מי אנחנו

הסיפור של BIG IDEA:

רעיון גדול תיירות ומחנות קיץ, זו לא רק סיסמא. אנחנו מאמינים שחינוך לא מסתיים בבית הספר, אלא בפעילויות תומכות לכל אורך השנה, מחוץ למסגרת הבית ספרית.

מחנות הקיץ של BIG IDEA פועלים מתוך אמונה שיש להשקיע בילדים ובני נוער מישראל ומהעולם ולתת להם את הכלים הדרושים כדי שיפתחו את יכולותיהם הטכנולוגיות, היצירתיות והחברתיות. אנחנו עושים זאת ע”י יצירת קהילה ומשפחה שמחברת בין ילדים ובני נוער ממדינות שונות, בשפות שונות והמון תחומי עניין וגם ע”י חשיפת הנוער להצלחה של עולם הייטק הישראלי ולטכנולוגיות החדשניות ביותר.

הצוות המקצועי, בעל נסיון משנת 2003 בתחומי מחנות הקיץ וסטנדרטים מהגבוהים בישראל, מבטיח שלכל חניך וחניכה תהייה חוויה חינוכית, מעשירה ומעצימה, שאותה לא ישכחו לעולם!

החזון:

לטפח דור סקרן, חוקר וחושב, לצייד כל אחד ואחת בכלים למימוש הפוטנציאל האישי, ולהיות מקור השראה לרעיונות גדולים מחוללי שינוי, מתוך ערכים של קהילה, רב-תרבותיות וחדשנות ישראלית.

צוות ההדרכה:

אנחנו בוחרים רק מדריכים מעולים! מקצועיים, בוגרים, מומחים, טכנולוגיים, אקדמאיים, ומגיעים אלינו מכל רחבי העולם. המדריכים מובילים את הסדנאות הטכנולוגיות במהלך היום ומלווים באופן אישי את החניכים בקבוצות הגיל החברתיות. אנו שומרים על יחס צמוד של איש צוות לכל 5 חניכים, על מנת שנוכל לתת יחס אישי וחוויה מיוחדת לכל חניך וחניכה.

כל המדריכים במחנה הקיץ הם מעל גיל 18 (רובם מעל 21), בוגרי יחידות טכנולוגיות בצה”ל, או מחלקות טכנולוגיות באוניברסיטאות ברחבי העולם ויש להם נסיון עשיר בעבודה עם ילדים ובני נוער. המדריכים עוברים אצלנו תהליך מיון ארוך וקפדני והכנת צוות ארוכה בחודשים שלפני הקיץ.

בנוסף לצוות המדריכים, תפגשו במחנה צוות גדול של רכזי שכבה, האחראים על התוכנית החינוכית, צוות טכני המפקח על הדרכת הסדנאות ורשת המחשבים, חובש מוסמך, צוות לוגיסטי, צוות תיעוד המעלה סרטונים ותמונות מידי יום לרשת וצוות משרד שדואג לשמור על הקשר עם ההורים.

חברת האם

רעיון גדול הנה חלק מקבוצת ישראל אקספרטס בע"מ – חברה לתיירות חינוכית. בעלת מעל ל 20 שנות ניסיון בעבודה מול ארגונים, בתי ספר, אוניברסיטאות וקהילות יהודיות בכל העולם. למידע נוסף, לחצו כאן.

 • 10,000 +
  חניכים

  גאים בכל אחד מאלפי
  החניכים שהתפתחו אצלנו

 • 3,000
  ימי מחנה

  אנו גדלים ומתפתחים
  משנה לשנה

 • 15
  שנים

  של חוויות משנות חיים

הנהלת המחנה:

צורי זערור
מנכ"ל

החל את דרכו בעולם החינוך כבר בגיל צעיר. בעל ניסיון רב עם ילדים ובני נוער.

בוגר בית צבי ועוסק בתיאטרון טיפולי לילדים נוער ומבוגרים.

עובד ב BIG IDEA משנת 2017 וכיום מנכ"ל ומנהל מחנות, דואג ומלווה את החניכים הצוות התוכן הפעילויות ובעיקר שתהיה חוויה מושלמת ובלתי נשכחת לחניכים והמשפחות.

עידני סעדה
מנהל המחנה

עידני מגיע עם ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער ופיתוח תוכניות חינוכיות בעולם מחנות הקיץ בארץ ובארה"ב.

עידני מנהל את מחנות הקיץ של BIG IDEA בישראל ודואג במהלך השנה שהכל יהיה מושלם: הצוות, הפעילויות ובעיקר, החוויה הבלתי נשכחת לחניכים!

שני שלום
סגנית מנהל מחנה

מדריכת הורים מוסמכת, מלווה מזה שנים הורים וילדים בתהליכים שונים, מעניקה כלים כיצד להעצים את הילד ולבנות מערכת יחסים טובה. מרצה ומעבירה סדנאות בנושאי קשב וריכוז.

מגיעה עם נסיון רב בתחום מחנות הקיץ בארץ ובארה"ב.

שיתופי פעולה: