החוויה של BIG IDEA בשבוע בלבד: הכירו את BIG IDEA נווה הדסה, המתחם היפיפה שלנו בשרון, ליד אבן יהודה. בקיץ הקרוב יתקיימו בו מחזורי שבוע של מחנה הקיץ, בהם החניכים יעברו חוויה מדהימה שמשלבת פיתוח אישי והעצמה, סדנאות טכנולוגיות מדהימות וחברים מכל העולם.

יצאנו לסיבוב בנווה הדסה ביום הפתוח האחרון, וכבר התחלנו לדמיין איך הקיץ שלנו ייראה!

סאמר סקול

איך נראים המגורים במחנה הקיץ?

בכל חדר יהיו 3-5 חניכים, ובכל בניין יהיה חדר עם מדריכים שיהיו זמינים כל הזמן.

אתם כבר מצליחים לדמיין את עצמכם בחדרים הנעימים והיפים של נווה הדסה?

לחצו כאן לפרטים נוספים על המחנה בן השבוע >>

IMG_7085

מחנה קיץ בישראל

מחנה קיץ

איפה יעברו הסדנאות במחנה הקיץ הטכנולוגי?

מעבדות המחשבים המתקדמות של BIG IDEA, עם ציוד חזק וחדיש שמתמודד עם תוכנות כבדות, יפעלו בתוך מתחם ממוזג ומושלם בשביל התנסויות, יצירתיות ופריצת גבולות!

במחנה הקיץ של נווה הדסה תוכלו לבחור מתוך 16 סדנאות טכנולוגיות מתקדמות ומרתקות.

מחשבים לנוער

סאמר קאמפ

מחנה קיץ בארץ

ומה עושים כשחם??? (רמז: בריכה)

כשחם, וזה קורה הרבה בקיץ, אנחנו קופצים לביקור בבריכה היפיפיה של נווה הדסה! תהיה לכם הזדמנות לקפוץ למים פעם ביום בזמן unplugged, הסדנה שבה אנחנו מתנתקים מהמסכים ונהנים מפעילויות ספורט, יצירה, חברה או בריכה!

IMG_7084

איך נראה חדר האוכל?

חדר האוכל של BIG IDEA בנווה הדסה מגיש מדי יום 3 ארוחות כשרות, עם מגוון מנות טעימות ובריאות. את הארוחות אנחנו מבלים עם הקבוצות שלנו, עם המדריכים שמוודאים שכל החניכים מסתדרים ואוכלים לשובע. טבעונים? צמחונים? רגישים? אנחנו יודעים להתאים את המנות למגוון תפריטים שונים – רק לא לשכוח לציין אותם בטפסי ההרשמה למחנה הקיץ!

שאלות נפוצות

IMG_7078

ומה הנוף שמקיף את החניכים בשבוע שהם במחנה?

המיקום המושלם של BIG IDEA בנווה הדסה, בלב השרון, משלב נסיעה ממש קרובה – כחצי שעה מתל אביב – עם נופים יפיפיים שנשארים ירוקים כל הקיץ…

IMG_7087

סאמר סקול בישראל

מחנה קיץ באנגלית

 

החוויה של BIG IDEA במתכונת של שבוע –

החופש שלכם להתפתח, ליצור, ולהכיר חברים מכל העולם מתחיל כאן! הפכו את הקיץ למקפצה עבור הילדים וצרו זכרונות וחברויות שיישארו לכל החיים.

התקשרו אלינו