אתם כבר יודעים שאירוע החנוכה של BIG IDEA הולך להיות כיף גדול. אבל מה באמת ישאר איתכם אחרי שהחוויה תסתיים? ניר, סמנכ"ל BIG IDEA מספר לכם מה מתוכנן באירוע.

מהרגע שהתחלנו לפרסם את ה-BIG FEST, ראינו התעניינות עצומה של חניכים וחניכות מהקיץ. חצי שנה עברה מאז שמחנה הקיץ הסתיים, אבל הטעם של החוויה האדירה נשאר טרי במחשבה. בשיחות שאנחנו עושים עם חניכים והורים לאורך השנה עולה וחוזר נושא אחד ספציפי: "זה לא הוגן שמגבילים את החוויה רק לקיץ. מתי תעשו משהו גם לאורך השנה?" אז הרמנו את הכפפה… ועשינו.

IMG_8965

לקחנו את הרעיון של פגישת המחזור בחנוכה ולכבוד השנה ה-10 של BIG IDEA, החלטנו לשדרג אותה: יום שלם במחנה, מבוקר עד ערב, שכולל את כל הפעילויות שחניכים אוהבים בקיץ: סדנאות, ריקודים, מורל, לייזר טאג וכמובן, האינטראקציה עם חברים. אז הולך להיות מאוד כיף ב-BIG FEST, את זה כולם יודעים. אבל מה באמת תקבלו מהחוויה הזו בחנוכה ומה הולך להשאר איתכם אחר כך? הכנתי לכם רשימה מלאה של כל היתרונות:

 

1. יכולות טכנולוגיות חדשות:

הסדנאות הטכנולוגיות שלנו בנויות בצורה כזו שמוציאה מכל אחד ואחת את המיטב שלו/ה ומאפשרת להם ליצור ולחדש. ממש כמו שקורה בסאמר קאמפ, כך אנחנו מתכננים בחנוכה סדנאות התנסות קצרות שיתנו טעימה של המבחר הטכנולוגי שיש לנו להציע: עיצוב אתרי אינטרנט, יצירת משחקי מחשב, פיתוח אפליקציות, מידול בתלת מימד, צילום סטילס ואפילו טעימה מסדנת ההיפ-הופ שהתחלנו בקיץ האחרון. החניכים בוחרים באילו תחומים הם רוצים להתמקצע ומתנסים בהם במהלך האירוע.

עכשיו נשאלת השאלה שכל מי שהיה במחנה הקיץ מכיר – איך בכלל בוחרים באילו סדנאות להשתתף? הכל נשמע אטרקטיבי וכיפי. בהקשר של חנוכה, יש לי הצעה מעניינת – תבחרו משהו שעדיין לא עשיתם ב-BIG IDEA ותנצלו את ההזדמנות להתנסות במשהו חדש. סדנה של שעה וחצי עם הדרכה צמודה, זה בדיוק הזמן להבין האם זו סדנה שמעניינת אתכם ואתם רוצים להתקדם וליצור בה. יכול להיות שתגלו שאתם אלופים בעיצוב אתרים, או שתלת מימד זו האהבה החדשה שלכם. חנוכה זה הזמן שלכם לגלות!

IMG_3942

2. להכיר חברים חדשים:

במחנות הקיץ של BIG IDEA, אנחנו לא רק מפתחים כישורים טכנולוגיים, אלא גם כישורים חברתיים של החניכים שלנו. המושג Summer friends מוכר מאוד בעולם מחנות הקיץ בארץ ובחו"ל והוא מתייחס לחברויות האמיצות שנרקמות באווירה של סאמר קאמפ – חברות שמתחילה בקיץ, ומתחזקת משנה לשנה.

אנחנו יודעים שהרבה משתתפים מגיעים לאירוע בחנוכה כדי לפגוש את החברים שלהם מהקיץ וזה נהדר, אבל על הדרך הם מרוויחים משהו יותר גדול: להכיר עוד חברים וחברות מקהילת BIG IDEA וליצור איתם קשרים. יכול להיות שתגלו שמישהו שהיה במחזור אחר בקיץ, שלא פגשת בכלל בקאמפ, הוא בכלל שכן שלך, או שיש לכם תחומי עניין משותפים. ההכרויות והחברויות שנוצרות במפגשים האלו הן מרתקות ויכולות לייצר קשרים חברתיים שישארו להרבה זמן.

button2

3. לשתף חברים מהבית:

כל מי שהיה בסאמר קאמפ יודע – אתה חוזר הביתה אחרי הקיץ ומנסה לספר על החוויה לחברים והם פשוט לא מבינים על מה אתה מדבר. העוצמתיות של החוויה זה משהו שקשה להעביר בסיפורים ובתמונות, צריך לחוות את זה בעצמך. אירוע כמו ה-BIG FEST, זה הזדמנות מושלמת להביא חברים מהבית לחוות את החוויה. הם יבינו סוף סוף על מה אתם על הזמן מדברים מאז הקיץ, ואתם תרוויחו חבר או חברה שיחלקו איתכם את החוויה.

IMG_6791

4. העצמה אישית:

זו אחת הנקודות המרכזיות והחשובות לנו בכל פעילות שאנחנו עושים. ליצור סביבה תומכת ומעצימה לילדים ובני נוער, שבה הם ירגישו בנוח להיות עצמם ולתת דרור ליצירתיות שלהם. המשתתפים שיגיעו ל-BIG FEST, יזכו לעשות בדיוק את זה ליום אחד – לרקוד, לשיר, ליצור ולהנות לאורך כל היום. כשהילדים יחזרו הביתה בסוף האירוע, ההורים יראו את החווייה שעברה עליהם ואת ההשפעה שלה.

סאמר קאמפ בישראל

5. גם ההורים מרוויחים

לא פעם ולא פעמיים פנו אלי הורים של חניכים: "מתי אתם כבר פותחים קאמפ למבוגרים? מתי תהיה שכבת טרה-בייט להורים? לא מגיע גם לנו?" אז נכון, מגיע! ולא סתם מגיע, אלא ממש בקרוב. באירוע בחנוכה, ההורים יצטרפו אחר הצהריים לפעילות מדליקה של הורים וילדים – מעין מרתון של פעילויות שעושים במחנה: תחרויות, ריקודים, צ'ירים, אתגרי יוטיוב ועוד המון הפתעות אחרות.

אנחנו רוצים שההורים גם יקבלו טעימה מהחוויה האדירה שהילדים שלהם עוברים ושיהיה להם גם זמן לעשות פעילויות כיפיות עם הילדים שלהם.

משפחה בביג פסט

אלו היו 5 דברים שתקבלו באירוע ה-BIG FEST בחנוכה, מלבד כיף וחוויה אדירה. אני כבר מחכה בקוצר רוח לפגוש את החניכים מהקיץ שעבר, את החניכים החדשים שמצטרפים אלינו השנה ואת החברים שלהם שיצטרפו אלינו באירוע.

נתראה בקרוב,

 

ניר גד

 

רוצים לפגוש את ניר ואת כל החברים באירוע חנוכה הגדול? הרשמו ל-BIG FEST כאן

button2