שאלות נפוצות

במשך השנים קיבלנו הרבה פניות ושאלו אותנו המון שאלות.
ריכזנו עבורכם את התשובות לשאלות הנפוצות ביותר.

המחנה:

איך נראה יום טיפוסי במחנה?

במחנה הקיץ של BIG IDEA כל יום הוא יום מיוחד, מלא בפעילות ותכנית מעשירה וחוויות מופלאות!
כל יום הוא קצת שונה מקודמו, פעילות ה-Unplugged תתרחש באחד מה-Periods וזמן ההתקשרות הביתה משתנה מיום ליום. אל תדאגו, אנחנו נשלח לכם מייל שיעדכן אתכם 😉

ללו"ז היומי לחצו כאן >>

מה היא חלוקת הגילאים?

המחנה מתחלק לארבע שכבות:

Nanobyte – כיתות ב' – ה'

Kilobyte – כיתות ו' – ז'

Megabyte – כיתות ח' – ט'

Gigabyte – כיתות י' – יב'

לכל שכבה תוכנית חינוכית משלה המותאמת לגילאי החניכים, רכז/ת שכבה וצוות מדריכים בעלי נסיון בעבודה במחנות קיץ עם שכבת הגיל הרלוונטית.

מי המדריכים?

כל המדריכים ב BIG IDEA מעל גיל 18, מוכשרים, מקצועיים, בוגרים, מומחים, טכנולוגיים, אקדמאיים, ומגיעים אלינו מכל רחבי העולם. המדריכים מובילים את הסדנאות הטכנולוגיות במהלך היום ומלווים באופן אישי את החניכים בקבוצות הגיל החברתיות. אנו שומרים על יחס צמוד של איש צוות לכל 5 חניכים, על מנת שנוכל לתת יחס אישי וחוייה מיוחדת לכל חניך וחניכה.

האם המחנה מתאים גם לשומרי שבת?

אנו מתאימים את התוכנית, כך שכל אחד ואחת, חילונים ודתיים, ירגישו בנוח במחנה. חניכים ומדריכים מתכנסים בשישי בערב לטקס קבלת שבת חוויתי ובלתי נשכח ובשבת עצמה, פעילויות חברתיות מגבשות ונטולות מחשבים. חניכים דתיים יכולים להתפלל בשבת ובחול בבית הכנסת במחנה.

• המחנה תוכנן ופותח על מנת להתאים למגוון הרחב של הקהלים, והקהל הדתי נלקח בחשבון מהרגע הראשון. התכנית כה ייחודית ומההתחלה ראינו חשיבות רבה בכך שלא יהיה מחסום לאף אחד להצטרף.
לכן המחנה הוא ‘shabbat friendly’ ומשתתפים בו בכל קיץ עשרות חניכות וחניכים דתיים.

• בצוות ישנו רכז יהדות, אשר אחראי על התפילות ונותן מענה לנושאי דת שעולים במהלך המחנה.

• בשישי אחה”צ מתקיימת קבלת שבת קהילתית מרגשת עם מוזיקה ושירים, בהשתתפות כל החניכים והמדריכים. לאחריה, חניכים המעוניינים בקבלת שבת מסורתית ממשיכים אל בית הכנסת שבכפר יחד עם חלק מהמדריכים. לאחר התפילות נפגשים כולם לארוחת שבת הכוללת קידוש.

• בשבת יש את המסלול הכללי ואת האלטרנטיבה הדתית יותר. במסלול הכללי יש משחקי ספורט ותחרויות היתוליות בדשא, שחייה בבריכה, חוגים שמדריכים מעבירים ללא חילול שבת ומנוחה בחדרים. האלטרנטיבה הדתית מאפשרת פעילויות בנושא יהדות, והחניכים יכולים לבחור בה במקום חלק מהפעילויות הכלליות.

• בצאת השבת כל קהילת המחנה נפגשת לטקס הבדלה.

מה קורה אם הילד מתגעגע הביתה?

אנו יודעים שלחלק מהחניכים, החווייה הראשונה של לינה מחוץ לבית, עשוייה להיות מאוד עוצמתית ומרתיעה. צוות ההדרכה שלנו מוכשר בלעזור לחניכים להתמודד עם הגעגועים הביתה (Homesick) והפיכת החוויה במחנה למעצימה ומשמעותית. לפני הקיץ, תקבלו מאיתנו מדריך עם עצות להכנת הילדים (והורים) לקראת ההליכה לקאמפ.

אוכל:

מה האפשרויות לילדים עם רגישויות למזון וכו'?

אנו ערוכים להתאים את עצמנו לדרישות דיאטתיות שונות והתאמות לאלרגיות מסויימות. יש ליצור קשר עם המשרד מראש בנושא.

מה אוכלים במחנה?

בחדר אוכל, תוכלו לבחור את האוכל שאתם הכי אוהבים: מנות בשריות וצמחוניות, תוספות, סלטים, פירות ועוד. את החוויה של החדר אוכל, תוכלו להעביר יחד עם המדריכים והחברים שלכם מהקבוצה החברתית שישבו איתכם יחד באותו שולחן.

אנחנו יודעים שלפעמים 3 ארוחות ביום לא מספיקות, ולכן תוכלו להנות גם מארוחות ביניים – מוגשות פעמיים ביום ומתחלפות בין פירות טריים, עוגיות, חטיפים וקרטיבים – כל יום הפתעה חדשה!
אנו ערוכים להתאים את עצמנו לדרישות דיאטטיות שונות, והתאמות לאלרגיות מסויימות. יש ליצור קשר עם המשרד מראש בנושא ולעדכן את הצוות.

ביטחון בטיחות ותקשורת:

האם צריך לשלוח כסף עם הילדים?

לא צריך לשלוח כסף כיס! במתחם המעבדות שלנו ישנה חנות קטנה ומפנקת. מטרת החנות היא לאפשר לחניכים ליהנות מגלידות, חטיפים מתוקים ומלוחים, חטיפי בריאות, שתייה קלה, מזכרות ועוד. לכל חניך קיים חשבון בחנות המחנה, הטעון מראש על ידי ההורים. ניתן גם לשלוח את הילדים עם מעט כסף מזומן לקנייה בחנות.

מה קורה אם אנחנו חייבים להשיג את הילד?

לפני הקיץ תקבלו את פרטי הקשר של משרד המחנה ושעות הפתיחה שלו. ניתן ליצור קשר עם המשרד בטלפון או בדוא”ל. אתם תקבלו גם את מספרי טלפון לשעת חירום של משרד המחנה והמנהלים, כך שתוכלו תמיד להיות בקשר.

האם יש ביקורי הורים במהלך המחנה?

אין ביקורי הורים, מכיוון שהדבר פוגם בחוויה של המחנה. תוכלו לראות את החוויות האדירות שילדיכם עוברים בתמונות וסרטוני וידאו שנפרסם מידי יום וישלחו אליכם.

מהם אמצעי התקשורת במחנה?

חלק משמעותי בחווית המחנה הוא פיתוח העצמאות של הילד וזו רק אחת הסיבות לכך שהחניכים אינם מורשים להחזיק טלפונים ניידים ברשותם. מספר פעמים בכל שבוע, במהלך הזמן החופשי בערב (Free Breeze) יכולים החניכים להשתמש בחדר התקשורת שבו עומדים לרשות החניכים עמדות אינטרנט וטלפון IP. החניכים יכולים להתקשר ללא תשלום דרך המחשב גם אל טלפונים רגילים בישראל ובעולם. כמו כן, ניתן לנהל שיחות וידאו באמצעות מצלמה בתוכנת Skype.

מהם סידורי הרפואה במחנה?

במחנה נמצא חובש מוסמך בכוננות מתמדת ונותן מענה לחניכים הזקוקים לו. לפני הקיץ, כל חניך מתבקש להביא טופס רפואי חתום ע”י רופא והטפסים נשמרים ע”י החובש שלנו. במידה וחניכ/ה לוקחים תרופות באופן קבוע, התרופות ימסרו לחובש והוא ידאג לתת אותן לחניכים במועד. אנו מעדכנים את ההורים על כל טיפול רפואי שילדם עובר.

מהם סידורי הביטחון במחנה?

כפרי הנוער שלנו, מאיר שפייה ונווה הדסה, מגודרים ומאובטחים 24 שעות ביממה. שומר קבוע מוצב בשער ושומר נוסף עורך סיורים יומיים וליליים מסביב למחנה.

האם למחנה הקיץ יש את כל האישורים הנדרשים?

אנו פועלים תחת רשיון עסק להפעלת קייטנות של המועצה האזורית חוף הכרמל, המועצה האזורית חוף השרון ובאישור של משרד החינוך.

מגורים:

מה הם התנאים בחדר?

החדרים המקסימים במחנה הם הבית שלכם לתקופת הקיץ, לכן חשוב לנו שיהיה לכם הכי נוח ונעים שאפשר. בכל חדר יש בין 3 ל-6 מיטות, ארוניות לבגדים ומזגן. שירותים ומקלחות פרטיים לכל חדר או שני חדרים.

האם אפשר לבקש להיות עם חבר בחדר?

לקראת הקיץ, תמלאו טפסי מידע ובהם תוכלו לסמן שם של חבר או חברה שתרצו להיות איתם ביחד בחדר. אנחנו משבצים ביחד רק זוג חברים שביקשו להיות אחד עם השני.

כמה ילדים גרים בכל חדר?

בכל חדר לנים בין 3 ל-6 חניכים מאותה שכבת גיל, כשבכל חדר מתארחים חניכים מישראל ומחו”ל. בנים ובנות לנים בחדרים נפרדים ובכל בניין יש חדר מדריכים שזמין תמיד לחניכים. בתי המגורים נעולים במהלך היום, כאשר החניכים נמצאים בפעילות.

סדנאות:

האם חלק מהסדנאות כרוכות בתוספת תשלום?

יש מספר מצומצם של סדנאות כרוכות בתשלום נוסף שכולל תוספת עלות מיוחדת לסדנה או ערכה אישית, אותה החניכים יכולים לקחת הביתה בסוף המחנה. למידע מלא על כל הסדנאות לחצו כאן.

מה מקבלים בסוף הסדנא?

הסדנאות מכוונות לכך שכל חניך וחניכה יצרו פרוייקט אישי, אותו יוכלו לקחת הבייתה בסוף המחנה, להראות לחברים ולמשפחה ואפילו להמשיך לעבוד ולפתח את הפרוייקטים שלהם בבית. באפליקציית הסדנאות תמצאו דוגמאות לפרוייקטים מדליקים שחניכי BIG IDEA יצרו בקיץ שעבר.

מה היא סדנת UNPLUGGED?

ב-BIG IDEA לא יושבים מול המסך כל היום. חופש גדול מהחיים, תחרויות, בריכה וספורט – כל אלה נמצאים בסדנת הUnplugged שלנו. בנוסף, בכל יום יש פעילות חברתית אחרת והכיף לא מפסיק: מסיבות ריקודים, מופע כשרונות, קומזיץ, מסיבת בריכה ועוד.

האם צריך להביא ציוד מחשוב? צילום מהבית?

BIG IDEA מספקים את כל ציוד המחשוב, תוכנות, מצלמות ואפילו מדפסת תלת מימד! כל מה שנותר זה לבחור מה בא להם ללמוד הקיץ.

מה אם הסדנה מאתגרת מדי/ לא מאתגרת מספיק לילד?

הסדנאות מועברות בדרך של התנסות מעשית ששמה דגש על יצירתיות וכיף. מערכי הסדנאות, הצוות המקצועי והסדנאות הקטנות, מאפשרות לכל מדריך להתקדם עם כל חניך בקצב שלו ולהתאים לו את חווית היצירה בסדנה.

כמה חניכים בסדנה?

אנחנו מאמינים כי לכל ילד מגיע יחס אישי ולכן בכל סדנה יש עד שמונה חניכים, כך כל חניך משתמש בעמדת מחשב חדישה משלו ומקבל מהמדריך יחס אישי וליווי צמוד שמאפשר לו להתקדם בקצב שמתאים לו.

כמה סדנאות אפשר לבחור?

כל חניכה וחניך יבחרו שלוש סדנאות שמעניינות אותם, ולאורך כל המחנה הם ישתתפו בסדנאות, יעמיקו את הידע שלהם וישפרו את היכולות. לצד שלושת הסדנאות כל החניכים נהנים גם בפעילות Unplugged, פעילות ספורט וכיף באוויר הפתוח.
שימו לב: חלק מהסדנאות המתקדמות מעמיקות יותר, ולכן לוקחות יותר זמן, כך מי שיבחר אותן יוכל להשתתף רק בשתי סדנאות. מומלץ לקרוא מראש באפליקציית הסדנאות.

אילו סדנאות יש?

רשימת הסדנאות המלאה, הגילאים המתאימים, מה חדש השנה, האם יש צורך בידע קודם, דוגמאות לפרוייקטים ועוד המון מידע תוכלו למצוא באפליקציית הסדנאות שלנו כאן!

עלויות ותקנון:

מהי מדיניות הביטולים?

במקרה של ביטול, תקבלו החזר מלא עד 30 יום לפני מועד פתיחת המחזור, כולל את דמי הרישום. לאחר מכן לא יינתן החזר כספי.

תקנון ההרשמה

האם ניתן להחליף מחזורים לאחר ההרשמה?

החלפת מחזורים אפשרית על בסיס מקום פנוי. כל מה שצריך לעשות כדי להחליף מחזור זה להתקשר או לשלוח מייל אל המשרד – 03-5285177[email protected]

האם יש הנחת חבר מביא חבר?

מומלץ להביא חברים אל BIG IDEA. גם תחלקו את החוויה המדהימה של סאמר קאמפ בינלאומי עם חבר/ה וגם תקבלו הנחה משמעותית!
500 ש"ח הנחה על כל חבר שתפנו למחזורי שבועיים (או 250 ש"ח הנחה לכל חבר שתפנו למחזורי שבוע).
הפנתם 3 חברים חדשים? קבלו 2,000 ש"ח הנחה (או 1,000 ש"ח הנחה בהתאם).
רוצים להתחיל להפנות חברים כבר עכשיו? הכנסו לכאן >>

כמה עולה?

ניתן למצוא את כל התאריכים והמחירים לקיץ הקרוב כאן.

שאלות כלליות:

איך נרשמים?

יש המון דרכים שבהן אפשר להרשם! ניתן להרשם עצמאית באתר או ליצור קשר עם המשרד שלנו. נציגי הרישום שלנו ישמחו לעזור לכם להשלים את התשלום ולענות לכל שאלה שלכם ושל ילדיכם.
מוזמנים להתקשר או לשלוח אלינו מייל – 03-5285177[email protected]

היכן ממוקם המחנה?

מחנות הקיץ של BIG IDEA ממוקמים בשני כפרים מיוחדים –

כפר הנוער מאיר שפיה (סמוך לזיכרון יעקב), קמפוס ירוק ויפיפה בכרמל עם מתחמי פעילות מדהימים, מעבדות מחשבים חדישות, בריכת שחייה מהממת והמון דשא וטבע.

כפר הנוער נווה הדסה, מחזורים של שבוע במתחם חדש ונהדר באזור השרון. נוסף למעבדות המחשבים המשוכללות, תמצאו בכפר בריכת שחיה יפיפיה, חדרי מגורים מפנקים, חממה, אולם מופעים ועוד.

באיזה שפה מתקיים המחנה?

השפה המדוברת במחנה היא אנגלית, אולם בשכבות הצעירות אנו אומרים כל דבר פעמיים, פעם בעברית ופעם באנגלית, כך שגם אלו שאינם שולטים באנגלית, יוכלו להבין. BIG IDEA הוא הזדמנות מצויינת לשפר את האנגלית בנוסף להזדמנות להכיר חברים חדשים מכל העולם!

כמה שנים קיים המחנה?

מחנה הקיץ יתקיים הקיץ בפעם ה-12!

13 שנים בהן צברנו ידע וניסיון רב והיום אנחנו גאים להוביל סאמר קאמפ ברמה הכי גבוהה בישראל.

כבר למעלה מעשור שאלפי ילדים ונוער מגיעים למחנות הקיץ של BIG IDEA, מישראל ומכל העולם, ונהנים מחוויית קיץ אדירה. בואו גם אתם לקחת חלק בחוויה הייחודית ולהבין את הקסם מאחורי BIG IDEA.

למי מיועד המחנה?

לחניכים וחניכות בגילאי 7-18, מישראל ומיותר מ-30 מדינות בעולם שמעוניינים בחוויה מדהימה ומעצבת.

שאלות ותשובות:

הסדנאות

עיצוב אתרים

עיצוב אתר אישי אתר באינטרנט, כבר יש לכם? בנו את האתר הראשון שלכם באמצעות פלטפורמת WIX. הפכו את האתר לאישי באמצעות תמונות, קישורים ורקע מדליק. כל מה שנשאר לעשות כשהאתר מוכן, זה לבחור כתובת ולפרסם אותו באינטרנט. תוצרים לדוגמא: אתר מעריצים, אתר מתכונים, גלריה, אתר מדריכי "עשה זאת בעצמך", ועוד.
תוצרים לדוגמא: קולאז' משפחתי, פוסטר, פרסומת, ועוד.

אנימציה

התקדמו לעולם של האנימטורים. בעזרת תוכנה מקצועית תתנסו בטכניקות של יצירת דמויות מונפשות, בניית סיפור, מוזיקה ואפקטים. ואת הכל תהפכו לסרטון אנימציה דו-מימד מקורי משלכם. תוצרים לדוגמא: אנימציה מצחיקה על המשפחה, פארודיה על סיפור שאוהבים, הדרכה להתנהגות נכונה, ועוד.

עריכת וידאו ליוטיוב

בעולם של היום בו כמעט כל מסר מועבר באמצעות וידאו – זהו אחד הכלים החשובים והמעניינים שיש. ניקח סרטונים מהאינטרנט ומהטלפון, נחתוך אותם ונפיק סיפור מצולם מגניב ומצחיק. נלמד לחשוב על תוכן מעניין ואיכותי שיביא צופים ביוטיוב. תוצרים לדוגמא: פרסומת, טריילר לסרט בגרסה משלכם, מערכון מצחיק, ועוד.

יצירת משחקים בסקראצ' – לכיתות ג' ומעלה

התנסו בבניית משחקי מחשב וצרו משחק משלכם! נתכנן, נעצב דמויות ושלבים בתוכנת סקראץ'. על הדרך נגלה שלתכנת במחשב זה פשוט כיף. את המשחקים שלכם תוכלו לשלוח לחברים ולשתף עם כל המשפחה.

איך בנויה הקייטנה?

פעילות בימי א', ג', ה' במשלך השבוע.
לבחירתכם מסלול בשעות 15:00-17:00 או 17:30-19:30

 • כל מפגש מתחיל ב-20 דק' פעילות חברתית כיפית
 • חווית העשרה בנושא הסדנה שבחרתם
 • הפסקה קצרה
 • המשך פעילות וסיכום המפגש

הסדנאות הטכנולוגיות מבית BIG IDEA שמות דגש על יחס הדרכה גבוה, מקצועיות של אנשי הצוות וסביבה יצירתית המאפשרת לכל אחד מהילדים להביא לידי ביטוי את כשרונותיו.

באיזה שעות הקייטנה?

פעילות ב-2 סבבי שעות ע"מ לאפשר לילדים מתן מענה ערכי וחברתי בשעות שלאחר הלמידה המתוקשבת של ביה"ס.
אנחנו מציעים מסלול בשעות 15:00-17:00 ומסלול נוסף לבחירתכם בשעות 17:30-19:30.
בטופס ההרשמה תוכלו לבחור את השעה המועדפת עליכם

איך זה עובד?

יומיים לפני פתיחת הקייטנה תקבלו מאיתנו מייל עם כל ההנחיות וסרטון שיכין אתכם לקייטנה. ההדרכה היא על פלטפורמת UNICKO הישראלית עם לינק שתקבלו למעבדה הוירטואלית שבה תפגשו את החברים שלכם וכולם יכולים לראות את כולם דרך המצלמה. 🙂

דרישות טכניות

מחשב עם מערכת הפעלה ווינדוס 7 ומעלה, דפדפן כרום, מצלמת רשת ומיקרופון.

או לפטופ שיש בו מצלמה ומיקרופון.

במידה ויש לי שאלה או בעיה טכנית בזמן בחיבור?

תקבלו מאיתנו פרטי קשר לסיוע טכני בזמן אמת

גם המדריך יוכל לראות את המסך שלכם כדי לעזור לכם  בכל שלב

 

 

המקום

הסדנאות יתקיימו מהנוחות והביטחון של הבית, באמצעות המחשב הביתי והסמארטפון. BIG IDEA יספקו תוכנה ייעודית ללמידה מרחוק המותאמת לקייטנה.

מי המדריכים?

אנחנו בוחרים רק מדריכים מעולים. הצוות מורכב ממדריכים בוגרים מעל גיל 18, רובם סטודנטים בעלי רקע וניסיון בהדרכה. הצוות עובר הכשרה בה אנו שמים דגש על העצמה אישית, ערכים ויישום השיטה שלנו ליצירת סביבה חיובית ומפרה. לכל קייטנה יהיה זמין עבורכם רכז למענה אישי.

"הקייטנה מרחוק הייתה מעולה, הלוואי ושחם המדריך היה מחליף את המורה שלי כל השנה" גיא, בן 10

איך אפשר ליצור קשר בנוגע לקייטנה מהבית?

ההורים יוכלו להיות בקשר עם נציג הקייטנה שיוכל לסייע לכם בכל פניה ובקשה כדי שתקבלו את המענה הטוב ביותר וילדכם יקבל את החוויה בצורה מוצלחת התקשורת תהיה במייל: [email protected]

קייטנת אונליין - שאלות ותשובות:

באיזה שעות הקייטנה?

כל הורה יוכל לרשום את ילדיו לקייטנה באחד מהסבבים הבאים:

סבב צהריים: 13:00-16:00

סבב אחר-צהריים: 16:30-19:30

איך בנוי המחנה של אחה"צ מהבית

פעילות בימי א', ג', ה' במשלך השבוע.
לבחירתכם מסלול בשעות 15:00-17:00 או 17:30-19:30

 • כל מפגש מתחיל ב-20 דק' פעילות חברתית כיפית
 • חווית העשרה בנושא הסדנה שבחרתם
 • הפסקה קצרה
 • המשך פעילות וסיכום המפגש

הסדנאות הטכנולוגיות מבית BIG IDEA שמות דגש על יחס הדרכה גבוה, מקצועיות של אנשי הצוות וסביבה יצירתית המאפשרת לכל אחד מהילדים להביא לידי ביטוי את כשרונותיו.

 

הסדנאות

עיצוב אתרים

עיצוב אתר אישי אתר באינטרנט, כבר יש לכם? בנו את האתר הראשון שלכם באמצעות פלטפורמת WIX. הפכו את האתר לאישי באמצעות תמונות, קישורים ורקע מדליק. כל מה שנשאר לעשות כשהאתר מוכן, זה לבחור כתובת ולפרסם אותו באינטרנט. תוצרים לדוגמא: אתר מעריצים, אתר מתכונים, גלריה, אתר מדריכי "עשה זאת בעצמך", ועוד.
תוצרים לדוגמא: קולאז' משפחתי, פוסטר, פרסומת, ועוד.

אנימציה

התקדמו לעולם של האנימטורים. בעזרת תוכנה מקצועית תתנסו בטכניקות של יצירת דמויות מונפשות, בניית סיפור, מוזיקה ואפקטים. ואת הכל תהפכו לסרטון אנימציה דו-מימד מקורי משלכם. תוצרים לדוגמא: אנימציה מצחיקה על המשפחה, פארודיה על סיפור שאוהבים, הדרכה להתנהגות נכונה, ועוד.

עריכת וידאו ליוטיוב

בעולם של היום בו כמעט כל מסר מועבר באמצעות וידאו – זהו אחד הכלים החשובים והמעניינים שיש. ניקח סרטונים מהאינטרנט ומהטלפון, נחתוך אותם ונפיק סיפור מצולם מגניב ומצחיק. נלמד לחשוב על תוכן מעניין ואיכותי שיביא צופים ביוטיוב. תוצרים לדוגמא: פרסומת, טריילר לסרט בגרסה משלכם, מערכון מצחיק, ועוד.

יצירת משחקים בסקראצ' – לכיתות ג' ומעלה

התנסו בבניית משחקי מחשב וצרו משחק משלכם! נתכנן, נעצב דמויות ושלבים בתוכנת סקראץ'. על הדרך נגלה שלתכנת במחשב זה פשוט כיף. את המשחקים שלכם תוכלו לשלוח לחברים ולשתף עם כל המשפחה.

איך זה עובד?

יומיים לפני פתיחת הקייטנה תקבלו מאיתנו מייל עם כל ההנחיות וסרטון שיכין אתכם לקייטנה. ההדרכה היא על פלטפורמת UNICKO הישראלית עם לינק שתקבלו למעבדה הוירטואלית שבה תפגשו את החברים שלכם וכולם יכולים לראות את כולם דרך המצלמה. 🙂

דרישות טכניות

מחשב עם מערכת הפעלה ווינדוס 7 ומעלה, דפדפן כרום, מצלמת רשת ומיקרופון.

או לפטופ שיש בו מצלמה ומיקרופון.

במידה ויש לי שאלה או בעיה טכנית בזמן בחיבור?

תקבלו מאיתנו פרטי קשר לסיוע טכני בזמן אמת

גם המדריך יוכל לראות את המסך שלכם כדי לעזור לכם  בכל שלב

 

 

המקום

הסדנאות יתקיימו מהנוחות והביטחון של הבית, באמצעות המחשב הביתי והסמארטפון. BIG IDEA יספקו תוכנה ייעודית ללמידה מרחוק המותאמת לקייטנה.

מי המדריכים?

