מי אנחנו

הסיפור של BIG IDEA:

רעיונות גדולים בחינוך, זו לא סתם ססמא. אנחנו מאמינים שחינוך לא מסתיים בבית הספר.

מחנות הקיץ של BIG IDEA פועלים מתוך אמונה שיש להשקיע בילדים ובני נוער מישראל ומהעולם ולתת להם את הכלים הדרושים כדי שיפתחו את יכולותיהם הטכנולוגיות, היצירתיות והחברתיות. אנחנו עושים זאת ע”י יצירת קהילה ומשפחה שמחברת בין ילדים ובני נוער ממדינות שונות, בשפות שונות והמון תחומי עניין וגם ע”י חשיפת הנוער להצלחה של עולם הייטק הישראלי ולטכנולוגיות החדשניות ביותר.

הצוות המקצועי, בעל נסיון משנת 2003 בתחומי מחנות הקיץ וסטנדרטים מהגבוהים בישראל, מבטיח שלכל חניך וחניכה תהייה חוויה חינוכית, מעשירה ומעצימה, שאותה לא ישכחו לעולם!

החזון:

לטפח דור סקרן, חוקר וחושב, לצייד כל אחד ואחת בכלים למימוש הפוטנציאל האישי, ולהיות מקור השראה לרעיונות גדולים מחוללי שינוי, מתוך ערכים של קהילה, רב-תרבותיות וחדשנות ישראלית.

צוות ההדרכה:

אנחנו בוחרים רק מדריכים מעולים! מקצועיים, בוגרים, מומחים, טכנולוגיים, אקדמאיים, ומגיעים אלינו מכל רחבי העולם. המדריכים מובילים את הסדנאות הטכנולוגיות במהלך היום ומלווים באופן אישי את החניכים בקבוצות הגיל החברתיות. אנו שומרים על יחס צמוד של איש צוות לכל 5 חניכים, על מנת שנוכל לתת יחס אישי וחוויה מיוחדת לכל חניך וחניכה.

כל המדריכים במחנה הקיץ הם מעל גיל 18 (רובם מעל 21), בוגרי יחידות טכנולוגיות בצה”ל, או מחלקות טכנולוגיות באוניברסיטאות ברחבי העולם ויש להם נסיון עשיר בעבודה עם ילדים ובני נוער. המדריכים עוברים אצלנו תהליך מיון ארוך וקפדני והכנת צוות ארוכה בחודשים שלפני הקיץ.

בנוסף לצוות המדריכים, תפגשו במחנה צוות גדול של רכזי שכבה, האחראים על התוכנית החינוכית, צוות טכני המפקח על הדרכת הסדנאות ורשת המחשבים, חובש מוסמך, צוות לוגיסטי, צוות תיעוד המעלה סרטונים ותמונות מידי יום לרשת וצוות משרד שדואג לשמור על הקשר עם ההורים.

 • 7,000 +
  חניכים

  גאים בכל אחד מאלפי
  החניכים שהתפתחו אצלנו

 • 2,100
  ימי מחנה

  אנו גדלים ומתפתחים
  משנה לשנה

 • 12
  שנים

  של חוויות משנות חיים

הנהלת המחנה:

משה חידרסקי
מנהל המחנה

משה מגיע עם ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער ופיתוח תוכניות חינוכיות בעולם מחנות הקיץ בארץ ובארה"ב.

למשה תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך מיוחד.
משה מנהל את מחנות הקיץ של BIG IDEA בישראל ודואג במהלך השנה שהכל יהיה מושלם: הצוות, הפעילויות ובעיקר, החוויה הבלתי נשכחת לחניכים!

ליז כחלון
סגנית מנהלת המחנה

ליז בעלת תואר ראשון בחינוך דמוקרטי וניהול עסקים חברתיים, המון אנרגיות, ותעודת גישור וקורס בהקשבה מסייעת ותקשורת מקרבת. לפני שהגיעה אלינו, היא הספיקה להקים מרכז נוער בשיתוף עיריית ת"א, להנחות האקתונים חברתיים ולהקים ירידי עסקי חברתיים, לעבוד במחנות קיץ בארה"ב ועוד!

יובל שאבי
מנהלת קשר עם ההורים

יובל במחנה כבר מזה 3 שנים. הדריכה במחנות קיץ בחו"ל מטעם הסוכנות היהודית, עבדה בקייטנות בארץ ובנוסף לזאת היא גם עובדת כמורה בבית הספר גני תקווה. ליובל יש תואר ראשון בחינוך ואמנות, וכשהיא במחנה, יובל מרכזת את כל פניות ההורים. מי שכבר רשומים לקיץ, יודעים שיובל פה עוזרת ועונה על כל השאלות שיש לכם.

מתן פישלוביץ'
מנהל מחלקת רישום

מתן היה בשליחות מספר שנים בגרמניה, קפריסין ודרום אפריקה ושומר על קשר עם קהילות יהודיות שונות. לאחר שסיים שליחות של 5 שנים, מתן הצטרף ל BIG IDEA בתור מנהל הרישום ומאז הוא ממשיך להביא ילדים ובני נוער לחוויות איכותיות במחנות הקיץ בארץ.

עילית רוזין
יועצת הרשמה

עילית היא חלק ממחלקת הרישום של BIG IDEA  כבר 3 שנים. היא גם לקחה חלק בצוות החינוך של קייטנות ההיי טק של BIG IDEA לילדים של עובדי AMDOCS.

עילית סטודנטית לתואר שני בדיפלומטיה באוניברסיטת תל אביב. היא התנדבה במשלחת לסיוע הומניטרי בטנזניה לשיקום בתי ספר ושימשה כמנהלת פרוייקטים בארגון הילל באונ' ת"א.

דותן טמיר
מנכ"ל ומייסד BIG IDEA

התשוקה של דותן לטכנולוגיה ולחינוך החלה כבר בגיל צעיר. בביה"ס היסודי כבר למד לתכנת, ובמהלך התיכון הוביל קייטנות מחשבים וקורסים לילדים. דותן שירת ביחידה טכנולוגית של חיל המודיעין, ולאחר מכן עבד בחברת סטארט אפ ונפגש עם לקוחות ברחבי העולם. ב-2007, דותן ייסד את מחנה הקיץ הטכנולוגי הבינלאומי בישראל, שהיווה כבסיס לכל תכניות הדגל של BIG IDEA כיום. בשנת 2013 ייסד את חברת רעיונות גדולים בחינוך.

ארז רול
יושב ראש ומייסד BIG IDEA

ארז הוא יושב ראש "רעיונות גדולים בחינוך" וכן יושב ראש של "קליקטו"
בשנת 1985 הקים את חברת לאפייט ואחראי על הבאת צעצועי המפורסמים שבמותגי הילדים לישראל,
ספיידרמן, פאוור ריינג'רס, דיסני, הלוני טונס ועוד.
כיזם עם התמחות בשיווק לילדים ונוער, הקים את אתר ecommerce הראשון לצעצועים בישראל קולטויס.
פעיל וחבר הנהלה בעמותות: וראייטי, נהר הירדן וביאליק רוגוזין.
בוגר MBA במנהל עסקים.

ניר גד
סמנכ"ל שיווק BIG IDEA

ניר בעל נסיון של 16 שנים בתוכניות חינוכיות ליהדות התפוצות ובמחנות קיץ בארה"ב ובארץ. ניר שירת כשליח קהילתי של הסוכנות היהודית בפדרציה של קנזס סיטי. בוגר תואר ראשון בניהול ומדעי ההתנהגות באונ’ בן-גוריון.
בתפקידו ב-BIG IDEA, ניר מוביל את המותגים השונים של החברה – תוכניות קיץ, תוכניות טכנולוגיות לנוער בארץ ובחו"ל ותוכניות ארוכות (גאפ ופיתוח קריירה).

שחם טמיר
מנהל חינוך טכנולוגי וסדנאות

לשחם ניסיון רב בפיתוח תכנים חינוכיים ומערכי הדרכה טכנולוגיים לילדים ונוער. הוא מאמן קראטה מוסמך, בעל ניסיון של כעשר שנים. 

שחם מנהל את תפעול המחנות BIG IDEA בארה"ב ואת הכשרת השליחים. במהלך השנה הוא דואג שכל התכנים של המחנה יהיו ברמה גבוהה ועם המון ערך מוסף לחניכים.

רוני לבנת
מנהלת תחום - צפון אמריקה

רוני מתגוררת כיום בניו-יורק ומנהלת את מחנות הקיץ של BIG IDEA בארה"ב ובישראל משנת 2014.
רוני מגיעה מעולמות של חינוך בלתי-פורמלי וקהילות יהודיות, היא הייתה שליחה באוסטרליה וניהלה מחנות של תנועות נוער שונות.

שיתופי פעולה: