שאלות נפוצות

במשך השנים קיבלנו הרבה פניות ושאלו אותנו המון שאלות.
ריכזנו עבורכם את התשובות לשאלות הנפוצות ביותר.

המחנה:

איך נראה יום טיפוסי במחנה?

במחנה הקיץ של BIG IDEA כל יום הוא יום מיוחד, מלא בפעילות ותכנית מעשירה וחוויות מופלאות!
כל יום הוא קצת שונה מקודמו, פעילות ה-Unplugged תתרחש באחד מה-Periods וזמן ההתקשרות הביתה משתנה מיום ליום. אל תדאגו, אנחנו נשלח לכם מייל שיעדכן אתכם 😉

ללו"ז היומי לחצו כאן >>

מה היא חלוקת הגילאים?

המחנה מתחלק לארבע שכבות:

Nanobyte – כיתות ב' – ה'

Kilobyte – כיתות ו' – ז'

Megabyte – כיתות ח' – ט'

Gigabyte – כיתות י' – יב'

לכל שכבה תוכנית חינוכית משלה המותאמת לגילאי החניכים, רכז/ת שכבה וצוות מדריכים בעלי נסיון בעבודה במחנות קיץ עם שכבת הגיל הרלוונטית.

מי המדריכים?

כל המדריכים ב BIG IDEA מעל גיל 18, מוכשרים, מקצועיים, בוגרים, מומחים, טכנולוגיים, אקדמאיים, ומגיעים אלינו מכל רחבי העולם. המדריכים מובילים את הסדנאות הטכנולוגיות במהלך היום ומלווים באופן אישי את החניכים בקבוצות הגיל החברתיות. אנו שומרים על יחס צמוד של איש צוות לכל 5 חניכים, על מנת שנוכל לתת יחס אישי וחוייה מיוחדת לכל חניך וחניכה.

האם המחנה מתאים גם לשומרי שבת?

אנו מתאימים את התוכנית, כך שכל אחד ואחת, חילונים ודתיים, ירגישו בנוח במחנה. חניכים ומדריכים מתכנסים בשישי בערב לטקס קבלת שבת חוויתי ובלתי נשכח ובשבת עצמה, פעילויות חברתיות מגבשות ונטולות מחשבים. חניכים דתיים יכולים להתפלל בשבת ובחול בבית הכנסת במחנה.

• המחנה תוכנן ופותח על מנת להתאים למגוון הרחב של הקהלים, והקהל הדתי נלקח בחשבון מהרגע הראשון. התכנית כה ייחודית ומההתחלה ראינו חשיבות רבה בכך שלא יהיה מחסום לאף אחד להצטרף.
לכן המחנה הוא ‘shabbat friendly’ ומשתתפים בו בכל קיץ עשרות חניכות וחניכים דתיים.

• בצוות ישנו רכז יהדות, אשר אחראי על התפילות ונותן מענה לנושאי דת שעולים במהלך המחנה.

• בשישי אחה”צ מתקיימת קבלת שבת קהילתית מרגשת עם מוזיקה ושירים, בהשתתפות כל החניכים והמדריכים. לאחריה, חניכים המעוניינים בקבלת שבת מסורתית ממשיכים אל בית הכנסת שבכפר יחד עם חלק מהמדריכים. לאחר התפילות נפגשים כולם לארוחת שבת הכוללת קידוש.

• בשבת יש את המסלול הכללי ואת האלטרנטיבה הדתית יותר. במסלול הכללי יש משחקי ספורט ותחרויות היתוליות בדשא, שחייה בבריכה, חוגים שמדריכים מעבירים ללא חילול שבת ומנוחה בחדרים. האלטרנטיבה הדתית מאפשרת פעילויות בנושא יהדות, והחניכים יכולים לבחור בה במקום חלק מהפעילויות הכלליות.

• בצאת השבת כל קהילת המחנה נפגשת לטקס הבדלה.

מה קורה אם הילד מתגעגע הביתה?

