אתגר האור

יומיים של כיף, טכנולוגיה וחברים בחופשת החנוכה.

תאריכים: ימים ג'-ד', 28-27 בדצמבר 2016

כיתות א' – ה'

מתאים לחניכים חדשים וחוזרים

להרשמה צרו קשר: 03-5285177 [email protected]

צאו לאתגר הגדול של חנוכה – החוויה של הקיץ בחופשת החנוכה – יומיים גדושים בתחרויות, אתגרים, סדנאות טכנולוגיות והמון כיף וחברים. צוות המדריכים האהוב מכין לכם יומיים של כיף לחניכים חוזרים וחדשים!

ארגנו לכם פעילויות שיעשו לכם את חופשת החנוכה:

  • סדנת DJ – ליצור טרקים מדליקים לשירים שאתם אוהבים.
  • סדנת אנימציה – להפיק סרטון מקורי משלכם.
  • סדנת אלקטרוניקה – לבנות נרות אלקטרוניים שירשימו את המשפחה

וגם…

  • לישון לילה מחוץ לבית עם חברים מהקיץ וחברים חדשים.
  • פעילויות ספורט ותחרויות
  • פעילות ערב מטריפה
  • המדריכים שאתם אוהבים מהקיץ שמחכים לעשות לכם כיף!

מספר המקומות מוגבל. הירשמו עכשיו

מתי והיכן

המחנה מתקיים בכפר הנוער מאיר שפיה, על הכרמל – קמפוס חדיש וירוק ליד זיכרון יעקב. המגורים הם בחדרים של 3-5 משתתפים. התכנית מאושרת על ידי משרד החינוך.
הפתיחה ביום שלישי,27.12.16 – בשעה 9:00. ניתן להירשם להסעה הלוך מתל אביב או מחלף פולג.
הסיום ביום רביעי, 28.12.16 באירוע חנוכה GAME שיתקיים ב"מועצה לישראל יפה" בפארק הירקון בת"א בין השעות 16:30 עד 20:00. ההסעה חזרה לת"א ללא עלות. ההורים מוזמנים להצטרף לאירוע ולאסוף את הילדים בסיומו.
לחילופין, ניתן לאסוף את הילדים מכפר הנוער מאיר שפיה ביום הסיום בשעה 14:30.

עלות והרשמה

בחופשת החנוכה הקרובה, הילדים משתתפים בתוכנית איכותית ומעשירה. במחנה אתגר האור, יש להם הזדמנות ללמוד כישורים חדשים, ליצור חברויות ולפתח את העצמאות בלינה מחוץ לבית.
עכשיו כל מה שנשאר זה להרשם – מספר המקומות מוגבל!

700 ש”ח מחיר רגיל
650 ש”ח למשתתפי מחנה הקיץ של BIG IDEA
תוספת 50 ש”ח להסעה מתחנת הרכבת מרכז הירידים תל-אביב או ממחלף פולג

להרשמה צרו קשר: 03-5285177 [email protected]

שאלות ותשובות

להרשמה צרו קשר: 03-5285177 [email protected] התשלום יתבצע בכרטיס אשראי באינטרנט מייד לאחר מילוי פרטי ההרשמה. ניתן גם להדפיס ולשלוח לנו במייל טופס תשלום, או לבצע תשלום בטלפון.  שימו לב: מספר המקומות מוגבל! ההרשמה פתוחה עד גמר המקומות.
את המחנה מוביל צוות מדריכים מקצועי שדואג שלכל חניך וחניכה תהיה חוויה מעצימה. באתגר האור יחס הדרכה של מדריך לכל 8 משתתפים. בנוסף מלווים את המחנה גם רכזת הדרכה וצוות תומך. המדריכים הם בעלי ידע ונסיון בסדנאות אותן הם מעבירים. צוות ההדרכה עובד באופן צמוד לתוכנית ההכשרה שפותחה במיוחד ע”י ביג איידיאה.
המחנה מתקיים בכפר הנוער מאיר שפיה, ליד זכרון יעקב – קמפוס חדיש וירוק. המגורים הם בחדרים של 3-5 משתתפים. זהו הבית של BIG IDEA, כאן גם מתקיימים מחנות הקיץ הבינלאומיים. החדרים ממוזגים, עם שירותים ומקלחות צמודות לכל חדר או זוג חדרים. הצוות גר בחדרים צמודים לחדרי החניכים. בנים ובנות במגורים נפרדים. השיבוץ לחדרים נעשה לפי גיל. ניתן לבקש להשתבץ לחדר עם חבר/ה. לחצו כאן למידע נוסף אודות המיקום
כן, יש הסעות! בהלוך – תצא הסעה אל המחנה ב-8:00 בבוקר ממרכז הירידים בתל אביב וב-8:20 ממחלף פולג. ההסעה בעלות של 50 ש”ח לכיוון ובליווי מדריך. יש להרשם מראש. ההסעה מותנית במינימום משתתפים. בחזור – תצא הסעה מכפר הנוער מאיר שפיה לפארק הירקון בתל אביב לאירוע חנוכה GAME של BIG IDEA. איסוף החניכים יהיה בשעה 19:30.
ארוחות בוקר, צהריים וערב בחדר האוכל בכל יום ועוד שתי ארוחות ביניים. שימו לב: ביום הפתיחה לא תוגש ארוחת בוקר. במידה והילד/ה צמחוני/ת, טבעוני/ת או רגיש/ה לגלוטן-יש לציין בטופס הרישום
הפתיחה ביום שלישי, 27.12.16 – בשעה 9:00, בכפר הנוער שפיה. הסיום ביום רביעי, 28.12.16 בשעות הערב, באירוע חנוכה גיים בפארק הירקון. לו”ז מעודכן יישלח להורים לפני המחנה.
ליחצו כאן כדי לצפות ברשימת ציוד מומלץ ומידע נוסף שיעזור לכם להתכונן טוב יותר לחוויה. לא צריך להביא מחשב, יהיה לכם מחשב במחנה
באתגר האור מתנתקים מהטלפון הנייד ליומיים. לא יהיו שיחות טלפון או סקייפ משום שמדובר בסך-הכל בשני לילות מחוץ לבית. הורים מוזמנים לצפות באלבומי התמונות שאנחנו נעלה במשך המחנה, ומייל עדכון ישלח בסוף כל יום. כמו כן, לפני פתיחת המחנה תקבלו מספרי טלפון לחירום של אנשי הצוות הנמצאים במקום.
במחנה אנחנו מדברים עברית. אם כבר התרגלתם לדבר במחנה באנגלית זה מעולה! תמיד יהיה לכם עם מי לדבר גם באנגלית אם רק תרצו.
כן! בטופס הרישום של המחנה תוכלו לציין את השם של החבר/ה איתו תרצו לחלוק חדר.
אצלינו נושאי הבטיחות והבטחון נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות. המדריכים צמודים לפעילות ולחניכים בכל זמן וישנים בחדרים צמודים. תמיד יש שומר חמוש בשער והכפר מגודר ומאובטח. במהלך הלילה מתבצע פטרול שמירה במרחב המגורים. המחנה פועל ברשיון משרד החינוך ובתאום מלא עם הרשויות.
משום שבדובר במחנה קצר בן יומיים, עמוס בתכנים ופעילויות, לא יהיה לחניכים זמן ליצור קשר עם הבית. צוות המשרד שלנו יעלה תמונות וסרטונים מהמחנה, ע”מ שההורים יוכלו להתעדכן וכמובן יהיה זמין לכל שאלה בטלפון ובמייל.

למידע נוסף, צרו קשר: 03-5285177, [email protected]