4 דברים חדשים שהולכים לקרות ב-2020 ב-BIG IDEA!

BIG IDEA - BIG IDEA

שנת 2019 הסתיימה ועשור חדש מתחיל ומביא איתו הרבה דברים מיוחדים ונפלאים. גם ב-BIG IDEA יש חידושים לקראת מחנה הקיץ ובפעילויות לאורך השנה.

לכולנו יש את הטעם הנפלא מקיץ 2019, החברים המדהימים מישראל ומחו"ל שפגשנו, המדריכים המצחיקים והנלהבים, הריקודים וכל החוויות שעשו לנו את המחנה. כדי להפוך גם את הקיץ הבא לבלתי נשכח, החלטנו לתבל אותו עם כמה דברים חדשים ומרעננים!!!

אז לכבוד השנה האזרחית החדשה – קבלו 4 דברים חדשים שהולכים להיות ב-BIG IDEA בשנת 2020:

  1. סדנאות חדשות –

מדי שנה אנחנו מרעננים את מגוון הסדנאות הרחב של מחנה הקיץ, והשנה הוספנו במיוחד לכבודכם עוד 5 סדנאות חדשות ומעניינות גם בתחומים הטכנולוגים, ואפילו בתחום האקולוגי!

        עיצוב פילטרים לאינסטגרם – תעצבו בעצמכם פילטרים, תוך שימוש ב-AR ותוכלו לראות את החברים שלכם מפרסמים סטורי עם הפילטר שעיצבתם.

        פיתוח אפליקציות למובייל – תעברו את התהליך של פיתוח אפליקציה לטלפונים, משלב החשיבה, התכנות ועד העלאת האפליקציה שלכם לחנות האפליקציות.

        פיתוח משחקים ב Python – השלב הבא בפיתוח משחקי מחשב! תתנסו בתיכנות ועיצוב משחק אישי משלכם.

        כושר וטיפוס – לא חייבים רק לשבת מול מחשב… בסדנה הזו תוציאו אנרגיה בפעילויות ספורט וכושר ותתאמנו בקיר טיפוס מקצועי.

        קמפיין קיימות – לקחת את הדאגה לסביבה לשלב הבא. תעבדו כקבוצה ליצור קמפיין להעלאת מודעות לאיכות הסביבה וקיימות.

 

  1. אתר חדש – 

התחדשנו!!! 

בשבועות הקרובים יעלה אתר חדש ל-BIG IDEA עם המון מידע על מחנות הקיץ בישראל, תמונות, סרטונים ואפילו איזור חדש לבחירת הסדנאות.

עד שהאתר יעלה – קבלו הצצה לאיך הוא הולך להראות:

  1. הנהלה חדשה!

כולנו מכירים ואוהבים את יערה ראובני שלנו, מנהלת המחנה. שבקיץ הבא תעביר את הלפיד מלא האנרגיות למשה חידרסקי. 

משה מגיע עם ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער ופיתוח תוכניות חינוכיות בעולם מחנות הקיץ בארץ ובארה"ב. יש לו תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך מיוחד. משה כבר התחיל להתכונן לקיץ ודואג במהלך השנה שהכל יהיה מושלם: הצוות, הפעילויות ובעיקר, החוויה הבלתי נשכחת לחניכים!

  1. מפגשי קהילה לאורך השנה – 

נכון שעד הקיץ יש זמן, אז מה דעתכם שנפגש לפני?? 

הדס, רכזת הקהילה מתכננת לכם סידרה של מפגשים לאורך השנה, כל חודש יהיה משהו אחר ומיוחד: לקפוץ בטרמפולינות ב-iJump, הקרנת בכורה פרטית לסרט של Marvel ועד הרבה הפתעות.

המפגש של ינואר ממש תכף קורה: נפגשים ביום חמישי, 23 בינואר בשעה 18:00, למשחק באולינג עם כווווווללללם!!!  באולינג הרצליה, קניון שבעת הכוכבים קומה 1.

בונוס – הקיץ הכי שווה EVER

ההכנות לקיץ 2020 בעיצומן – מאות ילדים ובני נוער מישראל ומ-30 מדינות כבר נרשמו לחוויה של המחנה ונראה שהקיץ הקרוב הולך להיות מעולה!

אל תחכו לרגע האחרון – הרשמו עכשיו לקיץ: www.bigidea.co.il

 

יש לכם עוד שאלות? נשמח לענות על הכל.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם