מי אנחנו

הסיפור של BIG IDEA:

רעיונות גדולים בחינוך, זו לא סתם ססמא. אנחנו מאמינים שחינוך לא מסתיים בבית הספר.

מחנות הקיץ של BIG IDEA פועלים מתוך אמונה שיש להשקיע בילדים ובני נוער מישראל ומהעולם ולתת להם את הכלים הדרושים כדי שיפתחו את יכולותיהם הטכנולוגיות, היצירתיות והחברתיות. אנחנו עושים זאת ע”י יצירת קהילה ומשפחה שמחברת בין ילדים ובני נוער ממדינות שונות, בשפות שונות והמון תחומי עניין וגם ע”י חשיפת הנוער להצלחה של עולם הייטק הישראלי ולטכנולוגיות החדשניות ביותר.

הצוות המקצועי, בעל נסיון משנת 2003 בתחומי מחנות הקיץ וסטנדרטים מהגבוהים בישראל, מבטיח שלכל חניך וחניכה תהייה חוויה חינוכית, מעשירה ומעצימה, שאותה לא ישכחו לעולם!

החזון:

לטפח דור סקרן, חוקר וחושב, לצייד כל אחד ואחת בכלים למימוש הפוטנציאל האישי, ולהיות מקור השראה לרעיונות גדולים מחוללי שינוי, מתוך ערכים של קהילה, רב-תרבותיות וחדשנות ישראלית.

צוות ההדרכה:

אנחנו בוחרים רק מדריכים מעולים! מקצועיים, בוגרים, מומחים, טכנולוגיים, אקדמאיים, ומגיעים אלינו מכל רחבי העולם. המדריכים מובילים את הסדנאות הטכנולוגיות במהלך היום ומלווים באופן אישי את החניכים בקבוצות הגיל החברתיות. אנו שומרים על יחס צמוד של איש צוות לכל 5 חניכים, על מנת שנוכל לתת יחס אישי וחוויה מיוחדת לכל חניך וחניכה.

כל המדריכים במחנה הקיץ הם מעל גיל 18 (רובם מעל 21), בוגרי יחידות טכנולוגיות בצה”ל, או מחלקות טכנולוגיות באוניברסיטאות ברחבי העולם ויש להם נסיון עשיר בעבודה עם ילדים ובני נוער. המדריכים עוברים אצלנו תהליך מיון ארוך וקפדני והכנת צוות ארוכה בחודשים שלפני הקיץ.

בנוסף לצוות המדריכים, תפגשו במחנה צוות גדול של רכזי שכבה, האחראים על התוכנית החינוכית, צוות טכני המפקח על הדרכת הסדנאות ורשת המחשבים, חובש מוסמך, צוות לוגיסטי, צוות תיעוד המעלה סרטונים ותמונות מידי יום לרשת וצוות משרד שדואג לשמור על הקשר עם ההורים.

 • 10,000 +
  חניכים

  גאים בכל אחד מאלפי
  החניכים שהתפתחו אצלנו

 • 3,000
  ימי מחנה

  אנו גדלים ומתפתחים
  משנה לשנה

 • 15
  שנים

  של חוויות משנות חיים

הנהלת המחנה:

צורי זערור
מנהל מחנות קיץ

החל את דרכו בעולם החינוך כבר בגיל צעיר. בעל ניסיון רב עם ילדים ובני נוער.

בוגר בית צבי ועוסק בתיאטרון טיפולי לילדים נוער ומבוגרים.

עובד ב BIG IDEA משנת 2017 וכיום סמנכ"ל ומנהל מחנות, דואג ומלווה את החניכים הצוות התוכן הפעילויות ובעיקר שתהיה חוויה מושלמת ובלתי נשכחת לחניכים והמשפחות.

מנהל קייטנת ביג איידיה סאמר סקול 2022

עידני סעדה
מנהל המחנה

עידני מגיע עם ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער ופיתוח תוכניות חינוכיות בעולם מחנות הקיץ בארץ ובארה"ב.

