המחנות שהיו לנו בחנוכה ממש לא הפריעו לנו להמשיך לעבוד במרץ על הקאמפ של קיץ 2018. אז אמנם חופש חנוכה נגמר, אבל זה אומר שאנחנו מתקרבים עוד קצת למחנה הקיץ! הילדים עצובים שנגמר? תראו להם את הבשורות האלה:

סדנת מחשבים במחנה קיץ של BIGIDEA

אנחנו ב- BIG IDEA חושבים מסביב לשעון כיצד ניתן לרענן ולחדש את מחנות הקיץ שלנו משנה לשנה. הצוותים שלנו נפגשים עם בוגרי המחנות, טסים לחו״ל להתרשם וללמוד ממחנות אחרים ועושים כל שביכולתם כדי להוציא בכל קיץ סאמר קאמפ נוסף, מעשיר, חדשני, כיפי ומדהים – לא פחות מקודמו.

 

השנה, אנחנו נרגשים להכריז על 3 סדנאות חדשות שייפתחו במחנה הקיץ של BIG IDEA בקיץ 2018! הראשונים לשמוע עליהן היו החניכים הנרגשים של ה-YouCamp והסייבר קאמפ, והם צרחו מהתרגשות. והאמת, גם אנחנו. אז הנה, בהכרזה רשמית ראשונה – קבלו את הסדנאות החדשות לסאמר סקול הקרוב:

  סאמר קאמפ BIGIDEA

  • דיג׳יי פלוס: סדנת דיג׳יי למתקדמים

הסדנה מיועדת למי שכבר לקחו במחנה הקיץ את סדנת הדי.ג׳יי, התאהבו – ורואים להעמיק ולפתח את הכלים שרכשו. בסדנת המתקדמים, החניכים יכירו לעומק את האפשרויות המורכבות יותר של תוכנת Ableton, וילמדו כיצד לבצע פונקציות מסובכות יותר שיעשירו את הטרקים והרמיקסים שהם בונים מעבר למה שכבר למדו.

 

 

  • סאמר קאמפ בישראל פינת יפן: סדנת אנימה

אחד הטרדנים המערביים העכשוויים ביותר הוא סגנון העיצוב היפני ודמויות האנימה של התרבות היפנית הענפה. בסדנת האנימה החדשה שתנחת בסאמר קאמפ, הילדים יבטאו את היצירתיות שלהם בבניית נרטיב לסיפור, בריאה ואפיון של דמויות וכמובן – העיצוב וההנפשה שלהם, שזה בעצם החלק הכי מעניין, כיפי וטכנולוגי! אם הילד שלכם נהנה מסדנת הקומיקס שלנו ואתם נהניתם לראות את הדברים שיצר – חכו לראות עם מה יחזור מהסאמר קאמפ הזה! אוואטר, מאחוריך 😉

סדנת אנימה בסאמר קאמפ של BIGIDEA

 

  • לעבור צד: איך בונים חדרי בריחה?

הרבה שוכחים זאת, אבל המקור של חדרי הבריחה הוא בכלל במשחקי מחשב שיצאו מגבולותיהם הטכנולוגים והפכו למציאות. הקונספט, הגיבורים והתכנון כולו עודנו מתנהל באמצעות כלים טכנולוגיים, וזה בדיוק מה שנלמד את הילדים הקיץ הזה בסאמר קאמפ! החל מרעיון וקונספט לחדר הבריחה וכלה ביצירת אתגרים, תעתועים, שלבי המשחק ועוד. בקיצור, הרפתקה שכולה אקשן, חשיבה והרבה מתח.

 

זה אולי נראה רחוק, אבל מחנה הקיץ של BIG IDEA לגמרי מתקרב, ואנחנו כבר מזמן עובדים עליו במרץ. לילדים קשה להתאקלם שוב בבית הספר? הראו להם את הסדנאות החדשות, ותאמינו לנו – יהיה להם כל כך הרבה למה לחכות!

בלוג לחצו כאן