מחנה קיץ טכנולוגי הוא לא רק מקום שרוכשים בו כלים טכניים, אלא מקום שבו מפתחים אפיקי מחשבה, רעיונות ויוזמות. בתור מדינה שהצמיחה אלפי סטארטאפים מצליחים, היה לנו ברור שאצלנו בסאמר קאמפ אנחנו מעודדים ליזמות כבר מגיל צעיר. זה הזמן לעשות זום אין למסלול Think Big:

ביוני האחרון, סיים אסא קלינג את כהונתו כראש רשות הפטנטים. אתם יכולים לנחש שהוא שמע, קרא וראה מאות אלפי רעיונות ויוזמות. בריאיון שהעניק למגזין גלובס, הוא העיד כי ישראל נתפסת בכל העולם כמעצמת חדשנות שמייצרת יוזמות ופטנטים מעולים ללא הרף וכי למעשה, התעשייה הטכנולוגית הישראלית הגיעה להישגים שמציבים את היזמים הישראלים בחזית החדשנות העולמית.

סאמר קאמפ בישראל

מסלול יזמות במחנה קיץ: להפוך את ההצלחה של הילדים מחלום למציאות

אנחנו בטוחים שכל הורה אשר עיניו נפלו על הפסקה הקודמת, בין אם הוא עצמו מגיע מעולם ההייטק ובין אם לא, מאחל עמוק בלבו שילדיו יהיו יזמים גם הם. אותם חבר׳ה מוכשרים אשר מובילים ולקוחים חלק פעיל במיזמים מצליחים שמשנים חיים, מייצרים מהפכות, משדרגים את השגרה שלנו עוד ועוד. נחשו מה? הילדים שלכם יכולים להיות כאלה. הם רק צריכים דחיפה קטנה, וחשיפה לאתגרים הנכונים.

 

בדיוק בגלל זה, הקמנו אצלנו במחנה הקיץ את תכנית היזמות THINK BIG. הסדנה הייחודית שלנו חושפת את הילדים בפני עולם הסטארטאפים המרתק, ותוך כדי עבודה עם יזמים ואנשי מקצוע מהשטח מלמדת אותם, צעד צעד, כיצד ניתן להקים מיזם.

 

סאמר קאמפ אחד, עשרות מוחות, ואלפי רעיונות

בתכנית היזמות במחנה הקיץ, הילדים לומדים ומתנסים בשלבים שעובר כל יזם: החל מזיהוי בעיות וצרכים והצעת פתרונות, גיבוש דרכי פעולה ואסטרטגיה, הגדרת קהלים וביצוע סקרי שוק – וכלה באפיון המוצר/אתר/אפליקציה מא׳ ועד ת׳. בנוסף, במחנה הקיץ הילדים לומדים כיצד להציג את הרעיון שלהם, ומבינים בעצם כי הפרזנטציה שלהם היא חלק בלתי נפרד מההצלחה. הם מפתחים ומשפרים את כישורי הדיבור, הניסוח והעמידה שלהם מול קהל, ובונים פרנזטציה מקצועית של ממש. בערב חגיגי שנערך בסאמר קאמפ ולאחר שעות של עבודת צוות כיפית ומרתקת, הקבוצות מציגות את המיזמים שלהם וזוכות לבמה והתלהבות רבה.

IMG_9463

מחנה קיץ טכנולוגי הוא חממה של המצאות העתיד

אנחנו ב-BIG IDEA מאמינים בכוחם ובמוחם של הצעירים, ומוציאים לפועל שנה אחר שנה מחנות קיץ שמטרתם היא לעודד את הילדים לחקור ולהתפתח בתחומים הטכנולוגים. מגיעים אלינו ילדים מוכשרים ומבריקים מכל הארץ (והעולם!) וכך, למעשה, הילדים גם יוצרים לעצמם רשתות חברתיות רחבות. בעולם הסטארטאפים, יעיד כל מומחה כי עבודת הצוות ומציאת השותפים הן שתיים מאבני הדרך החשובות ביותר. אצלנו, במחנה הקיץ, הילדים רוכשים אותם כבר עכשיו!

 

מרגישים שהילד שלכם סקרן במיוחד, ויצירתי בטירוף? שלחו אותו למחנה הקיץ הקרוב! אצלנו, הוא ימצא מסגרת חברתית ומקצועית שתמנף ותפתח את היכולות הטמונות בו, ותקרב אותו צעד נוסף בדרך להיות יזם.

כפתור למידע נוסף