מה אתם מאחלים שיהיה בחוגים של הילד שלכם? התפתחות החשיבה, עצמאות, מרחב יצירתי וכמובן חוויה חברתית. רציתם אז קיבלתם! לקחנו את חוגי אחרי הצהריים לרמה הבאה – מה זה בעצם Gaming Academy?

אקדמיה לגיימינג של BIGIDEA

שילבנו את המדריכים המקצועיים ואת הסדנאות ממחנה הקיץ הטכנולוגי BIG IDEA ביחד עם המתחם וציוד המחשוב המתקדמים ביותר של מתחם HYPE ותקבלו מהפכה בחוגים הטכנולוגיים בישראל. Gaming Academy קורסים לכיתות ה'-ט', מגיע לתל אביב ואנחנו פה כדי להסביר מה קורה שמשלבים יחס אישי, סביבת למידה, חברים לתחביב וחשיבה מחוץ לקופסה.

 

Gaming Academy מורכב משני מסלולים:

 

מסלול גיימינג – מידול תלת מימדי ובניית משחקי מחשב:

 

  • מידול תלת מימדי –בסדנת התלת מימד תלמדו לייצר מודלים ממוחשבים, כיצד מתנהג מודל במרחב ואיך חשיבה זו באה לידי ביטוי בתוצר תלת מימדי. תהליכיות וכמובן יצירתיות הם הערכים המנחים בסדנה, כל ילד יוצר את המודל מהראש שלו והדמיון הוא באמת הגבול היחיד. תוכלו להעזר כמובן אחד בשני וביחד לחשוב על עולמות שלמים שאפשר למדל. אם אחרי השיעור נשאר לכם טעם של עוד אז אפילו תוכלו להשתמש בתוכנה בבית ולהמשיך ליצור ביחד עם החברים מהקורס.
   התוכנה בה נשתמש: Blender

 

 • בניית משחקי מחשב – אם יש מילה שכולם נחשפו אליה השנה זה – Fortnite, למה אנחנו מספרים לכם עליו כי יש מאחוריו תורה שלמה. בסדנה אנחנו נלמד איך בונים משחק, מה הוא עיצוב שלבים נכון ,נבין ביחד איך חושבים יוצרי משחקים ואילו מסרים אפשר להעביר בפלטפורמה שהיא משחקי מחשב. תחשבו על זה כמו סרט אחרי שישבתם עם הבמאי. היתרון האמיתי של הסדנה הוא כמובן שלא רק שאתם יוצרים משחק אלא גם תוכלו לשחק במשחקים של חבריכם או לחשוב ביחד על איזה עולם תרצו ליצור.
  התוכנה בה נשתמש: Game Maker Studio

השילוב בין יצירת מודלים ובניית משחקי מחשב הוא המפתח עבורנו – הסתכלות שונה וביקורתית על המשחקים שאתם משחקים, שיפור חשיבה לוגית ומרחבית ויצירה ללא גבולות עם החברים שלכם.

סדנאות טכנולוגיות עם מדריכי מחנה הקיץ של BIGIDEA

מסלול יוטוברים – סדנאות עריכת וידאו ועיצוב גרפי:

  • עריכת וידאו – מכירים את הטריילרים שתופסים אתכם מהשניה הראשונה? או אולי את הסינכרון בין קליפ למוזיקה בצורה מושלמת? זה בדיוק מה שנלמד בסדנת עריכת הוידאו נכיר ונתעמק את כל הכלים ליצירת סרטונים, איך לשפר את הסרטונים שלנו שימשכו את העין אפילו יותר ונתעמק ביחד בתהליך של יצירת סרטון: מה הסיפור אותו אנו רוצים לספר, איך להעביר את המסר וביחד עם שאר החברים בסדנה ניפתח לעוד רעיונות לסרטונים שאולי כבר יהיו חלק מערוץ היוטוב המצליח שלכם!
   התוכנה בה נשתמש: Adobe Premiere

 

 • עיצוב גרפי – להיות על פסגת האוורסט? להופיע על הבמה עם ביונסה? אין גבול למה שנוכל ליצור! נעצב לוגואים מגניבים לערוץ היוטוב שלכם, נעבוד על תמונות clickbait, כי אין מה לעשות אנחנו רוצים את הלייקים ובקיצור נדע איך מעצבים את ערוץ היוטוב שלנו מההתחלה ועד הסוף.
  התוכנה בה נשתמש: Adobe Photoshop

גם לוגואים מושלמים וגם לדעת איך להכין את הסרטון שלכם בדיוק איך שאתם רוצים שיהיה? נשמע לנו כמו המתכון למלא סאבים!

אקדמיית גיימינג של BIGIDEA

הגיע הזמן להיכנס לHYPE!

– מחשבים חזקים שיכולים להריץ משחקים וסרטים בלי מאמץ.
– האינטרנט המהיר בישראל – חסר לכם משהו למשחק שלכם? תוך רגע תוכלו להוריד Assets.
– לשמוע כל ציוץ וכל פיצוץ, המחשבים מצוידים באזניות גיימינג מתקדמות כדי שהיצירה שלכם תהיה מושלמת.
– חדר סטרימרים מאובזר במצלמה ומסך ירוק, זה הצ'אנס לגלות ולהתנסות בטכניקות מתקדמות לערוץ היוטוב שלכם!

אז יאללה אם אתם רוצים להיות הפרצוף הנצפה ברשת או להמציא את ז'אנר המשחקים הבא אחרי Battle Royale אז זה המקום!

לכל הפרטים וההרשמה לחצו כאן >>

אנחנו בדוק נהיה שם כדי לגלות איך אפשר לשפר אפילו יותר את ערוץ היוטוב שלנו!