בתור מחנה קיץ טכנולוגי אנחנו חיים את עולם הצעירים יום יום ושעה שעה. מפתחי ההדרכה שלנו, המדריכים שלנו ובעיקר – החניכים שלנו (שהם הילדים שלכם) מעדכנים אותנו בכל המשחקים/הגאדג׳טים/הכלים החדשים שנולדים, ושהם היו שמחים לקבל. האמת? זה עולם מהפנט, וקניית מתנות לימי הולדת מעולם לא יכלה להיות קלה יותר!

 

מה לקנות לימי הולדת של הילדים, או של החברים של הילדים, או של הילדים של החברים, זו אחת השאלות המציקות ביותר שיש להורים ובייחוד להורים של היום. הפער הדורי שגם ככה משפיע על הבדלים בתפיסת הילדות בעידן הטכנולוגי מורגש עוד יותר. אבל האמת היא, שדווקא בעידן הנוכחי – יש שפע של מתנות וגאדג׳טים מגניבים שיכולים לפתח אצל הילדים אוריינות טכנולוגית ולהוות עבורם כלי חינוכי של ממש.

IMG_9463

בהתאם לתכני הסאמר קאמפ שלנו, כל הרעיונות שמופיעים כאן נוגעים לממשקי תכנות, עיצוב, מוזיקה ורובוטיקה בהשראת הסדנאות של מחנה הקיץ. ובקיצור, הכנו לכם רשימה לשים על המקרר:

קראו עוד על מחנה הקיץ הבינלאומי BIG IDEA >>

 

  • עטי תלת מימד

 

אם פעם היו בונים בובות בפלסטלינה, הילדים של היום בונים בובות ומגדלים באמצעות עטי תלת מימד. העטים מגיעים בצבעים, ומאפשרים לילדים לפתח את חוש היצירתיות ולהיחשף בפני אחד מאמצעי העתיד הבלתי מעורערים: הדפסות תלת מימד. ההנאה והעיסוק למשך זמן – מובטחים!

IMG_0067

 

  • ערכות הרכבת רובוטים

 

רוצים שהילד יתנסה ברובוטיקה? קנו לו ערכה לבניית רובוט! ישנן שפע ערכות לבניית רובוטים שמאפשרות לילדים להרכיב בעזרת הוראות מדויקות רובוטים קטנים בצורת חיות, מכוניות ועוד. הרובוטים מטפסים וזזים וניתנים לשליטה מוחלטת של הילד. רשמתם את הילד שלכם לסדנת הרובוטיקה של מחנה הקיץ הקרוב? פנקו אותו עם טיזר קטן – ערכה להרכבת רובוט.

 

  • ערכות להרכבת מחשב

 

כדי לשלוט בכלי טכנולוגי מסוים הכי טוב זה להבין איך הוא פועל! ולמעשה, ממש לא צריכים להיות סטודנטים באוניברסיטה בשביל זה. כיום, קיימים לא מעט מחשבים ״ארוזים בקופסה״ שהילדים יכולים בקלות לבנות בעצמם תוך התאמה אישית לצרכים ולהעדפות שלהם. אחרי ההתנסות הראשונית הזו, בסדנת המחשבים של הסאמר קאמפ הילדים יעמיקו את הידע שלהם עוד ועוד, ובטוח יתאהבו בעולם המרתק הזה.

IMG_0185 (2)

 

  • מערכות קריוקי עצמאיות

 

הילדים חובבי מוזיקה? נצלו את התחביב והשרישו אותו אצלם לעומק! לילדים של היום מוצעות מערכות מיקרופונים אלחוטיים חכמים שמאפשרות להם להתחבר לכל מחשב, סמארטפון או אייפד, להגביר את מוזיקת השיר ולהקליט את הכל יחד עם השירה. המערכת החכמה מאפשרת לילדים לאחסן את ההקלטות שלו במחשבים, ומדובר בעיסוק נהדר לטיסות, חופשות ונסיעות.

 

לסיכום, תראו. מתנות זה משהו שנותנים פעם בחיים, אבל מחנה קיץ זו חוויה שנשמרת ונחקקת בזיכרון למשך כ-ל החיים. רוצים לפנק את אחד מהילדים הקרובים לכם עם חוויה מכוננת, מלמדת וכיפית במיוחד? קראו על מחנות הקיץ שלנו, שלחו לילדים לינק לעמוד הסדנאות והבטיחו עבורם קיץ טכנולוגי מהפנט במיוחד!

כפתור למידע נוסף