טיולים בין המחזורים

טיול לפני המחזור, אחרי המחזור או בין המחזורים: זו ההזדמנות שלכם לבלות עם חברים מחו”ל ולהנות מחוויות מטריפות!

התוכניות לטיולים של קיץ 2019 כוללות – קיאקים בירדן, כיף בחופים ובבריכה, פארק מים, סיור במדרחוב זכרון, ביקור בתל אביב ועכו, ועוד המון תוכניות אדירות בנוסף למחנה המטורף!

לחצו כאן לתכנית המלאה.

רוצים להצטרף לטיול? דברו איתנו ונרשום אתכם! בטלפון 03-5285177 או במייל [email protected]

תוכנית מקס

אנחנו מציעים תכנית המשלבת באופן מלא וסמוי חניכים על הרצף האוטיסטי בתפקוד גבוה במחנה. החניכים הם חלק מהקבוצה כיתר החניכים, ובנוסף למדריכים האישיים של הקבוצה הם מלווים על ידי רכזת התכנית שדואגת למענה הייחודי ולקשר מול ההורים.

סדנאות לילדי העובדים

פתרון מושלם לילדי העובדים בחברות הייטק גדולות:

תוכנית טכנולוגית לילדי העובדים במקום העבודה – פעילות מעניינת, מאתגרת ויצירתית לכיתות א’ עד י”ב. בקיץ הקרוב נוכל לתכנן יחד מחזורי פעילות בני שבוע או יותר, לגילאי נוער (14-18) או ילדים (8-13), במגוון תחומי פעילות שיספקו אטרקציות לועדי עובדים. נשמח לייעץ ולתרום מנסיונינו על מנת לבנות תוכנית חוויתית של סדנאות לילדי עובדים: מוזיקה דיגיטלית, גרפיקה, צילום ועריכה, בניית משחקי מחשב, רובוטיקה ועוד. אנו מספקים את הציוד החדיש ביותר עבור סדנאות אלו והופכים חדרי ישיבות או כיתות במשרדי החברה למעבדות מחשבים משוכללות.

נשמח להפגש וליצור ביחד איתך פעילות מותאמת לצרכי החברה.
לחצו למידע מפורט בנושא פעילות לילדי עובדים.

קייטנת מחשבים

FUNZONE מבית היוצר של BIGIDEA הינה קייטנת הייטק מובילה בתחומה, המיועדת לילדים בכיתות ב’-ט’. במסגרת הקייטנה מתנסים הילדים בפיתוח אפליקציות מובייל, סייבר, לגו-רובוטיקה, עיצוב גרפי, אנימציה ועוד! הילדים בוחרים בשתי סדנאות שיחד עם ה- FunTime- זמן בריכה, ספורט, יצירה וכיף עם החברים ירכיבו את היום המושלם!

ביולי הקרוב – קייטנות מחשבים והייטק בכפר הירוק, ליד רמת השרון.

לחצו כאן לאתר FUNZONE