אנחנו בוחרים רק מדריכים מעולים. הצוות מורכב ממדריכים בוגרים מעל גיל 18, רובם סטודנטים בעלי רקע וניסיון בהדרכה. הצוות עובר הכשרה בה אנו שמים דגש על העצמה אישית, ערכים ויישום השיטה שלנו ליצירת סביבה חיובית ומפרה. לכל קייטנה יהיה זמין עבורכם רכז למענה אישי.

"הקייטנה מרחוק הייתה מעולה, הלוואי ושחם המדריך היה מחליף את המורה שלי כל השנה" גיא, בן 10

איך אפשר ליצור קשר בנוגע לקייטנה מהבית?

ההורים יוכלו להיות בקשר עם נציג הקייטנה שיוכל לסייע לכם בכל פניה ובקשה כדי שתקבלו את המענה הטוב ביותר וילדכם יקבל את החוויה בצורה מוצלחת התקשורת תהיה במייל: [email protected]

בריאות והגיינה:

במידה ואחליט לבטל את השתתפות ילדי, האם אהיה זכאי להחזר?

 1. במקרה של ביטול עד ה-01 ביולי 2020 -יוחזר התשלום המלא למעט 200 ₪ דמי ההרשמה.

 2. במקרה של ביטול בין ה-01 ליולי ל-19 ליולי 2020 – יוחזרו %40 מהתעריף ששולם עבור הקייטנה.

 3. אפשרות נוספת במקרה של ביטול  לפני תחילת הקייטנה היא לשמור את ההרשמה לשנה הבאה. מקומכם יהיה מובטח עימנו וגם במצב של עליית מחירים לא תתבקשו לתשלום נוסף.

 4. במקרים של בידוד אחרי תחילת הקייטנה, בהצגת אישור רפואי, תהיו זכאים להחזר של 40% מיתרת הימים של הקייטנה.

מה קורה במצב של סגר שני, או הוראה של משרד הבריאות לביטול הקייטנה?

 1. תוכלו להרשם לסדנאות [email protected] ולקבל החזר של ההפרש.

 2. תוכלו לקבל החזר מלא

הבן שלי מחכה לקייטנה כל השנה! האם יש לכם אלטרנטיבה במצב של בידוד או סגר?

אחרי קייטנת online מוצלחת מאוד שנתנה פתרון מעולה להורים עסוקים וילדים סקרנים, אנחנו שמחים מאוד לספר לכם על קייטנת Click To Camp !
כל שבוע נפתח מחזור חדש עם אפשרות לשעות שונות של הקייטנה.

בכל מצב של בידוד, סגר, או החלטה של ההורים ברגע האחרון, תוכלו להמיר את ההשתתפות לקייטנת האון ליין.

ספרו לי איך אתם נערכים לנושא הקורונה בקייטנה.

אחרי תקופה לא פשוטה, אנחנו שמחים לחזור ולהעניק לחניכים שלנו חווית קיץ ייחודית ובטוחה. הבריאות והביטחון של הילדים חשובים לנו מאוד. הקייטנה מתקיימת באישור משרד החינוך והבריאות ואנחנו מתעדכנים בכל עת בהנחיות משרד הבריאות. בנוסף, נקפיד על מדידת חום בכניסה לקייטנה / בעלייה להסעה, הצהרות בריאות יומיות, חיטוי מעבדות הסדנאות ונציב עמדות של אלכוג'ל לחיטוי.

ומה לגבי חניכים מחו"ל?

ם השנה יגיעו אלינו חניכים מחו"ל, אמנם פחות בגלל ההגבלות אבל אנחנו שמחים לקבל אותם.

חניכים שמגיעים מחו"ל יצטרכו לעבור שבועיים בידוד בארץ לפני שייכנסו למחנה, ויגיעו למחנה עם הצהרת בריאות שבה הם מתחייבים שאין להם תסמינים שעלולים לסכן אותנו, ושלא שהו ליד חולה קורונה מאומת בשבועיים האחרונים.

מה אם נכנסתי לבידוד?

אם נכנסתם לבידוד ולכן לא תוכלו להגיע למחנה, אנחנו מציעים לעבור ללא תשלום למחזור הבא. אבל שימו לב – אנחנו נוודא שאכן קיימתם את חובת הבידוד

מותר לאנשים מבחוץ להכנס?

כל שנה אנחנו מגבילים את הכניסה מבחוץ לתוך המחנה, בשביל לשמור על המחנה שלנו.

השנה, אנשים מחוץ לצוות המחנה שיקבלו אישור להכנס לכפר יעברו בדיקת חום בכניסה, יחתמו על הצהרת הבריאות ויסתובבו עם מסיכה לאורך כל הזמן במתחם.

איך נהלי הקורונה ייראו במחנה? צריך לחבוש מסכה?

עם הכניסה למחנה נבדוק שאין לכם חום. בנוסף נבקש לחתום על הצהרת בריאות בה אתם מתחייבים שאין לכם או לילדים תסמינים שעשויים לסכן אותנו, ושלא נמצאתם ליד חולה קורונה מאומת בשבועיים האחרונים.
זה כולל חניכים, הורים, אנשי צוות, ספקים וכל אדם שנכנס למחנה!

כמה ימים לפני תחילת המחזור שלכם, נשלח לכם את ההנחיות הכי עדכניות שילוו אותנו במחנה.

ההנחיות מתעדכנות ולכן אנחנו נשארים עם היד על הדופק כדי להבטיח לנו חווית מחנה איכותית.

יהיה מחנה קיץ השנה?

כן! ווהו!

אנחנו מתרגשים לפתוח את המחנה השנה – וגם מודעים לכובד האחריות.

אנחנו עוקבים ופועלים בתיאום עם ההנחיות של משרד החינוך לקייטנות ולחינוך בלתי פורמלי, משרד הבריאות ופורום מחנות הקיץ לישראל.

כרגע לפי ההנחיות – המחנה הולך להתקיים הקיץ ולתת לנו את החוויה הכיפית והמאזנת אחרי התקופה המורכבת האחרונה.

כל שנה הבטחון והבטיחות הם בחשיבות עליונה, והשנה יותר מתמיד.

קייטנת הייטק טכנולוגי - שאלות ותשובות:

הסדנאות

עיצוב אתרים

אתר אישי אתר באינטרנט, כבר יש לכם? בנו את האתר הראשון שלכם באמצעות פלטפורמת WIX. הפכו את האתר לאישי באמצעות תמונות, קישורים ורקע מדליק. כל מה שנשאר לעשות כשהאתר מוכן, זה לבחור כתובת ולפרסם אותו באינטרנט. תוצרים לדוגמא: אתר מעריצים, אתר מתכונים, גלריה, אתר מדריכי "עשה זאת בעצמך", ועוד. תוצרים לדוגמא: קולאז' משפחתי, פוסטר, פרסומת, ועוד.

פיתוח משחקי מחשב

התנסו בבניית משחקי מחשב באמצעות תוכנת סקראץ' וצרו משחק משלכם! נתכנן, נעצב דמויות ושלבים בתוכנת סקראץ'. על הדרך נגלה שלתכנת במחשב זה פשוט כיף. את המשחקים שלכם תוכלו לשלוח לחברים ולשתף עם כל המשפחה.

עריכת סרטוני וידאו ליוטיוב

בעולם של היום בו כמעט כל מסר מועבר באמצעות וידאו – זהו אחד הכלים החשובים והמעניינים שיש. ניקח סרטונים מהאינטרנט והטלפון, נחתוך אותם ונפיק סיפור מצולם מגניב ומצחיק. נלמד לחשוב על תוכן מעניין ואיכותי שיביא צופים ביוטיוב. תוצרים לדוגמא: פרסומת, טריילר לסרט בגרסה משלכם, מערכון מצחיק, ועוד.

אנימציה

התקדמו לעולם של האנימטורים. בעזרת תוכנת WickEditor תתנסו בטכניקות של יצירת דמויות מונפשות, בניית סיפור, מוזיקה ואפקטים. ואת הכל תהפכו לסרטון אנימציה דו-מימד מקורי משלכם. תוצרים לדוגמא: אנימציה מצחיקה על המשפחה, פארודיה על סיפור שאוהבים, הדרכה להתנהגות נכונה, ועוד.

עיצוב גרפי

רוצים להפוך למעצבים גרפיים? זאת הדרך! השתמשו בתוכנת Photopea לעיצוב התמונה המושלמת. תלמדו להשתמש בתוכנה בכדי לערוך תמונות ולהוסיף להן אפקטים מגניבים, כך שתוכלו ליצור תמונות מדהימות אותן תוכלו להדפיס או לשלוח לחברים ולמשפחה!

מידול בתלת מימד

אפקטים בתלת מימד הפכו לחלק בלתי נפרד מהתעשייה. תוכלו למצוא אותם בכל סרט הוליוודי חדש, ועכשיו גם אתם יכולים להפוך לאמני תלת  מימד! היכנסו אל עולם ה-3D, בו תיצרו את האובג'קטים שתרצו באמצעות רכישת כלים מקצועיים למידול בתלת מימד ושימוש בתוכנת Tinkercad. תלמדו איך להשתמש באור ותאורה, טקסטורות וחומרים בכדי ליצור מודל ריאליסטי משלכם.

עיצוב פילטרים לאינסטגרם

סדנה חדשה! אוהבים אינסטגרם? מה עם לעצב, לתכנת וליצור? באמצעות תוכנת Spark AR תוכלו ליצור פילטרים משלכם לאינסטגרם ב"מציאות רבודה" (AR) שידעו להבין את הסביבה ולהגיב לה!
רכשו ידע ביסודות התכנות ומידול תלת מימדי, עצבו פילטרים משלכם לאינסטגרם ולמדו אותם להגיב לסביבה. קחו את הדמיון והיצירתיות שלכם צעד אחד קדימה!
*לצורך הסדנה, על המשתתפים להחזיק בחשבון אינסטגרם פעיל

פיתוח אפליקציות בג'אווה סקריפט

אסדנה חדשה! בואו ללמוד תכנות מזווית אחרת – תכנות אפליקציות! בסדנה תחשפו לעולם התכנות ותוכלו לקחת את היצירתיות שלכם לרמה הבאה. השתמשו בכלים מהסדנה כדי לפתח כל דבר שרק תעלו על דעתכם.

אדריכלות (לעולים לכיתה ה' ומעלה)

בריכה בחצר? קולנוע ביתי? אולי בכלל מגרש כדורגל משלכם? בואו להפוך חלום למציאות! תכננו, עצבו ובנו את בית החלומות בתוכנת תלת המימד הפופולארית ביותר בתחום – Sketchup. בואו לשלב בין הנדסה ליצירתיות ותקחו אתכם את היכולת לעצב ולתכנן מה שתרצו גם בבית.

 

הסדנאות

עיצוב אתרים

אתר אישי אתר באינטרנט, כבר יש לכם? בנו את האתר הראשון שלכם באמצעות פלטפורמת WIX. הפכו את האתר לאישי באמצעות תמונות, קישורים ורקע מדליק. כל מה שנשאר לעשות כשהאתר מוכן, זה לבחור כתובת ולפרסם אותו באינטרנט. תוצרים לדוגמא: אתר מעריצים, אתר מתכונים, גלריה, אתר מדריכי "עשה זאת בעצמך", ועוד. תוצרים לדוגמא: קולאז' משפחתי, פוסטר, פרסומת, ועוד.

פיתוח משחקי מחשב

התנסו בבניית משחקי מחשב באמצעות תוכנת סקראץ' וצרו משחק משלכם! נתכנן, נעצב דמויות ושלבים בתוכנת סקראץ'. על הדרך נגלה שלתכנת במחשב זה פשוט כיף. את המשחקים שלכם תוכלו לשלוח לחברים ולשתף עם כל המשפחה.

עריכת סרטוני וידאו ליוטיוב

בעולם של היום בו כמעט כל מסר מועבר באמצעות וידאו – זהו אחד הכלים החשובים והמעניינים שיש. ניקח סרטונים מהאינטרנט והטלפון, נחתוך אותם ונפיק סיפור מצולם מגניב ומצחיק. נלמד לחשוב על תוכן מעניין ואיכותי שיביא צופים ביוטיוב. תוצרים לדוגמא: פרסומת, טריילר לסרט בגרסה משלכם, מערכון מצחיק, ועוד.

אנימציה

התקדמו לעולם של האנימטורים. בעזרת תוכנת WickEditor תתנסו בטכניקות של יצירת דמויות מונפשות, בניית סיפור, מוזיקה ואפקטים. ואת הכל תהפכו לסרטון אנימציה דו-מימד מקורי משלכם. תוצרים לדוגמא: אנימציה מצחיקה על המשפחה, פארודיה על סיפור שאוהבים, הדרכה להתנהגות נכונה, ועוד.

עיצוב גרפי

רוצים להפוך למעצבים גרפיים? זאת הדרך! השתמשו בתוכנת Photopea לעיצוב התמונה המושלמת. תלמדו להשתמש בתוכנה בכדי לערוך תמונות ולהוסיף להן אפקטים מגניבים, כך שתוכלו ליצור תמונות מדהימות אותן תוכלו להדפיס או לשלוח לחברים ולמשפחה!

