מה אתם מספרים על מחנה הקיץ האחרון של BIG IDEA?

מיד אחרי הקיץ אנחנו מקבלים המון תגובות ושומעים אין-ספור סיפורים על המחנה. אנחנו ממש מתרגשים ושמחים לשמוע על החוויות המרגשות, המצחיקות והמשמעותיות שהילד שלכם עבר אבל הפעם רצינו לשתף מה אתם ההורים (כן,כן, ההורים) רוצים לספר לנו על הקיץ של ילדכם.

pri

המדריכים: מובילים יחס אישי עם החניכים ומהווים מודל לחיקוי

יעל מפרגנת לנו בענק ומספרת על החוויה המעצבת והמעצימה שביתה עברה אצלנו:

"הדברים שהיא למדה במחנה על עצמה, על יכולתה להתמודד עם קשיים והתמודדות חברתית אלו דברים שאיתה תיקח איתה לכל החיים" – הקשרים החברתיים שהילדים שלכם יוצרים וההעצמה שהם עוברים, אלו הדברים שמובילים אותנו במחנה הקיץ. חדשנות, יצירתיות ודמיון טמונים בכל ילד, אנחנו רק מלווים אותם. יעל כל כך פרגנה גם לצוות המדריכים שהיינו חייבים לשתף –
"תודה ענקית לצוות המדהים והמקסים שליווה אותה (ואותי על שלל הטלפונים הפולניים והדאגניים שלי). למדריכים האישיים, לצוות הכללי והמנהלתי שליוו, תמכו, היו אוזן קשבת ואיפשרו לביתי לעבור את השבועיים האלו".

seg

התפתחות, התלהבות וסקרנות!

אמו של מיכאל בן ה-9 ריגשה אותנו שסיפרה על השינוי שחל בו אחרי מחנה הקיץ של BIG IDEA:
"טוב… עם כל הלחץ שהיה לי בזמן שבני היה במחנה יש לי רק דבר אחד לומר – תודה! אתם עושים עבודה נפלאה, אני אפילו לא מבינה איך זה עובד אבל זה מדהים, הוא פשוט חזר מאושר, כל כך מאושר"
– וואו! האושר שמיכאל חזר איתו במחנה היא מהות המחנה, לא רק לקבל קיץ חוויתי ומפתח אלא לקחת את זה הלאה, להתעניין, לחקור ולממש את כל הפוטנציאל הגלום בילדכם. אנחנו כבר סקרנים לראות לאן מיכאל יתפתח בקיץ הבא!

גם המשפחות עוברות חוויה בינלאומית

המחנה אמנם נגמר לפני כמה חודשים אבל אביה של ג'ולי לא מפסיק להתרגש מהקשרים שהיא יצרה במחנה ומספר: "גם חודשים לאחר המחנה היא מספרת על חוויות שעברה שם ולא מפסיקה לדבר עם החברים שהכירה ועל כך שהם רוצים לבוא לבקר אותה, מדהים לדעת איך בשבועיים יוצרים קשרים שלא יוצרים בשאר השנה".
כמה מחמאות 😱 סופר כיף לדעת שילדיכם ממשיכים להכיר ולהעמיק את הקשרים עם החברים מהקיץ לא משנה היכן הם בעולם. אנחנו לא יכולים לחכות לראות תמונות מהביקור וכמובן לפגוש את כולם שוב במחנה!

בואו להכיר את החוויה של BIG IDEA – לחצו כאן