אנו יודעים שלחלק מהחניכים, החווייה הראשונה של לינה מחוץ לבית, עשוייה להיות מאוד עוצמתית ומרתיעה. צוות ההדרכה שלנו מוכשר בלעזור לחניכים להתמודד עם הגעגועים הביתה (Homesick) והפיכת החוויה במחנה למעצימה ומשמעותית. לפני הקיץ, תקבלו מאיתנו מדריך עם עצות להכנת הילדים (והורים) לקראת ההליכה לקאמפ.

אוכל:

מה האפשרויות לילדים עם רגישויות למזון וכו'?

אנו ערוכים להתאים את עצמנו לדרישות דיאטתיות שונות והתאמות לאלרגיות מסויימות. יש ליצור קשר עם המשרד מראש בנושא.

מה אוכלים במחנה?

בחדר אוכל, תוכלו לבחור את האוכל שאתם הכי אוהבים: מנות בשריות וצמחוניות, תוספות, סלטים, פירות ועוד. את החוויה של החדר אוכל, תוכלו להעביר יחד עם המדריכים והחברים שלכם מהקבוצה החברתית שישבו איתכם יחד באותו שולחן.

אנחנו יודעים שלפעמים 3 ארוחות ביום לא מספיקות, ולכן תוכלו להנות גם מארוחות ביניים – מוגשות פעמיים ביום ומתחלפות בין פירות טריים, עוגיות, חטיפים וקרטיבים – כל יום הפתעה חדשה!
אנו ערוכים להתאים את עצמנו לדרישות דיאטטיות שונות, והתאמות לאלרגיות מסויימות. יש ליצור קשר עם המשרד מראש בנושא ולעדכן את הצוות.

ביטחון בטיחות ותקשורת:

האם צריך לשלוח כסף עם הילדים?

לא צריך לשלוח כסף כיס! במתחם המעבדות שלנו ישנה חנות קטנה ומפנקת. מטרת החנות היא לאפשר לחניכים ליהנות מגלידות, חטיפים מתוקים ומלוחים, חטיפי בריאות, שתייה קלה, מזכרות ועוד. לכל חניך קיים חשבון בחנות המחנה, הטעון מראש על ידי ההורים. ניתן גם לשלוח את הילדים עם מעט כסף מזומן לקנייה בחנות.

מה קורה אם אנחנו חייבים להשיג את הילד?

לפני הקיץ תקבלו את פרטי הקשר של משרד המחנה ושעות הפתיחה שלו. ניתן ליצור קשר עם המשרד בטלפון או בדוא”ל. אתם תקבלו גם את מספרי טלפון לשעת חירום של משרד המחנה והמנהלים, כך שתוכלו תמיד להיות בקשר.

האם יש ביקורי הורים במהלך המחנה?

אין ביקורי הורים, מכיוון שהדבר פוגם בחוויה של המחנה. תוכלו לראות את החוויות האדירות שילדיכם עוברים בתמונות וסרטוני וידאו שנפרסם מידי יום וישלחו אליכם.

מהם אמצעי התקשורת במחנה?

חלק משמעותי בחווית המחנה הוא פיתוח העצמאות של הילד וזו רק אחת הסיבות לכך שהחניכים אינם מורשים להחזיק טלפונים ניידים ברשותם. מספר פעמים בכל שבוע, במהלך הזמן החופשי בערב (Free Breeze) יכולים החניכים להשתמש בחדר התקשורת שבו עומדים לרשות החניכים עמדות אינטרנט וטלפון IP. החניכים יכולים להתקשר ללא תשלום דרך המחשב גם אל טלפונים רגילים בישראל ובעולם. כמו כן, ניתן לנהל שיחות וידאו באמצעות מצלמה בתוכנת Skype.

מהם סידורי הרפואה במחנה?

במחנה נמצא חובש מוסמך בכוננות מתמדת ונותן מענה לחניכים הזקוקים לו. לפני הקיץ, כל חניך מתבקש להביא טופס רפואי חתום ע”י רופא והטפסים נשמרים ע”י החובש שלנו. במידה וחניכ/ה לוקחים תרופות באופן קבוע, התרופות ימסרו לחובש והוא ידאג לתת אותן לחניכים במועד. אנו מעדכנים את ההורים על כל טיפול רפואי שילדם עובר.

מהם סידורי הביטחון במחנה?

כפרי הנוער שלנו, מאיר שפייה ונווה הדסה, מגודרים ומאובטחים 24 שעות ביממה. שומר קבוע מוצב בשער ושומר נוסף עורך סיורים יומיים וליליים מסביב למחנה.

האם למחנה הקיץ יש את כל האישורים הנדרשים?

אנו פועלים תחת רשיון עסק להפעלת קייטנות של המועצה האזורית חוף הכרמל, המועצה האזורית חוף השרון ובאישור של משרד החינוך.

מגורים:

מה הם התנאים בחדר?

החדרים המקסימים במחנה הם הבית שלכם לתקופת הקיץ, לכן חשוב לנו שיהיה לכם הכי נוח ונעים שאפשר. בכל חדר יש בין 3 ל-6 מיטות, ארוניות לבגדים ומזגן. שירותים ומקלחות פרטיים לכל חדר או שני חדרים.

האם אפשר לבקש להיות עם חבר בחדר?

לקראת הקיץ, תמלאו טפסי מידע ובהם תוכלו לסמן שם של חבר או חברה שתרצו להיות איתם ביחד בחדר. אנחנו משבצים ביחד רק זוג חברים שביקשו להיות אחד עם השני.

כמה ילדים גרים בכל חדר?

בכל חדר לנים בין 3 ל-6 חניכים מאותה שכבת גיל, כשבכל חדר מתארחים חניכים מישראל ומחו”ל. בנים ובנות לנים בחדרים נפרדים ובכל בניין יש חדר מדריכים שזמין תמיד לחניכים. בתי המגורים נעולים במהלך היום, כאשר החניכים נמצאים בפעילות.

סדנאות:

האם חלק מהסדנאות כרוכות בתוספת תשלום?

יש מספר מצומצם של סדנאות כרוכות בתשלום נוסף שכולל תוספת עלות מיוחדת לסדנה או ערכה אישית, אותה החניכים יכולים לקחת הביתה בסוף המחנה. למידע מלא על כל הסדנאות לחצו כאן.

מה מקבלים בסוף הסדנא?

הסדנאות מכוונות לכך שכל חניך וחניכה יצרו פרוייקט אישי, אותו יוכלו לקחת הבייתה בסוף המחנה, להראות לחברים ולמשפחה ואפילו להמשיך לעבוד ולפתח את הפרוייקטים שלהם בבית. באפליקציית הסדנאות תמצאו דוגמאות לפרוייקטים מדליקים שחניכי BIG IDEA יצרו בקיץ שעבר.

מה היא סדנת UNPLUGGED?

ב-BIG IDEA לא יושבים מול המסך כל היום. חופש גדול מהחיים, תחרויות, בריכה וספורט – כל אלה נמצאים בסדנת הUnplugged שלנו. בנוסף, בכל יום יש פעילות חברתית אחרת והכיף לא מפסיק: מסיבות ריקודים, מופע כשרונות, קומזיץ, מסיבת בריכה ועוד.

האם צריך להביא ציוד מחשוב? צילום מהבית?

BIG IDEA מספקים את כל ציוד המחשוב, תוכנות, מצלמות ואפילו מדפסת תלת מימד! כל מה שנותר זה לבחור מה בא להם ללמוד הקיץ.

מה אם הסדנה מאתגרת מדי/ לא מאתגרת מספיק לילד?

הסדנאות מועברות בדרך של התנסות מעשית ששמה דגש על יצירתיות וכיף. מערכי הסדנאות, הצוות המקצועי והסדנאות הקטנות, מאפשרות לכל מדריך להתקדם עם כל חניך בקצב שלו ולהתאים לו את חווית היצירה בסדנה.

כמה חניכים בסדנה?

אנחנו מאמינים כי לכל ילד מגיע יחס אישי ולכן בכל סדנה יש עד שמונה חניכים, כך כל חניך משתמש בעמדת מחשב חדישה משלו ומקבל מהמדריך יחס אישי וליווי צמוד שמאפשר לו להתקדם בקצב שמתאים לו.

כמה סדנאות אפשר לבחור?

כל חניכה וחניך יבחרו שלוש סדנאות שמעניינות אותם, ולאורך כל המחנה הם ישתתפו בסדנאות, יעמיקו את הידע שלהם וישפרו את היכולות. לצד שלושת הסדנאות כל החניכים נהנים גם בפעילות Unplugged, פעילות ספורט וכיף באוויר הפתוח.
שימו לב: חלק מהסדנאות המתקדמות מעמיקות יותר, ולכן לוקחות יותר זמן, כך מי שיבחר אותן יוכל להשתתף רק בשתי סדנאות. מומלץ לקרוא מראש באפליקציית הסדנאות.

אילו סדנאות יש?

רשימת הסדנאות המלאה, הגילאים המתאימים, מה חדש השנה, האם יש צורך בידע קודם, דוגמאות לפרוייקטים ועוד המון מידע תוכלו למצוא באפליקציית הסדנאות שלנו כאן!

עלויות ותקנון:

מהי מדיניות הביטולים?

ביטול הרשמה בהחזר מלא ניתן לעשות עד ה 1.5 למידע על ביטול לאחר מכן לחצו על הקישור הבא:

תקנון ההרשמה

האם ניתן להחליף מחזורים לאחר ההרשמה?

החלפת מחזורים אפשרית על בסיס מקום פנוי. כל מה שצריך לעשות כדי להחליף מחזור זה להתקשר או לשלוח מייל אל המשרד – 03-5285177[email protected]

כמה עולה?

ניתן למצוא את כל התאריכים והמחירים לקיץ הקרוב כאן.

שאלות כלליות:

איך נרשמים?

ניתן ליצור קשר עם המשרד שלנו. נציגי הרישום שלנו ישמחו לעזור לכם להשלים את התשלום ולענות לכל שאלה שלכם ושל ילדיכם.
מוזמנים להתקשר או לשלוח אלינו מייל – 03-5285177[email protected]

היכן ממוקם המחנה?

מחנות הקיץ של BIG IDEA ממוקם בכפר מיוחד –

כפר הנוער מאיר שפיה (סמוך לזיכרון יעקב), קמפוס ירוק ויפיפה בכרמל עם מתחמי פעילות מדהימים, מעבדות מחשבים חדישות, בריכת שחייה מהממת והמון דשא וטבע.

באיזה שפה מתקיים המחנה?

השפה המדוברת במחנה היא אנגלית, אולם בשכבות הצעירות אנו אומרים כל דבר פעמיים, פעם בעברית ופעם באנגלית, כך שגם אלו שאינם שולטים באנגלית, יוכלו להבין. BIG IDEA הוא הזדמנות מצויינת לשפר את האנגלית בנוסף להזדמנות להכיר חברים חדשים מכל העולם!

כמה שנים קיים המחנה?

מחנה הקיץ יתקיים הקיץ בפעם ה-13!

14 שנים בהן צברנו ידע וניסיון רב והיום אנחנו גאים להוביל סאמר קאמפ ברמה הכי גבוהה בישראל.

כבר למעלה מעשור שאלפי ילדים ונוער מגיעים למחנות הקיץ של BIG IDEA, מישראל ומכל העולם, ונהנים מחוויית קיץ אדירה. בואו גם אתם לקחת חלק בחוויה הייחודית ולהבין את הקסם מאחורי BIG IDEA.

למי מיועד המחנה?

לחניכים וחניכות בגילאי 7-18, מישראל ומיותר מ-30 מדינות בעולם שמעוניינים בחוויה מדהימה ומעצבת.

