כבר סיפרנו לכם שמבחינתו מחנה קיץ ממש לא חייב להתקיים רק בקיץ, ולכן אנחנו עורכים בכל שנה גם את המיני-קאמפים שלנו בחנוכה. הילדים שלכם חובבי מחשבים? מכורים לרשת? הפכו עבורם את החג למשמעותי, כיפי ומלמד ככל הניתן!

 

זה מרגיש כאילו רק לפני שניה היינו בסאמר קאמפ, אבל הופ! אנחנו כבר בחנוכה. כל ילדי ישראל שוב בחופש, ולדעתנו – זוהי הזדמנות מצוינת להעשיר אותם בעוד קצת תוכן חוויתי, חברתי ומהנה. כמו בכל שנה, גם הפעם אנחנו מציעים לחופשת החג תכנית איכותית ומעשירה הקשורה לעולם הטכנולוגי, רק שהפעם – אנחנו מתמקדים טיפה׳לה יותר: הכירו את ה- YouCamp וה-CYBER CAMP.

 

יוצאים מחושך לאור: מחנה ליצירת תוכן ברשת

אתם כל הזמן נפעמים מכמה הילדים שלכם יצירתיים ועתירי דמיון? אתם תוהים מה יש להם לחפש כל כך הרבה זמן ביו-טיוב? יש לנו תשובה בשבילכם, וקוראים לה YouCamp. מחנה צבעוני ותוסס ליצירת תוכן ברשת. ב-YouCamp הילדים שלכם יטעמו מקרוב את עולמות התוכן המקוונים, לרבות עריכה, צילום, יצירת רעיונות וכמובן – הפקה עצמית. כמו במחנה הקיץ שלנו, גם במחנה חנוכה ישתתפו ילדים מוכשרים מכל רחבי הארץ ומעבר ללמידה והעשרה הם ייהנו מקשרים חברתיים והפעלות כיפיות.

תמונה קבוצתית מוקטנת

אה, אבל בשונה ממחנה קיץ – הפעם, הילדים שלכם יתחככו קצת באבק כוכבים. נכון, אלו אולי לא כוכבים שמוכרים לכם, אבל השנה יגיעו למחנה שלנו גדולי היוטיוברים בישראל שהילדים שלכם ב-ט-ו-ח מעריצים. מי? צלמו מסך, ושלחו לילדים:

  • שחר סויקיס – זוכה פרס יוצר התוכן של ישראל לשנת 2017, שחר הוא גם מנהל התוכן של המחנה, וייקח חלק פעיל בהרבה הפעלות וסדנאות.
  • מיכל מצוב -יוטיוברית מוכרת שתגיע להנחות סדנת משחק.
  • בן קיסר – עורך פוסט (אפקטים) מהטובים בתחום.
  • יובליה – יובל וליה, צמד חברות שמנהלות ביחד ערוץ יוטיוב מצליח ידברו על ניהול ערוץ ביחד עם שותף.

 

תראו, אם אתם רוצים לאפשר לילדים שלכם להתבטא, לפתח יכולות טכניות גבוהות, לדמיין וליצור – במקום לחכות למחנה הקיץ הבא, אתם יכולים לשלוח אותם ל-YouCamp, כבר עכשיו! מעדיפים יותר אקשן? אין בעיה. זה הזמן להזכיר את ה-CYBER CAMP. המחנה שיתקיים במקביל.

 

כיום כבר לא נלחמים כמו בר כוכבא, הכירו את ה – CYBER CAMP

במהלך ה-CYBER CAMP הילדים יצללו לעולם המרתק והמסתורי של אבטחת מידע ומחשב. במסגרת התוכנית משובצות סדנאות בנושאי ריגול ברשת, הגנה מהאקרים ועוד. בסוף, הילדים יתנסו בהאקר קלאש: משימה שתחייב אותם ליישם את כל שלמדו, ולעמוד במתקפת האקרים אמיתית! על כל המשתמע מכך.

מוקטנת

למעשה, מעבר לכך שה-CYBER CAMP הוא מחנה מהנה וכיפי, הוא פותח חלון לעולם מקצועי מרתק ומאוד מבוקש. לכו תדעו, אולי הילד שלכם יתחיל ממש כאן את הקריירה שלו…

 

רוצים לשמוע עוד, ולהבין מה ההבדל בין מחנות חנוכה למחנות הקיץ? צרו עימנו קשר, ונענה על כל השאלות :)

ההרשמה בעיצומה, ונותרו מקומות אחרונים!