מידול בתלת מימד

אפקטים בתלת מימד הפכו לחלק בלתי נפרד מהתעשייה. תוכלו למצוא אותם בכל סרט הוליוודי חדש, ועכשיו גם אתם יכולים להפוך לאמני תלת  מימד! היכנסו אל עולם ה-3D, בו תיצרו את האובג'קטים שתרצו באמצעות רכישת כלים מקצועיים למידול בתלת מימד ושימוש בתוכנת Tinkercad. תלמדו איך להשתמש באור ותאורה, טקסטורות וחומרים בכדי ליצור מודל ריאליסטי משלכם.

עיצוב פילטרים לאינסטגרם

סדנה חדשה! אוהבים אינסטגרם? מה עם לעצב, לתכנת וליצור? באמצעות תוכנת Spark AR תוכלו ליצור פילטרים משלכם לאינסטגרם ב"מציאות רבודה" (AR) שידעו להבין את הסביבה ולהגיב לה!
רכשו ידע ביסודות התכנות ומידול תלת מימדי, עצבו פילטרים משלכם לאינסטגרם ולמדו אותם להגיב לסביבה. קחו את הדמיון והיצירתיות שלכם צעד אחד קדימה!
*לצורך הסדנה, על המשתתפים להחזיק בחשבון אינסטגרם פעיל

פיתוח אפליקציות בג'אווה סקריפט

אסדנה חדשה! בואו ללמוד תכנות מזווית אחרת – תכנות אפליקציות! בסדנה תחשפו לעולם התכנות ותוכלו לקחת את היצירתיות שלכם לרמה הבאה. השתמשו בכלים מהסדנה כדי לפתח כל דבר שרק תעלו על דעתכם.

מנגה קומיקס

בואו להכיר את עולם המנגה, עולם הקומיקס היפני! בסדנה תכירו ותתנסו בטכניקות ציור ייחודיות מתוך עולם התוכן של קומיקס מנגה אמתי, הכירו את אופי הסיפורים, הדמויות והעלילות הייחודיות לעולם המנגה. תוכלו לצייר את הדמויות שלכם ולאחר מכן לערוך אותן באמצעות תוכנת Photopea, לצבוע ולבנות את הקומיקס שלכם על פי המאפיינים הייחודיים למנגה. בסיום הסדנה תוכלו לשתף את חבריכם בקומיקס המנגה הייחודי שיצרתם!

אדריכלות (לעולים לכיתה ה' ומעלה)

בריכה בחצר? קולנוע ביתי? אולי בכלל מגרש כדורגל משלכם? בואו להפוך חלום למציאות! תכננו, עצבו ובנו את בית החלומות בתוכנת תלת המימד הפופולארית ביותר בתחום – Sketchup. בואו לשלב בין הנדסה ליצירתיות ותקחו אתכם את היכולת לעצב ולתכנן מה שתרצו גם בבית.

 

איך בנויה הקייטנה?

מבנה יומי של 3 שעות הקייטנה בכל יום:

 • 20-30 דק' פעילות חברתית כיפית
 • שעה של סדנה טכנולוגית 1
 • הפסקה קצרה
 • שעה של סדנה טכנולוגית 2
 • חצי שעה סיכום וזמן לילדים שרוצים להיעזר במדריך לאחר סוף היום

הקייטנות הטכנולוגיות מבית BIG IDEA שמות דגש על יחס הדרכה גבוה, מקצועיות של אנשי הצוות וסביבה יצירתית המאפשרת לכל אחד מהילדים להביא לידי ביטוי את כשרונותיו.  

באיזה שעות הקייטנה?

כל הורה יוכל לרשום את ילדיו לקייטנה באחד מהסבבים הבאים:
סבב בוקר: 09:30-12:30
סבב צהריים: 13:30-16:30

על הסדנאות שלנו:

הסדנאות

עיצוב אתרים

אתר אישי אתר באינטרנט, כבר יש לכם? בנו את האתר הראשון שלכם באמצעות פלטפורמת WIX. הפכו את האתר לאישי באמצעות תמונות, קישורים ורקע מדליק. כל מה שנשאר לעשות כשהאתר מוכן, זה לבחור כתובת ולפרסם אותו באינטרנט. תוצרים לדוגמא: אתר מעריצים, אתר מתכונים, גלריה, אתר מדריכי "עשה זאת בעצמך", ועוד. תוצרים לדוגמא: קולאז' משפחתי, פוסטר, פרסומת, ועוד.

פיתוח משחקי מחשב

התנסו בבניית משחקי מחשב באמצעות תוכנת סקראץ' וצרו משחק משלכם! נתכנן, נעצב דמויות ושלבים בתוכנת סקראץ'. על הדרך נגלה שלתכנת במחשב זה פשוט כיף. את המשחקים שלכם תוכלו לשלוח לחברים ולשתף עם כל המשפחה.

עריכת סרטוני וידאו ליוטיוב

בעולם של היום בו כמעט כל מסר מועבר באמצעות וידאו – זהו אחד הכלים החשובים והמעניינים שיש. ניקח סרטונים מהאינטרנט והטלפון, נחתוך אותם ונפיק סיפור מצולם מגניב ומצחיק. נלמד לחשוב על תוכן מעניין ואיכותי שיביא צופים ביוטיוב. תוצרים לדוגמא: פרסומת, טריילר לסרט בגרסה משלכם, מערכון מצחיק, ועוד.

אנימציה

התקדמו לעולם של האנימטורים. בעזרת תוכנת WickEditor תתנסו בטכניקות של יצירת דמויות מונפשות, בניית סיפור, מוזיקה ואפקטים. ואת הכל תהפכו לסרטון אנימציה דו-מימד מקורי משלכם. תוצרים לדוגמא: אנימציה מצחיקה על המשפחה, פארודיה על סיפור שאוהבים, הדרכה להתנהגות נכונה, ועוד.

עיצוב גרפי

רוצים להפוך למעצבים גרפיים? זאת הדרך! השתמשו בתוכנת Photopea לעיצוב התמונה המושלמת. תלמדו להשתמש בתוכנה בכדי לערוך תמונות ולהוסיף להן אפקטים מגניבים, כך שתוכלו ליצור תמונות מדהימות אותן תוכלו להדפיס או לשלוח לחברים ולמשפחה!