עידני מנהל את מחנות הקיץ של BIG IDEA בישראל ודואג במהלך השנה שהכל יהיה מושלם: הצוות, הפעילויות ובעיקר, החוויה הבלתי נשכחת לחניכים!

שני שלום
סגנית מנהל מחנה

מדריכת הורים מוסמכת, מלווה מזה שנים הורים וילדים בתהליכים שונים, מעניקה כלים כיצד להעצים את הילד ולבנות מערכת יחסים טובה. מרצה ומעבירה סדנאות בנושאי קשב וריכוז.

מגיעה עם נסיון רב בתחום מחנות הקיץ בארץ ובארה"ב.

הדר

הדר שדה
מנהלת קייטנות לחברות היי טק

הדר החלה ב BIG IDEA  במחלקת האונליין וכיום מנהלת את מחלקת הקייטנות לחברות היי טק של BIG IDEA. בתפקידה היא אמונה על הכנה ותפעול של קייטנות ייעודית לילדי עובדי חברות הייטק בתוך משרדי החברה, בכפרי נוער קרוב או באונליין.

הדר סטודנטית באוניברסיטת בר אילן. מתנדבת בארגון she codes; ובעמותה ״עזרה ראשונה לניצולי שואה״

יובל שאבי
מנהלת קשר עם ההורים

יובל במחנה כבר מזה 3 שנים. הדריכה במחנות קיץ בחו"ל מטעם הסוכנות היהודית, עבדה בקייטנות בארץ ובנוסף לזאת היא גם עובדת כמורה בבית הספר גני תקווה. ליובל יש תואר ראשון בחינוך ואמנות, וכשהיא במחנה, יובל מרכזת את כל פניות ההורים. מי שכבר רשומים לקיץ, יודעים שיובל פה עוזרת ועונה על כל השאלות שיש לכם.

מתן פישלוביץ'
מנהל מחלקת רישום

מתן היה בשליחות מספר שנים בגרמניה, קפריסין ודרום אפריקה ושומר על קשר עם קהילות יהודיות שונות. לאחר שסיים שליחות של 5 שנים, מתן הצטרף ל BIG IDEA בתור מנהל הרישום ומאז הוא ממשיך להביא ילדים ובני נוער לחוויות איכותיות במחנות הקיץ בארץ.

דותן טמיר
מנכ"ל ומייסד BIG IDEA

התשוקה של דותן לטכנולוגיה ולחינוך החלה כבר בגיל צעיר. בביה"ס היסודי כבר למד לתכנת, ובמהלך התיכון הוביל קייטנות מחשבים וקורסים לילדים. דותן שירת ביחידה טכנולוגית של חיל המודיעין, ולאחר מכן עבד בחברת סטארט אפ ונפגש עם לקוחות ברחבי העולם. ב-2007, דותן ייסד את מחנה הקיץ הטכנולוגי הבינלאומי בישראל, שהיווה כבסיס לכל תכניות הדגל של BIG IDEA כיום. בשנת 2013 ייסד את חברת רעיונות גדולים בחינוך.

ארז רול
יושב ראש ומייסד BIG IDEA

ארז הוא יושב ראש "רעיונות גדולים בחינוך" וכן יושב ראש של "קליקטו"
בשנת 1985 הקים את חברת לאפייט ואחראי על הבאת צעצועי המפורסמים שבמותגי הילדים לישראל,
ספיידרמן, פאוור ריינג'רס, דיסני, הלוני טונס ועוד.
כיזם עם התמחות בשיווק לילדים ונוער, הקים את אתר ecommerce הראשון לצעצועים בישראל קולטויס.
פעיל וחבר הנהלה בעמותות: וראייטי, נהר הירדן וביאליק רוגוזין.
בוגר MBA במנהל עסקים.

שיתופי פעולה: