הילדים של היום נולדו וגדלו לצד מחשבים. גם אם אתם חושבים שהילד שלכם שולט נהדר בלפטופ, עדיין כדאי לכם לרשום אותו למסגרת בה הוא ירחיב את הידע שלו באחד מהתחומים המבוקשים ביותר שיש. הכירו את סדנת המחשבים של הסאמר קאמפ שלנו, וגלו מה היא תעניק לילדים שלכם:

 

מבין כל מחנות הקיץ בישראל, אנחנו ב-BIG IDEA היינו הראשונים להתמקצע, להתמקד ולהנגיש את תחומי הטכנולוגיה והמחשבים לילדים ונוער. יש לכך סיבה ברורה: העולם הולך לשם, ואנחנו בתור אנשי מקצוע מהתחום ואנשי חינוך כאחד – חושבים שהחיבור בין מחנה קיץ למחשבים מתבקש.

IMG_3942

מחנה קיץ שכולו מחשבים: על מה ולמה?

למעשה, מאז שהבינו בעולם כולו כי בעידן הנוכחי ילדים ונוער צריכים להיחשף לתחום המחשבים עוד בשלבי בית הספר – ישראל אימצה הנחה זו ונמצאת בין המדינות המובילות בכל הקשור ללימודי מחשבים בבתי הספר. אצלנו בארץ לימודי אלגוריתמיקה, סייבר ופיתוח אפליקציות נכנסו כבר למגמות הלימוד בתיכון – והם מאפשרים לילדים ללמוד מקצועות שימושיים ולרכוש יכולות חשובות כבר בגיל צעיר. מדובר ביכולות וידע שיפתחו להם דלתות לשירות צבאי ביחידות מודיעין, לרכישת השכלה גבוהה במוסדות מובילים ולהעסקה מוקדמת בעולם ההייטק.

 

רוצים להגביר את הסיכוי שהילד שלכם יתקבל למגמת מחשבים?

רוצים לאפשר לילד שלכם לרכוש מיומנויות מקצועיות מבוקשות במשק, כבר עכשיו?

רוצים שהילד שלכם יממש את כל פוטנציאל הסקרנות והלמידה שטבועים בו, מעצם היותו ילד?

הכירו את סדנת המחשבים של מחנה הקיץ שלנו! כי שם – הפוטנציאל המלא של ילדיכם יוכל להתממש.

IMG_6155

כאמור, תחום המחשבים הוא תחום רחב ומסועף, ולו הרבה תתי-מקצועות והתמחויות. בדיוק משום כך, מחנה הקיץ של BIG IDEA מציע סדנאות מחשבים מקיפות שנוגעות במגוון היבטים של עולם המחשב. חלקם מוכרים לילדים שלכם מחווית המשחק והשיטוט בעולם המחשב – כמו התמחות בגיימינג ובניית משחקי מחשב. לעומתם, ישנם היבטים מקצועיים כמו עיצוב אתרים, לימודי סייבר, בניית רחפנים ורובוטים, תכנות – ועוד.

סאמר קאמפ של מחשבים – לומדים ונהנים בכל רגע

אל תתבלבלו. כמחנה קיץ, אנחנו קודם כל מסגרת חברתית מהנה שבה מבלים ילדים מכל הארץ ומכל העולם במהלך הקיץ. יחד עם זאת, אנו רואים במפגש החברתי המהנה הזדמנות מבורכת להעשיר את הילדים בידע פרקטי ושימושי – משום שילדים, מעצם היותם ילדים, הם סקרנים, פעילים, ואוהבים ללמוד ולהתנסות.

IMG_9592

מחנה קיץ עם התמחות בעולם המחשב יפתח בפני הילדים שלכם עולם שלם, רחב ומהפנט, שהם יוכלו להמשיך ולהתמקצע בו גם בעתיד. רוצים לדעת עוד על סדנאות המחשבים של הסאמר קאמפ שלנו? צרו עימנו קשר!