איך הופכים תחביב לכלי לחיים?

"תבחר עבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד יותר אפילו יום אחד בחייך" קונפיציוס.

 

נשמע יפה נכון? אבל איך הופכים תחביב לאהבה? אנחנו עומדים לגלות לכם על דרך ללמוד, להתפתח ולהתמקצע – בלי להוריד את החיוך מהפנים. ממש עוד רגע תגלו איך רוכשים יותר כלים ומיומנויות מבלי לוותר על הסקרנות, המשחק והכיף שבתהליך!

 

אתם בעצם ממש אוהבים לנסות דברים חדשים, זוכרים?

ביג איידיה מדריך מסביר לחניכים

מוכנים לאתגר מהנה?

שתי המילים האלו לא סותרות, מחנה קיץ הוא מסגרת חיובית שמעודדת את החניכים לנסות דברים חדשים. מותר לכם לטעות, לנחש ולהרשות לעצמכם – אף אחד לא מודד אתכם!

בסדנאות תכירו כלים טכנולוגיים ותתנסו בהם באווירה של משחק. המדריכים יאתגרו אתכם ברמת קושי הולכת ועולה, ויעזרו לכם לבנות תחושת מסוגלות אמיתי, ביטחון ורעב להמשיך, להתנסות – ולהצליח!

 

תנו לסקרנות להפוך להשראה

בואו לחקור עולמות תוכן רחבים, נוצצים וחדשניים, המדריכים יחשפו אתכם בהדרגה ותראו את האפשרויות נפתחות לפניכם. בסוף הסדנה תישארו עם טעם של עוד ועם כל היכולות החדשות שלמדתם.

 

אנחנו כאן רק בשבילכם

אין לכם מה לדאוג, את החדר הקטן ו-30 הילדים בכתה תשאירו למקומות אחרים, הצטרפו לסביבה אישית של עד 8 חניכים בלבד. המדריכים שלנו רואים כל חניך ומלווים אותו בכל שלבי התהליך עד הרגע האחרון. תקבלו מחשב משלכם (או מצלמה, או רחפן או אפילו רובוט) ותוכלו לשחק ולהתנסות עם התוכנות לגמרי בעצמכם, תתנסו, תטעו ותצליחו!

אם קצת קשה – נעזור לכם ונתווך, אם קלטתם וכבר הבנתם – נעלה את רמת הקושי בהדרגה ונאתגר אתכם כדי לשמור על המוטיבציה והעניין בשמיים.

 

תקבלו חופש אמיתי לבחור

יש לנו יותר מוטיבציה ללמוד משהו שאנחנו בחרנו, מאשר תחום שמישהו אחר בחר עבורנו, רעיון ממש פשוט וממש משמעותי. אתם בוחרים בעצמכם באילו סדנאות להתמקד, עם מגוון אדיר של 30 סדנאות טכנולוגיות תוכלו לבחור מה הכי מדבר אליכם ותמיד תמצאו שם את מה שהכי מעניין אתכם.

סאמר סקול חניכים ומדריכים

אנחנו מאמינים שהתנסות משמעותית בחוויות מקצועיות מתרחשת רק כשיש איזון בין חווית התנסות חדשה ומרגשת עם קבוצת חברים, ובין יחס אישי ומקצועי לכל חניך. המדריכים במחנה מנוסים מאוד בתחום בו הם מעבירים סדנה, וגם בעבודה עם חניכים בקבוצות גיל שונות; ככה שתוכלו להרגיש חופשיים לאתגר את עצמכם בסדנאות חדשות, מעניינות ומורכבות ולא להסס – המדריכים שלנו מחכים כדי ללוות אתכם, כל הדרך עד שתצליחו!

 

# בחירה אישית – אתם בוחרים לעצמכם את הסדנאות שתרצו להתנסות בהן – עיצוב תכשיטים בתלת מימד, עריכת ווידיאו, מעבדת רחפנים, תיאטרון ועוד ועוד – רק תבחרו ואנחנו כבר נדאג שתמריאו לגבהים חדשים. 

וכמובן – תקבלו מחשב משלכם, אוזניות משלכם וליווי לאורך כל תהליך יצירת פרויקט הגמר האישי שלכם – עד שיסתיים בתחושת ביטחון, הצלחה, מסוגלות ושמחה. 

 

בסוף הקיץ תחזרו הביתה עם השראה ליצור, מוטיבציה ללמוד דברים חדשים, תחושת עצמאות ותדעו שהשמים הם לא הגבול. אתם תצאו מוכנים להתנסות ולהתעמק בכל דבר ותכירו חברים חדשים שחולקים אתכם את אותה התשוקה!

 

כבר מתרגשים?! גם אנחנו… מחכים לכם עם כל מדריכי הסדנאות המדהימים שלנו בקיץ הקרוב – המקומות למחזורים הראשונים כבר מתמלאים, מהרו לתפוס את שלכם!

 

יש לכם עוד שאלות? נשמח לענות על הכל.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם