מסלול ביגי

 • 7 ימים
 • 12 סדנאות
 • כיתות ב-ט
פתח מיקום בגוגל מפות

נפלא שבאתם!

החוויה המעצימה של BIG IDEA במתכונת מקוצרת:

החוויה של הקאמפ הופכת למושלמת עם מדשאות רחבות וירוקות ופינות טבע מקסימות בכל מקום שאליו תפנו. במחנה הקיץ תהיו חלק מקהילה אדירה ותכירו משתתפים מכל העולם. זאת ההזדמנות שלכם לחזק את האנגלית וליצור קשרים משמעותיים עם חברים חדשים. במהלך שבוע מחוץ לבית ורחוק מההורים תוכלו לפתח עצמאות, כבוד הדדי ותחושת מסוגלות אדירה. זה המקום להיות חופשיים, להיות עצמכם – לחייך ולהנות בכל יום, כל היום!

מסלול ביגי מיועד לילדים ונוער עד עולים לט'!

מתחמי המגורים

אחרי כל הפעילות המטורפת במהלך היום, תוכלו ליהנות בערב מחדרי מגורים נוחים וממוזגים ברמה גבוהה. יחידות הדיור המרווחות מחולקות ל-2 חדרי שינה, חלל כניסה ושירותים ומקלחת פרטיים לשני החדרים.

בכל חדר לנים בין 3 ל-6 חניכים מאותה שכבת גיל, כשבכל חדר מתארחים חניכים מישראל ומחו”ל – כך שתוכלו להכיר חברים חדשים ולהתאמן על האנגלית שלכם. בנים ובנות לנים בחדרים נפרדים. בתי המגורים נעולים במהלך היום, כאשר החניכים נמצאים בפעילות.

צוות המדריכים תמיד נמצא בסביבה. בכל קומה יש חדר מדריכים, כך שהצוות זמין לחניכים 24 שעות ביממה. בשעות הערב, המדריכים עוברים בחדרים, מעבירים פעילויות כיפיות בחדרים, שעוזרות להכיר את החברים החדשים וגורמים לחניכים להרגיש בבית.

 "גם חודשים לאחר המחנה היא מספרת על חוויות שעברה במחנה ולא מפסיקה לדבר עם החברים מישראל שהכירה ועל כך שהם רוצים לבוא לבקר אותה, מדהים לדעת איך בשבועיים יוצרים קשרים שלא יוצרים בשאר השנה".

אבא של ג'ולי, צרפת

על המחנה:

 • איך נראה יום במחנה?

  בקבוצה החברתית שלכם יהיו כ-10 עד 15 חניכים וחניכות מהארץ ומחו"ל. את הקבוצה מובילים מדריך ומדריכה, שידאגו באופן אישי שהשבוע שלכם יהיו מדהים. במחנה יש 4 שכבות גיל, ובכל שכבה יש כמה קבוצות.

  כל יום במחנה קיץ מלא בפעילויות ובחוויות. אחרי ארוחת בוקר אנחנו פותחים את היום בריקודים ותחרויות, ומשם ממשיכים לחלק העיקרי של היום, הסדנאות!
  הבחירה היא שלכם מתוך המגוון הגדול. בנוסף לסדנאות תבלו כל יום בבריכה, בספורט או במתחם יצירה.

  בכל ערב מתקיים אירוע מרכזי שיקח אתכם גבוה. למשל מופע הכשרונות, מסיבת בריכה עם "על-האש" ודי-ג'יי, קומזיץ, קבלת שבת מרגשת, תחרויות ברחבי המחנה ועוד. ועוד לא דיברנו על הימים המיוחדים כמו השבת וכמו ה-BIG DAY עם תחרויות לייזר טאג ומלא הפתעות.

  את סדר היום המפורט תוכלו לראות בעמוד שאלות ותשובות.

 • מתחמי הפעילות

  במחנה הקיץ שלנו, תוכלו למצוא מעבדות מחשבים משוכללות שרק יגרמו לכם לרצות ליצור, לבנות ולהמציא פרויקטים חדשים ומגניבים.
  בכל סדנא, תקבלו עמדת מחשב משלכם, עם התוכנות הכי חדישות ומקצועיות.

  בנוסף למעבדות המגניבות שלנו, תוכלו ליצור מוזיקה חדשה, להפיק סרטים וליצור חדרי בריחה משלכם והכל במתחמי הסטודיו ברחבי המחנה.

  וזה עוד לא הכל! במחנה הירוק והיפיפה עוד המון מקומות בהם אפשר לבלות:
  בריכת שחייה משגעת, מדשאות רחבות ידיים, אולם ספורט, מגרשי כדורגל וכדורסל, אולם מופעים לכל האירועים המיוחדים במחנה, ותצפית עם נוף משגע.

 • בטחון ובטיחות

  בעולם של היום, הילדים שלכם זקוקים לסביבה בטוחה שתאפשר להם להגיע לשיאים חדשים.
  עם יחס של איש צוות לכל 3-4 חניכים, מיון והכשרה קפדניים, וערכים מובילים המלווים אותנו, המחנה מעניק תחושת ביטחון גבוהה שמאפשרת לכולם להרגיש בנוח להיות מי שהם.

  המחנה פועל ברישיון משרד החינוך ומחזיק בכלל האישורים הנדרשים. הכפר מגודר ומאובטח 24 שעות ביממה. בשער נמצא שומר קבוע. שומר נוסף עורך סיורים יומיים וליליים בסביבת החניכים.

  הבטיחות היא מעל הכל, והכי חשוב שנחזור הביתה בריאים ושלמים. דברים כמו צל, שתיה, מציל בבריכה, חוקי התנהגות - הם אצלינו ברורים מאליהם ונלקחים במלוא הרצינות.

  שיהיה לבריאות! חובשי המחנה הם חלק מהצוות הקבוע, וגרים איתנו בכפר. הם נותנים מענה לכל בעיה רפואית, וממשיכים את הטיפול לפי נהלי הרפואה שלנו. ההורים תמיד מעודכנים ומשותפים בנושאי רפואה.

 • אוכל ותזונה

  במחנה הקיץ תוציאו הרבה אנרגיות! ולכן אנחנו מקפידים על ארוחות מצוינות ומגוונות בחדר האוכל הממוזג.

  בחדר אוכל, תוכלו לבחור את האוכל שאתם הכי אוהבים: מנות בשריות וצמחוניות, תוספות, סלטים, פירות ועוד. את החוויה של החדר אוכל, תוכלו להעביר יחד עם המדריכים והחברים שלכם מהקבוצה החברתית שישבו איתכם יחד באותו שולחן.

  אנחנו יודעים שלפעמים 3 ארוחות ביום לא מספיקות, ולכן תוכלו להנות גם מארוחות ביניים – מוגשות פעמיים ביום ומתחלפות בין פירות טריים, עוגיות, חטיפים וקרטיבים – כל יום הפתעה חדשה!
  אנו ערוכים להתאים את עצמנו לדרישות דיאטטיות שונות, והתאמות לאלרגיות מסויימות. יש ליצור קשר עם המשרד מראש בנושא ולעדכן את הצוות.


#לכל_השאלות_והתשובות