מידול בתלת מימד

אפקטים בתלת מימד הפכו לחלק בלתי נפרד מהתעשייה. תוכלו למצוא אותם בכל סרט הוליוודי חדש, ועכשיו גם אתם יכולים להפוך לאמני תלת  מימד! היכנסו אל עולם ה-3D, בו תיצרו את האובג'קטים שתרצו באמצעות רכישת כלים מקצועיים למידול בתלת מימד ושימוש בתוכנת Tinkercad. תלמדו איך להשתמש באור ותאורה, טקסטורות וחומרים בכדי ליצור מודל ריאליסטי משלכם.

אדריכלות (לעולים לכיתה ה' ומעלה)

בריכה בחצר? קולנוע ביתי? אולי בכלל מגרש כדורגל משלכם? בואו להפוך חלום למציאות! תכננו, עצבו ובנו את בית החלומות בתוכנת תלת המימד הפופולארית ביותר בתחום – Sketchup. בואו לשלב בין הנדסה ליצירתיות ותקחו אתכם את היכולת לעצב ולתכנן מה שתרצו גם בבית.

 

קייטנת הייטק טכנולוגי Apple - שאלות ותשובות:

הסדנאות

עיצוב אתרים

אתר אישי אתר באינטרנט, כבר יש לכם? בנו את האתר הראשון שלכם באמצעות פלטפורמת WIX. הפכו את האתר לאישי באמצעות תמונות, קישורים ורקע מדליק. כל מה שנשאר לעשות כשהאתר מוכן, זה לבחור כתובת ולפרסם אותו באינטרנט. תוצרים לדוגמא: אתר מעריצים, אתר מתכונים, גלריה, אתר מדריכי "עשה זאת בעצמך", ועוד. תוצרים לדוגמא: קולאז' משפחתי, פוסטר, פרסומת, ועוד.

פיתוח משחקי מחשב

התנסו בבניית משחקי מחשב באמצעות תוכנת סקראץ' וצרו משחק משלכם! נתכנן, נעצב דמויות ושלבים בתוכנת סקראץ'. על הדרך נגלה שלתכנת במחשב זה פשוט כיף. את המשחקים שלכם תוכלו לשלוח לחברים ולשתף עם כל המשפחה.

עריכת סרטוני וידאו ליוטיוב

בעולם של היום בו כמעט כל מסר מועבר באמצעות וידאו – זהו אחד הכלים החשובים והמעניינים שיש. ניקח סרטונים מהאינטרנט והטלפון, נחתוך אותם ונפיק סיפור מצולם מגניב ומצחיק. נלמד לחשוב על תוכן מעניין ואיכותי שיביא צופים ביוטיוב. תוצרים לדוגמא: פרסומת, טריילר לסרט בגרסה משלכם, מערכון מצחיק, ועוד.

אנימציה

התקדמו לעולם של האנימטורים. בעזרת תוכנת WickEditor תתנסו בטכניקות של יצירת דמויות מונפשות, בניית סיפור, מוזיקה ואפקטים. ואת הכל תהפכו לסרטון אנימציה דו-מימד מקורי משלכם. תוצרים לדוגמא: אנימציה מצחיקה על המשפחה, פארודיה על סיפור שאוהבים, הדרכה להתנהגות נכונה, ועוד.

עיצוב גרפי

רוצים להפוך למעצבים גרפיים? זאת הדרך! השתמשו בתוכנת Photopea לעיצוב התמונה המושלמת. תלמדו להשתמש בתוכנה בכדי לערוך תמונות ולהוסיף להן אפקטים מגניבים, כך שתוכלו ליצור תמונות מדהימות אותן תוכלו להדפיס או לשלוח לחברים ולמשפחה!

מידול בתלת מימד

אפקטים בתלת מימד הפכו לחלק בלתי נפרד מהתעשייה. תוכלו למצוא אותם בכל סרט הוליוודי חדש, ועכשיו גם אתם יכולים להפוך לאמני תלת  מימד! היכנסו אל עולם ה-3D, בו תיצרו את האובג'קטים שתרצו באמצעות רכישת כלים מקצועיים למידול בתלת מימד ושימוש בתוכנת Tinkercad. תלמדו איך להשתמש באור ותאורה, טקסטורות וחומרים בכדי ליצור מודל ריאליסטי משלכם.

עיצוב פילטרים לאינסטגרם

סדנה חדשה! אוהבים אינסטגרם? מה עם לעצב, לתכנת וליצור? באמצעות תוכנת Spark AR תוכלו ליצור פילטרים משלכם לאינסטגרם ב"מציאות רבודה" (AR) שידעו להבין את הסביבה ולהגיב לה!
רכשו ידע ביסודות התכנות ומידול תלת מימדי, עצבו פילטרים משלכם לאינסטגרם ולמדו אותם להגיב לסביבה. קחו את הדמיון והיצירתיות שלכם צעד אחד קדימה!
*לצורך הסדנה, על המשתתפים להחזיק בחשבון אינסטגרם פעיל

פיתוח אפליקציות בג'אווה סקריפט

אסדנה חדשה! בואו ללמוד תכנות מזווית אחרת – תכנות אפליקציות! בסדנה תחשפו לעולם התכנות ותוכלו לקחת את היצירתיות שלכם לרמה הבאה. השתמשו בכלים מהסדנה כדי לפתח כל דבר שרק תעלו על דעתכם.

אדריכלות (לעולים לכיתה ה' ומעלה)

בריכה בחצר? קולנוע ביתי? אולי בכלל מגרש כדורגל משלכם? בואו להפוך חלום למציאות! תכננו, עצבו ובנו את בית החלומות בתוכנת תלת המימד הפופולארית ביותר בתחום – Sketchup. בואו לשלב בין הנדסה ליצירתיות ותקחו אתכם את היכולת לעצב ולתכנן מה שתרצו גם בבית.

 

איך בנויה הקייטנה?

מבנה יומי של 3 שעות הקייטנה בכל יום:

 • 20-30 דק' פעילות חברתית כיפית
 • שעה של סדנה טכנולוגית 1
 • הפסקה קצרה
 • שעה של סדנה טכנולוגית 2
 • חצי שעה סיכום וזמן לילדים שרוצים להיעזר במדריך לאחר סוף היום

הקייטנות הטכנולוגיות מבית BIG IDEA שמות דגש על יחס הדרכה גבוה, מקצועיות של אנשי הצוות וסביבה יצירתית המאפשרת לכל אחד מהילדים להביא לידי ביטוי את כשרונותיו.  

באיזה שעות הקייטנה?

כל הורה יוכל לרשום את ילדיו לקייטנה באחד מהסבבים הבאים:
סבב בוקר: 09:30-12:30
סבב צהריים: 13:30-16:30

יש לכם עוד שאלות? נשמח לענות על הכל.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם