מחנה סייבר קאמפ חוזר בחנוכה 2018!

Fill out my online form.

סמינר סייבר לנוער יוצא לדרך בפעם השמינית! הצטרפו למאות נערים ונערות שכבר הוכשרו להיות אלופי סייבר ומשתמשים בידע שלהם בלימודים ובצבא.

הצוות שלנו עובד על תוכנית מקצועית מעשירה והפתעות מיוחדות…

מתאים לנוער בכיתות ו’ – י”א
מסלול מתחילים\ות: להכנס לעולם הסייבר!
מסלול מתקדמים\ות: העמקת היכולות וכלים מתקדמים חדשים, לבעלי ידע קודם.

 

מה מחכה לכם בסייבר קאמפ?

רוצה לקחת חלק בעולם של המחר? CyberCamp הוא ההזדמנות שלך להשתלב בתחום הסייבר המרתק אשר הולך ומתפתח!

הכשרת סייבר, לינה וחוויות: בכפר הנוער מאיר שפיה (ליד זכרון יעקב).

יצא לכם לשמוע על תקיפות סייבר בחדשות? בסייבר קאמפ תקבלו תפקיד מפתח במחלקת ההגנה של חברה בינלאומית, תחוו בעצמכם תקיפת סייבר אמיתית, תתמודדו עם אתגרים טכנולוגיים, תגנו על המחשב ותצילו את הרשת!

זוהי תוכנית ייחודית אשר פותחה על ידי המומחים של BIG IDEA, עם דגש על החוויה והידע המקצועי המתקדם אותו תקבלו תוך התנסות בסוגי תקיפות סייבר והגנות מתקדמות על מערכות, מחשבים ורשתות. התוכנית של סייבר קאמפ מתחדשת כל שנה ומתאימה עצמה למציאות המתעדכנת.

השיא של הסמינר: משתתפי CyberCamp יתרגלו הגנת סייבר בסימולציית מתקפת האקרים מתקדמת!

תכנית המחנה – תוכן מקצועי

התכנית המקצועית שלנו מתחדשת ומתעדכנת כל הזמן בהתאם לחידושים בתחום.
תהנו מכניסה קלה וחלקה לאחד התחומים היותר מרתקים, מורכבים ומאתגרים שיש לעולם המחשבים להציע. זוהי תוכנית ייחודית אשר פותחה על ידי טובי המומחים בארץ, עם דגש על חוויה ורמה מקצועית גבוהה. במהלך הסמינר תלמדו להבדיל בין סוגי מתקפות סייבר, הגנה מתקדמת על רשתות מחשבים, התמודדות עם וירוסים ושימוש במערכות הגנה מתקדמות.עיקרי התוכנית:
 • רשתות
 • הכרת מערכות הפעלה במחשב
 • סוגי התקפות
 • בטיחות ברשת
 • הגנות - Firewall
והשיא של סייבר קאמפ: תירגול הגנת סייבר בסימולצית התקפות האקרים המשוכללת בעולם! בנוסף, תתמקצעו במסלול התמחות ייחודי ומרתק לפי בחירתכם:
 1. התמחות הגנה מפריצות באינטרנט תרכשו ידע על חיפוש פרצות באתרי אינטרנט ברשת וכיצד להגן מפני התקפות האקרים. מבוא לJAVA SCRIPT למידת XSS - בדיקת חדירות לאתרי אינטרנט.
 2.  התמחות ריגול ברשת איסוף מודיעין והוצאת מידע על אנשים וארגונים ברשת - איך ההאקרים עושים זאת? תלמדו להוציא מידע על אנשים בעזרת כלים דיגיטלים והכל במסגרת החוק. דוקסינג Doxing - איסוף מידע באמצעות מאגרי מידע חופשיים. חקירת אירוע - Case Study - גניבת זהויות, ריגול תעשייתי, Social Engineering.
מיועד לחניכים שהשתתפו בסייבר-קאמפ קודם או סדנאות סייבר ב-BIGIDEA או בבית הספר. בואו להיות מקצעוניים בתחום הסייבר! אחרי שהתמקצעתם בהגנה על עמדות קצה, התמודדתם עם תקיפות של וירוסים, תקיפות DDoS ותקיפה אנושית בבסימולצית מתקפת ההאקרים, זה הזמן לעלות מדרגה ביכולות ההגנה שלכם!
עיקרי התוכנית:
 • רשתות מתקדמים ן-WIRESHARK
 • מערכות הפעלה מתקדמים -LINUX
 • התקפות - איך לבצע התקפה בLINUX ואיך מגנים.
 • הגנות - FIREWALL למתקדמים.
 • כלים לבדיקת רשתות
השיא של הסמינר: תרגול הגנה בזמן אמת על רשת מחשבים בסימולצית התקפת האקרים. ממסלול מתקדמים תצאו עם יכולות הגנת-סייבר שיעזרו לכם להתברג לתפקידי סייבר בעתיד!

היקף ההכשרה

כ-20 שעות אקדמאיות, כולל הדרכה והתנסות אישית, התנסות בזירת האימון והרצאת אורח. בנוסף להדרכות, תעברו פעילויות מגבשות ותיצרו רשת של קשרים עם חבר’ה אדירים מכל הארץ. בסוף המחנה, תוענק לכם תעודת סיום התמחות סייבר. תשמרו עליה היטב! היא תסייע לכם להתברג לתפקיד הראשון שלכם בתעשיית הסייבר הישראלית (והמובילה בעולם).

מתי והיכן

המחנה מתקיים בכפר הנוער מאיר שפיה, על הכרמל – קמפוס חדיש וירוק ליד זיכרון יעקב. המגורים הם בחדרים של 3-5 משתתפים. התכנית מאושרת על ידי משרד החינוך.
בקרוב נפרסם תאריכים למחנה סייבר קאמפ הבא.
ניתן להירשם להסעה הלוך וחזור לתל אביב או מחלף פולג בעלות של 50 ש"ח.
לחילופין, ניתן לאסוף את הילדים מכפר הנוער מאיר שפיה ביום הסיום.

עלות והרשמה

אתם עומדים להצטרף לקבוצה איכותית ומצומצמת של בני נוער שעוסקים בסייבר וממשיכים בכך גם אחרי המחנה. בנינו עבורכם את הסביבה המושלמת להוציא מכם את המיטב, עם סדנאות סייבר מרתקות ובליווי צוות ההדרכה הטוב ביותר. עכשיו כל מה שנותר לעשות זה להרשם!
ההרשמה מוגבלת ל-45 משתתפים בלבד.

בקרוב נפרסם את המחירים למחנה סייבר קאמפ הקרוב. רוצים להיות הראשונים לדעת? השאירו פרטים או צרו קשר: 03-5285177 | [email protected]

המחיר כולל: ארוחות ביום, אירוח ולינה, הדרכה חברתית ומקצועית, ביטוח, הכשרה במעבדות המחשבים, סימולצית מתקפת האקרים מתקדמת ותעודת סיום.

צוות הדרכה מקצועי ואכפתי

את התוכניות של BIG IDEA מוביל צוות המדריכים המקצועי שדואג שלכל חניך וחניכה תהיה חוויה מעצימה. ב-CYBERCAMP יחס הדרכה של מדריך לכל 8 משתתפים. בנוסף מלווים את המחנה גם רכזת הדרכה וצוות תומך.

שאלות ותשובות

ההרשמה עוד לא נפתחה!עד אז נשמח לעזור בכל נושא במייל ובטלפון [email protected] | 03-528-5177
המרחב הוירטואלי החדש שנוצר עם התפתחות האינטרנט ועולם המחשוב – כל אחד מאיתנו נמצא במרחב הזה ויוצר אותו באמצעות הסמארטפון, המחשב, חשבון הפייסבוק, האימיילים שלנו ועוד. הסייבר מאפשר לנו הזדמנויות אדירות – ניתן לדבר עם קרוב משפחה בארה”ב בלחיצת כפתור, אך במקביל נוצרו סיכונים חדשים – גניבת תמונות מה-Cloud של חברת Apple, פריצות לאתרי אינטרנט של בנקים ואפילו השבתה של כורים גרעיניים! אנחנו מזמינים אתכם לבוא לצלול לתוך עולם הסייבר שמתפתח במהירות מסחררת.
מסלול מתחילים - מבוא לעולם המרתק של סייבר והגנה על הרשתות. התוכנית כוללת הכרות עם סוגי התקפות, בטיחות ברשת, התמחות בהגנה מפריצות באינטרנט או התמחות באיסוף מודיעין ברשת. בסיום המחנה, תקחו את כל הידע שצברתם לתרגול אירוע בסימולצית תקיפת האקרים. מסלול מתקדמים - השלב הבא למי שרוצה לצלול לעולם הסייבר. תתמקדו ברשתות ו-Wireshark, התקפה והגנה ב-Linuxx והגנות מתקדמות. השיא של התוכנית יהיה בתרגול הגנה בזמן אמת בסימולציית תקיפת האקרים.
את המחנה מוביל צוות מדריכים מקצועי שדואג שלכל חניך וחניכה תהיה חוויה מעצימה. ב-CYBERCAMP יחס הדרכה של מדריך לכל 8 משתתפים. בנוסף מלווים את המחנה גם רכזת הדרכה וצוות תומך. מדריכי סייבר הם בעלי ידע ונסיון בתחום, ועובדים באופן צמוד לתכנית הכשרה שפותחה ע”י בוגרי יחידות הסייבר של צה”ל.
המחנה מתקיים בכפר הנוער מאיר שפיה, ליד זכרון יעקב – קמפוס חדיש וירוק. המגורים הם בחדרים של 3-5 משתתפים. זהו הבית של BIG IDEA, כאן גם מתקיימים מחנות הקיץ הבינלאומיים.לחצו כאן למידע נוסף אודות המיקום
כן יש הסעות! ניתן להרשם להסעה הלוך וחזור בעלות של 50 ש"ח לכל כיוון. ההסעות ייצאו בבוקר ממרכז הירידים בתל אביב או ממחלף פולג ויחזרו לאותן תחנות.
שלוש ארוחות בחדר האוכל בכל יום ועוד שתי ארוחות ביניים. שימו לב: ביום הפתיחה לא תוגש ארוחת בוקר. במידה והילד/ה צמחוני/ת יש לציין בטופס הרישום
בקרוב נפרסם פרטים נוספים על המחנה הקרוב.מוזמנים להתקשר אלינו בנתיים: 03-528-5177
ליחצו כאן כדי לצפות ברשימת ציוד מומלץ ומידע נוסף שיעזור לכם להתכונן טוב יותר לחוויה. לא צריך להביא מחשב, יהיה לכם מחשב במחנה :-)
ב-CYBERCAMP מתנתקים מהטלפון הנייד לשלושה ימים. לא יהיו שיחות טלפון או סקייפ משום שמדובר בסך-הכל בשני לילות מחוץ לבית. הורים מוזמנים לצפות באלבומי התמונות שאנחנו נעלה במשך המחנה, ומייל עדכון יישלח בסוף כל יום. כמו כן, לפני פתיחת המחנה תקבלו מספרי טלפון למקרי חירום של אנשי הצוות הנמצאים במקום.
במחנה אנחנו מדברים עברית. אם כבר התרגלתם לדבר במחנה באנגלית זה מעולה! תמיד יהיה לכם עם מי לדבר גם באנגלית אם רק תרצו.
כן! בטופס הרישום של CyberCamp תוכלו לציין את השם של החבר/ה איתו תרצו לחלוק חדר.
אצלינו נושאי הבטיחות והבטחון נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות. המדריכים צמודים לפעילות ולחניכים בכל זמן וישנים בחדרים צמודים. תמיד יש שומר חמוש בשער והכפר מגודר ומאובטח. המחנה פועל ברשיון משרד החינוך ובתאום מלא עם הרשויות.
החניכים ישתמשו בכלים ובידע שצברו כדי להגן על רשת המחשבים מפני פריצה של האקרים. החניכים יחוו הדמייה של אירוע התקפת האקרים בו יצטרכו להבין את ההתקפה בזמן אמת ולנטרל אותה. האימון דורש שימוש בידע שהחניכים רכשו במחנה ומאפשר להם ליישם את הידע, לפתח מיומנויות, לחשוב בצורה יצירתית ולהגן על המחשבים כמו האקרים אמיתיים!החל מסייבר קאמפ פסח 2017 החניכים יעברו את סימולצית ההאקר קלאש בייחודית למחנה, המדמה התקפות האקרים אשר תתקיים במתחם ייעודי מיוחד בשטח המחנה.