על הסדנאות שלנו:

הסדנאות

עיצוב אתרים

אתר אישי אתר באינטרנט, כבר יש לכם? בנו את האתר הראשון שלכם באמצעות פלטפורמת WIX. הפכו את האתר לאישי באמצעות תמונות, קישורים ורקע מדליק. כל מה שנשאר לעשות כשהאתר מוכן, זה לבחור כתובת ולפרסם אותו באינטרנט. תוצרים לדוגמא: אתר מעריצים, אתר מתכונים, גלריה, אתר מדריכי "עשה זאת בעצמך", ועוד. תוצרים לדוגמא: קולאז' משפחתי, פוסטר, פרסומת, ועוד.

פיתוח משחקי מחשב

התנסו בבניית משחקי מחשב באמצעות תוכנת סקראץ' וצרו משחק משלכם! נתכנן, נעצב דמויות ושלבים בתוכנת סקראץ'. על הדרך נגלה שלתכנת במחשב זה פשוט כיף. את המשחקים שלכם תוכלו לשלוח לחברים ולשתף עם כל המשפחה.

עריכת סרטוני וידאו ליוטיוב

בעולם של היום בו כמעט כל מסר מועבר באמצעות וידאו – זהו אחד הכלים החשובים והמעניינים שיש. ניקח סרטונים מהאינטרנט והטלפון, נחתוך אותם ונפיק סיפור מצולם מגניב ומצחיק. נלמד לחשוב על תוכן מעניין ואיכותי שיביא צופים ביוטיוב. תוצרים לדוגמא: פרסומת, טריילר לסרט בגרסה משלכם, מערכון מצחיק, ועוד.

אנימציה

התקדמו לעולם של האנימטורים. בעזרת תוכנת WickEditor תתנסו בטכניקות של יצירת דמויות מונפשות, בניית סיפור, מוזיקה ואפקטים. ואת הכל תהפכו לסרטון אנימציה דו-מימד מקורי משלכם. תוצרים לדוגמא: אנימציה מצחיקה על המשפחה, פארודיה על סיפור שאוהבים, הדרכה להתנהגות נכונה, ועוד.

עיצוב גרפי

רוצים להפוך למעצבים גרפיים? זאת הדרך! השתמשו בתוכנת Photopea לעיצוב התמונה המושלמת. תלמדו להשתמש בתוכנה בכדי לערוך תמונות ולהוסיף להן אפקטים מגניבים, כך שתוכלו ליצור תמונות מדהימות אותן תוכלו להדפיס או לשלוח לחברים ולמשפחה!

מידול בתלת מימד

אפקטים בתלת מימד הפכו לחלק בלתי נפרד מהתעשייה. תוכלו למצוא אותם בכל סרט הוליוודי חדש, ועכשיו גם אתם יכולים להפוך לאמני תלת  מימד! היכנסו אל עולם ה-3D, בו תיצרו את האובג'קטים שתרצו באמצעות רכישת כלים מקצועיים למידול בתלת מימד ושימוש בתוכנת Tinkercad. תלמדו איך להשתמש באור ותאורה, טקסטורות וחומרים בכדי ליצור מודל ריאליסטי משלכם.

אדריכלות (לעולים לכיתה ה' ומעלה)

בריכה בחצר? קולנוע ביתי? אולי בכלל מגרש כדורגל משלכם? בואו להפוך חלום למציאות! תכננו, עצבו ובנו את בית החלומות בתוכנת תלת המימד הפופולארית ביותר בתחום – Sketchup. בואו לשלב בין הנדסה ליצירתיות ותקחו אתכם את היכולת לעצב ולתכנן מה שתרצו גם בבית.

 

מובילי צוות חינוכי:

סגנ/ית ראש מחנה – הדרכה

סגנ/ית ראש מחנה קיץ בינלאומי בישראל

 • שותפ/ה לניהול הצוות החינוכי של המחנה וליווי של שתי שכבות גיל.
 • עבודה שעתית לפי צורך במאי-יוני 2021
 • משרה מלאה בתנאי פנימייה מה-25 ביוני ועד ה18 באוגוסט בכפר הנוער מאיר שפיה.
 • מתאים במיוחד לבוגרי/ות תנועות נוער ו/מחנות קיץ

דרישות:

 • ניסיון בתפקיד ניהולי במסגרות חינוכיות.
 • ניסיון בניהול צוות.
 • ניסיון בהדרכה ועבודה עם ילדים ונוער.
 • סדר וארגון בעבודה – חובה.
 • ראש גדול, יצירתיות, רצינות ואחריות.
 • נכונות לעבודה מאתגרת ובתחומים מגוונים ומגוון שעות.
 • שליטה טובה באנגלית.
 • רישיון נהיגה – חובה.

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

להגשת מועמדות

סגנ/ית ראש מחנה רגשי

תיאור התפקיד:

 • התמודדות עם מקרי קצה רגשיים, בעיקר געגועים הביתה ומוטיבציה נמוכה להישאר במחנה.
 • הנחיית וליווי צוות ההדרכה להתמודדות במצבי קצה רגשיים.
 • הסגנית הינה חלק מצוות הניהול החינוכי במחנה.

דרישות:

 • נסיון עם ילדים ונוער-חובה
 • בוגרת/סטודנטית ללימודי: מדעי התנהגות/עו"ס/פסיכולוגיה/חינוך – יתרון
 •  סבלנות ויכולת הכלה רבה
 • עמידה בלחצים
 • זמינות ונכונות לעבודה בתנאי פנימייה בין התאריכים 25.6-17.8

להגשת מועמדות

 

 

רכז/ת פעילויות חוץ (Unplugged)

התפקיד כולל:
 • הובלת צוות מדריכות/ים האמון על זמן הסדנאות החופשיות היומי במחנה. (בריכה, אומנויות וספורט)
 • אחריות והרמת אירועי שיא כלל מחנאיים בשיתוף חבר/יות צוות נוספות
 • לקיחת חלק בצוות הרכזים במחנה ובמשימות הנגזרות
דרישות:
 • ניסיון בניהול חינוכי
 • ניסיון הדרכתי במחנה קיץ בינלאומי – יתרון משמעותי
 • שליטה ויכולת ביטוי גבוהה בעברית ובאנגלית
 • יכולת עבודה עצמאית
 • ניסיון בהרמת אירועים והפקות חינוכיים
 • חיוביות, יוזמה ויצירתיות
 • זמינות בין ה25.6-17.8 לעבודה בתנאי פנימייה בכפר הנוער מאיר שפיה
 • זמינות חלקית למשימות נקודתיות עד סוף יוני בשכר שעתי

להגשת מועמדות

 

 

רכז/ת לשילוב ילדים על הספקטרום האוטיסטי 

התפקיד כוללת:

 • קשר אישי עם הילדים המשולבים.
 • קשר עם משפחות הילדים.
 • ליווי והנחיית צוות המדריכים

תחילת עבודה מיידית עד ה 17 באוגוסט, כולל לינה במקום וכלכלה מלאה במהלך הקיץ.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון בעבודה עם ילדים/נוער על הקשת האוטיסטית – חובה
 • ניסיון בליווי צוות מדריכים/חונכים, מתן הנחייה ומשוב.
 • ניסיון במחנות קיץ בצפון אמריקה יתרון.
 • אנגלית טובה.
 • השכלה רלוונטית יתרון
 • המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

להגשת מועמדות

 

 

רכז/ת תוכן טכנולוגי והדרכה

הזדמנות להוביל צוות של עשרות מדריכים במחנה קיץ בינלאומי טכנולוגי בישראל!
אנחנו מחפשים כוכבי-על שיצטרפו לצוות המוביל בתפקיד רכזי סדנאות במחנה הקיץ BIGIDEA!!

התפקיד כולל:

 •  ליווי והנחיית צוות מדריכים בינלאומי.
 •  אחריות על הסדנאות הטכנולוגיות.
 •  פיתוח תוכן והדרכה.
 •  ניהול והערכה של המדריכים והסדנאות.
 • אמצע יוני עד אמצע אוגוסט. כולל לינה במחנה בחברה טובה

דרישות:

 •  ניסיון בניהול והנחיית צוות מדריכים.
 •  ניסיון בעבודה עם ילדים ונוער.
 •  ידע בתחומי המחשבים והטכנולוגיה.
 •  ניסיון במחנות קיץ – יתרון.

התפקיד מתאים לגברים, נשים ומה שבינהם:)

להגשת מועמדות לחצו כאן

רכז/ת שכבה

העבודה כוללת:

 •  ניהול והנחיית צוות מדריכים בינלאומי.
 •  אחריות כוללת על החניכים והפעילות החינוכית המועברת בשכבת הגיל.
 •  אחריות על אירועי שיא ומופעים כלל מחנאיים כחלק מצוות ההובלה במחנה
 •  העברת פעילויות חברתיות חינוכיות המותאמות לשכבות הגיל השונות.

דרישות:

 • ניסיון בניהול צוות מדריכים /חונכים, מתן הנחייה ומשוב.
 • ניסיון בעבודה עם ילדים ונוער וחינוך בלתי פורמלי.
 • ניסיון במחנות קיץ בינלאומיים- יתרון.
 • חריצות, חיוביות, יכולת עבודה בצוות
 • שליטה מלאה באנגלית

העבודה בתנאי פנימייה בתאריכים 25 ליוני ועד ה 17 לאוגוסט 2021.

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

במהלך חודש יוני יתקיימו ימי הכנה במשרדי החברה בתל אביב.

להגשת מועמדות לחצו כאן

 

 

רכז/ת קורס CIT – Counselors In Training

התפקיד כולל

 • ריכוז שכבת הבוגרים GigaByte (מסיימי ט-יא)
 • העברת סדנאת מנהיגות והכשרה להדרכה במהלך היום

 

דרישות:

 • ניסיון רב בהדרכת בני ובנות נוער
 • כושר מנהיגות
 • ניסיון בהעברת קורס פיקודי/מנהיגותי – יתרון

* פתיחת תפקיד הCIT תלויה בהרשמה וייתכן ולא תיפתח בכל שלושת המחזורים

להגשת מועמדות

צוות המחנה:

לוגיסטיקן/ית למחנה קיץ

התפקיד כולל הקמת אירועי שיא במחנה, ניהול מלאי ואחריות על תפעול שוטף של כל תחומי הלוגיסטיקה, התברואה, הארגון והבטיחות של מחנה קיץ בינלאומי בישראל.

דרישות:

# יכולת עבודה פיזית

# סדר וארגון

# ניסיון בעבודה עם ילדים ונוער.

# ניסיון במחנות קיץ – יתרון.

# תעודת חובש/מע"ר בתוקף – יתרון

התפקיד מתאים לגברים, נשים ומה שבינהם:)

לפרטים ולשליחת קורות חיים

מנהל רשת ומערכות מידע במחנה הקיץ

 • אחריות על פעילות תקינה, תמיכה טכנית והדרכה.
 • הצטרפו לחוויה חינוכית אדירה לנוער ישראלי ויהודי מכל העולם, ב-7 שבועות של מחנה קיץ בתנאי לינה.
 • זמינות בחודש יוני לעבודה במשרד בת"א.
 • יולי-אוגוסט – עבודה במחנה בתנאי פנימייה.

דרישות:

 •  ניסיון בהקמה ותחזוקת רשת.
 •  ניסיון בפתרון תקלות חומרה ותוכנה.
 •  אנגלית מעולה.
 •  יכולת עבודה תחת לחץ.
 •  ניסיון בעבודה עם ילדים ונוער – יתרון. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

להגשת קורות חיים

&

חובש/ת למחנה קיץ בינלאומי בארץ

 

ל-BIG IDEA, מחנה קיץ טכנולוגי בארץ דרוש/ה חובש/ת!

 • עבודה כחלק מהצוות הלוגיסטי האחראי על תפעול המחנה
 • תיאומים מול צוות המטבח וצוות המעונות בכפר הנוער.
 • טיפול בחניכי המחנה במקרי חירום.
 • עבודה במהלך יולי-אוגוסט
 • מגורים וכלכלה מלאה במחנה, באווירה של סאמר קאמפ
 • סביבה צעירה עם צוות מכל העולם.
 • מתאים במיוחד לחיילים/ות משוחררים/ות או סטודנטים/ות בחופשת קיץ.

תחילת עבודה:

 • הכנה לקיץ  אמצע מאי/סוף יוני – היקף של 35%-50% משרה ממשרדי החברה בתל אביב (יקבע מראש בתיאום)
 • יולי-אוגוסט – עבודה במחנה בתנאי פנימייה.

דרישות:

 •  תעודת חובש בתוקף. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
 •  יכולת עבודה מול אנשים.
 •  סדר וארגון בעבודה. תשומת לב לפרטים.
 •  ראש גדול, אחריות ועצמאות.
 •  בוגרי /ות תנועות נוער ו/או מחנות קיץ – יתרון.
 •  ניסיון בעבודה עם ילדים ונוער.
 •  שליטה טובה באנגלית.

לשליחת קורות חיים

 

 

אחראי/ת תפעול ולוגיסטיקה למחנה קיץ בינלאומי בישראל

ל-BIG IDEA, מחנה קיץ בינלאומי בארץ דרוש/ה אחראי/ת תפעול ולוגיסטיקה לתפקיד קבוע בסביבה חינוכית צעירה ויצירתית.

 • תחילת עבודה מיידית במשרד בת"א
 • כוללת התנהלות מול ספקים, הפקה וארגון אירועי קד"מ.
 • עבודה ביולי-אוגוסט בקאמפ בתנאי פנימייה כוללת אחריות על התפעול והלוגיסטיקה של מחנה הקיץ.
 • מתאים גם לבוגרי/ות תנועות נוער ומחנות קיץ.
 • מתאים גם לסטודנטים/ות ולחיילים/ות משוחררים/ות עם ניסיון בתחום.

דרישות:

 • סדר וארגון בעבודה – חובה.
 • ניסיון בתפקיד לוגיסטי במסגרות חינוכיות.
 • ראש גדול, יצירתיות, רצינות ואחריות.
 • נכונות לעבודה מאתגרת ובתחומים מגוונים.
 • שליטה טובה באנגלית.
 • רישיון נהיגה חובה.
 • ניסיון בעבודה עם ילדים ונוער – יתרון. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

לשליחת קורות חיים

משרד הורים – אנג'ל/ית

ניהול משרד ההורים במחנה.

תיאור תפקיד:

 • מתן מענה, ליווי ותמיכה רגשית עבור הורי החניכים והחניכים במחנה.
 • ממשקי עבודה מול רכזי שכבות, מדריכים, צוות מנהל וכמובן הורי החניכים במחנה.
 • טיפול שוטף במסמכים וטפסי החניכים במהלך הקיץ.
 • תחילת עבודה בחודש יוני במשרדי החברה בתל אביב עד מעבר לעבודה בתנאי פנימיה מה- 2/7-  ועד ה-21 באוגוסט.

 

דרישות:

 •  ראש גדול ויעילות.
 •  ניסיון בעבודה עם ילדים ונוער וחינוך בלתי פורמלי – יתרון
 •  ניסיון בשירות לקוחות – יתרון.
 •  אנגלית מצוינת.
 •  שמחת חיים, גמישות ויכולת עבודה תחת לחץ ובלוח זמנים צפוף!
 •  ניסיון בסביבת עבודה ממוחשבת

לשליחת קורות וחיים

יש לכם עוד שאלות? נשמח לענות על הכל.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם