הקיץ כבר כל כל קרוב, ממש אפשר כבר לדמיין את כל מה שהולך להיות בסאמר קאמפ: סדנאות מחשבים מרתקות, צחוקים בחדר האוכל, חברים חדשים מחו"ל וכל הצ'ירים והמורל שנעשה בפעילויות.

המדריכים של BIG IDEA, הם בין האוצרות הגדולים ביותר שיש לנו! לא רק החניכים שלנו מגיעים מכל העולם למחנה קיץ, אלא גם הצוות שלנו שמגיע מישראל, ארה"ב, אוסטרליה ועוד.

בעוד כמה שבועות, תזכו להכיר אותם פנים מול פנים, אבל לאלה שלא יכולים להתאפק – הכנו לכם הכרות קצרה עם המדריכים שיעשו לכם את הקיץ:

מחנה קיץ בישראל
היי,
קוראים לי רועי, בן 23 מישראל. בקיץ אני הולך להדריך את סדנת הפקת סרטים. אני חולה על סרטים ולמדתי המון מצפייה בקולנוע והפקת סרטים משל עצמי עם חברים ומשפחה.
דרך אגב, הקיץ הקרוב יהיה השנה השישית שלי במחנה הקיץ. הייתי חניך שנתיים, ואז 4 שנים כמדריך בקאמפ. כל שנה ההתרגשות לקראת המחנה מתגברת ואני כבר מחכה לפגוש את החניכים ולרקוד איתם זיבן זיבן.
מחנה קיץ בישראל
היי!
קוראים לי קת'רין, אבל הרוב קוראים לי קייט.
בת 25, במקור מהפיליפינים, אבל עכשיו אני גרה ברומא, איטליה.
אני אדריך בקיץ הקרוב את סדנת הצילום. מחכה להראות לכם כבר תמונות צילמתי בלימודים שלי באוניברסיטה וכמובן, לעשות איתכם חיים משוגעים.
מחנה קיץ בישראל
שלום,
אני אריאל, בת 22 מצרפת.
אני לומדת הנדסה בפריז וההסדנאות שאני אוביל יהיו עיצוב אתרים ב-HTML ועיצוב גרפי בפוטושופ.
הקיץ הקרוב יהיה הקיץ הרביעי שלי במחנה הקיץ BIG IDEA והדבר שאני הכי מחכה לו בקיץ זה ה-BIG DAY!
מחנה קיץ בישראל
היי,
קוראים לי שמואל ואני מגיע אליכם כל הדרך ממלבורן אוסטרליה.
אני הולך להיות בקיץ מדריך אנפלאגד. באוסטרליה אני אימנתי ילדים בכדורגל כמה שנים והייתי גם מדריך בכמה קאמפים. זו פעם ראשונה שלי ב-BIG IDEA, מה שגורם לי ממש להתרגש לקראת החוויה של הקיץ 😃
אני הכי מחכה לראות את החניכים נהנים במחנה מהחוויה של להיות בלי ההורים שלהם ונהנים מהחופש להיות ילדים 🙃
מחנה קיץ בישראל
שלום!
קוראים לי כנרת, אני בת 18 וחצי מישראל. אני הולכת להדריך בקיץ את סדנת גלישת גלים.
הייתי חניכה במחנות הקיץ של BIG IDEA במשך 2 קייצים ובקיץ האחרון גם הדרכתי בקאמפ.
השנה אני חוזרת שוב לתפקיד מדריכה ואני ממש מחכה לפגוש אנשים מכל העולם, לשפר ולשדרג את האנגלית שלי וכמובן לבלות עם הצוות והחניכים. אבל יותר מכל, אני מחכה כבר לרקוד עם כולם זיבן זיבן!
מחנה קיץ בישראל
היי,
אני אלישבע, בת 20 מהרצליה.
אני אהיה מדריכת סדנת אומנויות הלחימה שלכם בקיץ הקרוב. אני מתאמנת בג'ודו כבר מגיל 14 ומרגע שקיבלתי את תעודת המדריכה שלי ממכון וינגייט, התחלתי גם להדריך ג'ודו לילדים ולנוער.
הקיץ הזה יהיה הקיץ הראשון שלי בסאמר קאמפ של BIG IDEA. אני מתה על האווירה של מחנה קיץ ומאוד מחכה לפגוש אנשים חדשים ולגרום להם גם להתחבר ולאהוב את האווירה של הקאמפ.
מחנה קיץ בישראל
היי לכולם,
כאן ליאת, בת 23 מישראל, סטודנטית לאומנות ומעצבת גרפית.
בקיץ אדריך את סדנת עיצוב גרפי למתחילים, שם נכיר ונתנסה ביסודות של Photoshop.
הולך להיות לנו כל כך כיף במחנה! אנחנו נערוך ונשלב תמונות, נגרום לפנטזיה להראות כמו מציאות וניצור תמונות אישיות, פוסטרים וכל רעיון מדליק ומשוגע שעולה לכם בראש.
זו תהיה השנה השנייה שלי כמדריכה במחנה הקיץ BIG IDEA ואני ממש מחכה לפגוש את כל החניכים שחוזרים גם השנה למחנה וכמובן להכיר את החניכים החדשים. למה, אתם שואלים? כי החניכים הופכים את הקיץ הזה לאדיר! 🤗
מחנה קיץ בישראל
שלום,
קוראים לי דנה, בת 18 מישראל. אני הולכת להדריך במחנה את הסדנאות הבאות: עיצוב גרפי, מעבדת המשחקים וצילום. כשהייתי חניכה, למדתי המון על הסדנאות האלו וגם במהלך השנה המשכתי להתפתח ולהתקדם עם התחומים האלו בחיים.
הייתי חניכה במשך 2 קייצים ובקיץ האחרון הייתי מדריכה צעירה במחנה – אז הקיץ הקרוב יהיה השנה הרביעית שלי בקאמפ… אני ממש מחכה לחזור לקאמפ, לפגוש חברים משנים קודמות ולצבור חוויות חדשות מהקיץ הקרוב!
מחנה קיץ בישראל
היי!
אני הילה, בת 18 מישראל. הקיץ הקרוב יהיה הקיץ ה-6 שלי ב-BIG IDEA!!!
אני הולכת להיות מדריכת אנפלאגד בקיץ ויש לי כבר בערך מליון רעיונות לפעילויות מגניבות שנעשה ביחד.
אני ממש מחכה לפגוש את כל החברים שלי משנים קודמות ולהכיר חבר'ה חדשים. מאחלת לכולנו קיץ עם אנרגיות גבוהות ואווירה משוגעת! 🔥
מחנה קיץ בישראל
היי,
קוראים לי ליאה, עוד שנייה בת 19 מאוסטרליה.
התחלתי כחניכה בצופים באוסטרליה מגיל 10, אז זה נראה לי ממש טבעי שאני אהיה מדריכת אנפלאגד בקיץ הקרוב 😉
כבר הדרכתי במחנות קיץ בינלאומיים בעבר, אבל מעולם לא הדרכתי במחנה קיץ טכנולוגי כמו BIG IDEA – אני ממש מחכה לקראת החוויה הזו.
מחנה קיץ בישראל
קרן
Hi 👋!
קוראים לי קרן. נולדתי בישראל ובגיל 9 עברנו לארה"ב ושם אני גרה עד היום. אני בת 20 ואדריך את סדנת היוטיוב במחנה 💻🎥
במחנה, החניכים ייצרו לעצמם ערוצים ביוטיוב ויתחילו להעלות בהם תוכן מעניין שהם יפיקו בזמן הקאמפ.
יש לי נסיון של מדריכה בסאמר קאמפס בארה"ב במשך 4 שנים, אבל זו השנה הראשונה שאני מדריכה ב-BIG IDEA. מחכה כבר לפגוש את כל החניכים, כדי שהקיץ המדהים הזה יוכל כבר להתחיל 😁💯💯💯
מחנה קיץ בישראל
מעיין,
היי, אני מעיין, בת 19 מראשון לציון.
אני הולכת להיות מדריכת ההיפ-הופ של המחנה. אני רוקדת כבר 12 שנה בסגנונות ריקוד שונים, אבל הסגנון האהוב עלי הוא ההיפהופ. זה הקיץ הראשון שלי במחנה, אז נתראה בקרוב ונעשה חיים משוגעים ביחד.

רוצים להצטרף לנבחרת המדריכים של BIG IDEA?

להגשת מועמדות