בין ערב החג, מפגשים משפחתיים, טיולים בארץ (או בחו״ל) ואולי, לצערם, קצת שיעורי בית – הילדים שלכם יכולים להכניס ללו״ז פסח עוד חוויה באמת יוצאת דופן. היא תעשיר אותם בידע מקצועי, תפתח ותבנה את הביטחון שלהם, תכיר להם חבר׳ה בני גילם ואפילו תפזר קצת אבק כוכבים. כן כן, אנחנו מדברים על היו קאמפ. מה, מי, מו – המשיכו לקרוא

 

לפני שנדבר על היו קאמפ האדיר שלשמו התכנסנו בכתבה הזו (שהוא, בקצרה, מיני מחנה קיץ של 3 ימים מטריפי חושים, מעשירים, כיפים ומלמדים) בואו נדבר שניה על התופעה שמרחפת מעל כל הדבר הזה:

תוכן. תוכן. תוכן.

 

כן. העולם של היום סובב סביב התוכן, ויוצרי התוכן של היום הם הילדים שלכם והחברים שלהם. בניגוד לשנים עברו, אז היה צריך לעבור מסע תלאות בטרם מישהו שהוא לא המשפחה הסכים להסתכל או להיחשף לתוכן שיצרת (בין אם זו כתבה, סיפור, סרט או כל דבר) – היום המציאות השתנתה. הצעירים של העידן הדיגיטלי הם יצרני תוכן שנולדו לעולם טכנולוגי תוסס, צבעוני ובר אינסוף אפשרויות. לא סתם, כוכבי הילדים הגדולים ביותר הם בעיקר יוטיוברים, או יוצרי תוכן עצמאיים ברשת.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד על יו קאמפ >>

הדס ופז עם לוגו

למקרה שאתם לא באמת מבינים מה זה אומר להיות יוטיובר, נספר לכם בקצרה שמדובר באדם שמתחזק ערוץ יוטיוב משלו, ואליו הוא מעלה סרטונים שמאות אלפי אנשים אחרים מחכים להם בציפייה. מה אפשר להבין מזה? שיוטיוברים, לפני הכל, הם מספרי סיפורים: יש להם משהו להגיד לעולם או על העולם, והם יודעים לעשות זאת בצורה חווייתית, מגניבה ויצירתית – הן מבחינת ה״איך״ והן מבחינת ה״מה״.

יו קאמפ: סרטונים, אפקטים, חברים, כוכבים.

בדומה לכל מחנות הקיץ של BIG IDEA, היו קאמפ הוא חוויה חברתית שמעניקה גם ידע של ממש. מעבר למפגש החברתי והצבעוני עם ילדים מוכשרים מכל קצוות הארץ, ביו קאמפ הילדים שלכם יכירו טכניקות עריכה וצילום עם התוכנות הכי מתקדמות, ילמדו להעשיר סרטונים באפקטים מיוחדים, להבין כיצד ואיך נכון לצלם תוכן לרשת, איפה ואיך להשיג השראה וכמובן – להאמין בעצמם וביכולות שלהם לעמוד מול קהל ולספר סיפור.

 

השנה, אנחנו מתרגשים לארח ביו קאמפ 3 יוטיוברים ענקיים שהילדים שלכם בטוח, אבל בטוח, מכירים: שוגר זאזא, מיכל מצוב ובן רצון. מי הם, ולמה הם כל כך טובים במה שהם עושים? הנה, על קצה המזלג:

 

שוגר זאזא הוא כינויים של תום טרגר ואור פז, שני יוצרים קומיקאים שכותבים, משחקים ועושים אנימציה. הפריצה הגדולה שלהם היתה בזכות סדרת האנימציה ״אחמד וסלים״, ולאחריה הם התחילו לתפעל ערוץ יוטיוב עצמאי שהפך אותם למה שהם היום. בזכות הצלחתם הרבה, הם אפילו הצליחו להפיק סרט באורך מלא בכיכובה של אחת הדמויות המצליחות שיצרו – ״אפס״. מיכל מצוב התחילה להעלות סרטוני ביוטי שכללו טיפים לאיפור וסטיילינג. אחרי שזכתה לחשיפה מאוד גדולה, היא הבינה שיש לה עוד המון תחומי עניין והרבה מחשבות לשתף ולהוציא החוצה – בשלל נושאים. את היכולת הכבירה שלה לעמוד מול מצלמה ומול קהל היא תנסה להעביר השנה ביו קאמפ בסדנה צבעונית ומפתחת במיוחד. בן רצון הוא יוטיובר מוכר שמעבר לתוכן שלו נושא את אחת האג׳נדות היפות ביותר שאפשר להטמיע בקרב ילדים ובני נוער: להיות מוזר זה אחלה, ולכולם יש מקום להביע עצמם ולהיות מי ומה שהם. בנוסף לסיפורים, הסרטונים והרעיונות המגניבים שלו, בן עובד כפרסומאי במשרד השיווק והפרסום ״טינק״ אשר מכוון כל כולו לצעירים, וכמובן גם מייצר איתם שיתופי פעולה מרהיבים.

המנטורים-יחד

אגב, בנוסף לשלושה האלו, יגיעו הפעם למחנה פסח גם קבוצת ״החממה״, קבוצת צעירים יוצרים שחברת ״טינק״ מטפחת ומאמינה בהם. גילם קרוב מאוד לזה של חניכי היו קאמפ, החוויות שהם עוברים מבחינה חברתית דומות והמפגש ביניהם, כך אנו משערים, יכול להעניק לחברי הקבוצות המון.

 

לסיכום, תראו. אנחנו יכולים להמשיך ולספר לכם על היו קאמפ ועל מה שמתוכנן שם, אבל בעצם? עדיף שתרשמו אליו את הילדים ותחכו לסרטון שלהם, שהם כבר יכינו בעצמם. הם הרי ילמדו איך – ויש לנו תחושה שיעשו את זה הרבה יותר טוב מאיתנו! נתראה שם?

button