מחנות קיץ אשר חושפים ילדים ובני נוער לתחומי העיצוב והיצירה הטכנולוגים אינם רבים, וחבל. אצלנו, במחנה הקיץ של BIG IDEA, אנחנו מאמינים כי אין אוכלוסיה יצירתית יותר מילדים – וכי ישנם אינספור כישרונות חבויים שמחנה קיץ הוא בדיוק המקום לגלות אותם. ככה בדיוק זה קורה:

ילדים הם אוכלוסיה יצירתית, אולי האוכלוסייה הכי יצירתית שיש. קשה לנו לתפוס את העובדה ששכלול החשיבה היצירתית והמקורית של ילדים, לצד פיתוח ורכישת כישורים טכניים בתחומי העיצוב, מגיעים בדרך כלל רק לאחר השירות הצבאי. לכן, אצלנו במחנה הקיץ, עם אוסף סדנאות העיצוב המקצועיות והמגניבות שלנו, חניכי המחנה יכולים להתנסות ולהעמיק את הידע שלהם בעולמות העיצוב כבר מגיל צעיר. בשל גילם הצעיר הם נהנים מיתרונות רבים שלנו, המבוגרים, כבר אין: הדמיון השופע, קליטה סופר-מהירה ועולמות השראה רבים וצבעוניים.

סאמר קאמפ בישראל

בקיצור, בין אם הילדים שלכם תמיד היו יצירתיים ובין אם לא, אם הם יצטרפו לאחת מסדנאות העיצוב של מחנה הקיץ הקרוב הם ירכשו תחום עניין ותחביב שילווה אותם כל חייהם! נוסף לכך, הם יתנסו בעשייה כיפית, מלמדת ומספקת ויחזרו הביתה עם תוצרים עבודת ידיהם. הנה טעימה למה שמחכה להם בסדנאות העיצוב במחנה הקיץ הקרוב:

מידול תלת מימד – להפוך לאמני 3D במחנה קיץ אחד!

הסרטים של היום משלבים אלמנטים רבים בתלת מימד, ומגמה זו רק תלך ותתחזק. במחנה הקיץ, הילדים שלכם ילמדו לשלוט בתוכנת 3D Max ובתכנת maya, שתי התוכנות המובילות כיום בשוק. במסגרת הסדנאות, הילדים ילמדו כיצד להעביר צורות דו מימדיות לאובייקטים תלת-מימדיים הנעים במרחב ואף ידפיסו מודל אישי במדפסת תלת מימד! את התהליך כולו יעברו הילדים תוך שימוש נכון בתאורה וטקסטורות בכדי ליצור מודל שייראה הכי אמיתי שאפשר.

מחנות קיץ בישראל

עיצוב גרפי – מתחילים ומתקדמים

בעידן הנוכחי מעצבים גרפים הפכו להיות חלק חשוב בכל חברה הייטק שהיא. היכולת לעצב אפליקציות, ממשקים ומשחקי מחשב מתחילה, קודם כל, ביכולת להבין ויזואליות ולעצב אותה מבחינת צבעים ואפקטים. סדנת עיצוב הגרפי של מחנה הקיץ מחולקת ל-2 רמות. בסדנת המתחילים, הילדים יתנסו בתוכנת הפוטושופ וילמדו כיצד ללטש תמונות, כיצד לעבוד בשכבות, להוסיף צבעים לתמונה קיימת ולהוסיף לתמונה טקסט ואלמנטים נוספים. בסדנת המתקדמים, חניכי הסאמר קאמפ יעשו את הצעד הבא בדרך להפוך למעצבים מקצועיים של ממש! הם יעמיקו את הידע שלהם בתוכנת הפוטשופ ואף ירכשו את המיומנות לעבוד עם תוכנת העיצוב המבוקשת ביותר בשוק – אילוסטרייטור. בשתי הסדנאות יעבדו הילדים על פרויקטים אישיים ויצאו ממחנה הקיץ לא רק עם ניסיון אלא גם עם תוצר אישי פרי מוחם וידיהם!

מעצבים קולקציה במחנה הקיץ

סאמר קאמפ בישראל

חשבתם שעולם האופנה הנוצץ מנותק מהעולם הטכנולוגי? אז חשבתם! במחנה הקיץ הקרוב, הילדים שלכם יכולים ללמוד לשלוט בתוכנת Marvelous Designer, התuכנה הגרפית לעיצוב ותכנון בגדי אופנה! בעידן הנוכחי, גם עולם הבגדים עובר כולו דרך המחשב. באמצעות תוכנות מיוחדות שילמדו הילדים בסאמר קאמפ, הם יוכלו ליצור קולקציה מיוחדת שתוצג בתצוגת אופנה תלת מימדית ותעשה שימוש בבדים, הדפסים, תבניות וטקסטורות עוצרי נשימה!

חושבים שבזה סדנאות העיצוב במחנה הקיץ מסתכמת?! ממש לא! עיצוב תכשיטים בתלת מימד, סדנת מאנגה קומיקס, סדנת אנימציה ושלל פעילויות נוספות גם הם יהיו חלק ממחנה הקיץ הקרוב לילדים שיבחרו להתמקד בו בעולמות העיצוב. הבחירה להתמקד במחנה הקיץ הקרוב בעולמות העיצוב היא בחירה פרקטית עם חשיבה קדימה, ומבטיחה חוויה כיפית ומלמדת עם המון סיפוק והעצמה!

כפתור למידע נוסףמחשבים לנוער