה החניכים יתבקשו להפקיד את הטלפון אצלנו עד ליום הסיום. אנו ממליצים לא להביא טלפונים ניידים כלל. אם תרצו לשמור את הטלפון לשימוש כנגן מוזיקה או מצלמה, נבקש להפקיד אצלנו את כרטיס ה-SIM בלבד.
משום שמדובר במחנה קצר בן שלושה ימים, עמוס בתכנים ופעילויות, לא יהיה לחניכים זמן ליצור קשר עם הבית. צוות המשרד שלנו יעלה תמונות וסרטונים מהמחנה, על מנת שההורים יוכלו להתעדכן וכמובן יהיה זמין לכל שאלה בטלפון ובמייל.

youcamp

מי עומד מאחורי YouCamp

YouCamp נוצר ע”י 2 ארגונים המובילים ביצירת תוכן לילדים ונוער:

BIG IDEA מפעילה מחנות קיץ טכנולוגיים בינלאומיים בישראל ובחו”ל כבר 10 שנים ברציפות. מידי קיץ, נפגשים מאות בני נוער וילדים מישראל ומ-30 מדינות לחוויה של סאמר קאמפ טכנולוגי, המשלב יצירתיות, חדשנות והמון כיף!

למידע נוסף על מחנה הקיץ הבינלאומי לחצו כאן

 

teenk מובילה כבר שנים את תחום התוכן והשיווק לבני נוער. teenk נותנת ייעוץ שיווקי למותגים והחברות הגדולות בארץ המסתמך על ידע עצום של פאנלי בני נוער ומפעילה יחידות באאז עם מובילי דעה בגילאי 15-21 – באינטרנט, ברשתות חברתיות ובבלוגים. בשנים האחרונות, טינק לקחה על עצמה את נושא קידום התוכן לנוער ביו-טיוב ואיתור מובילי הדעה הבאים.

למידע נוסף על teenk