איך תגרמו לילדים שלכם לדבר אנגלית שוטפת?

זה לא סוד: מי שדובר אנגלית שוטפת, מרוויח ובגדול.
שליטה באנגלית מהווה יתרון חשוב בלימודים וכמובן בכל תחום בעולם העבודה. לא סתם, כמעט כל ההורים עסוקים בשאלה כיצד לגרום לילדיהם ללמוד אנגלית כבר מילדות. ובכן, יש פתרון קל (וכיפי) משחשבתם: מחנה קיץ! הוא פה בארץ, והוא יעיל יותר משנה שלמה של שיעורי אנגלית.

הבשורה הטובה היא שבניגוד לדור שלכם – הילדים של היום כבר לא צריכים לחרוק שיניים ולהיאבק בשיעורי אנגלית בבית הספר. בעידן הגלובאלי והטכנולוגי הילדים מוקפים בשפה האנגלית כל הזמן, ומבינים לבד שאם הם ידעו אותה יהיה להם קל יותר להסתדר. כראיה, אוצר המילים של הילדים כיום באנגלית גדול יחסית על אף גילם הקטן. ואולם, כשזה מגיע לדיבור של ממש – התמונה קצת אחרת.

לאתר של BIG IDEA >>

לדבר, לדבר, לדבר. זה הסוד

להבדיל מקריאה וכתיבה, היכולת לדבר אנגלית שוטפת מצריכה אימונים אחרים – שאפילו בבית הספר ובשיעורים פרטיים קשה להשיג. לא כל מי שיודע לקרוא ולכתוב יכול לדבר ולבטא את עצמו ברהיטות ובטבעיות בשפה האנגלית, וזהו, בעצם, אחד המכשולים הגדולים ביותר בלימודי כל שפה.

מחנה קיץ באנגלית, אבל בארץ!

למעשה, הפחד מלדבר אנגלית חל גם על מבוגרים. בדיוק בגלל זה, חשוב וכדאי ״להרוג״ אותו כשהוא קטן. זוכרים עם איזו אנגלית שוטפת חזרו השכנים שלכם שטסו למחנה קיץ בארה״ב? ובכן, בזכות מחנה הקיץ של BIG IDEA לא צריך לנסוע רחוק מדי ולהוציא הון. במחנה הקיץ שלנו, שמתקיים כולו בישראל, 50% מהילדים הם מגיעים ממדינות אחרות. נחשו מה? אם הילדים שלכם ייצאו לסאמר קמפ של BIG IDEA, הם ידברו אנגלית כ-ל היום, וזה ממש לא משנה עם איזו רמה של אנגלית הם מגיעים לסאמר קאמפ.

לחזור מהסאמר קאמפ עם אנגלית שוטפת

במחנה הקיץ של BIG IDEA לוקחים חלק ילדים מכל הארץ, אבל גם מכל העולם! הבסיס שלנו בסאמר קאמפ הוא תקשורת באנגלית, וכך – בין אם הילדים רוצים או לא, הם מגבירים את שליטתם בשפה בעשרות אחוזים. התקשורת עם החברים באנגלית במהלך מחנה הקיץ גורמת לילדים לתרגל את השפה, ללמוד מילים חדשות (שגם קשורות למקצועות הטכנולוגיים) ובעיקר – להתגבר על חוסר הביטחון, ולהרגיש בנוח לפטפט חופשי!

מתחזקים את האנגלית גם אחרי מחנה הקיץ

חושבים שזה נגמר בזה? ממש לא! החברויות והקשרים שיוצרים הילדים אצלנו במחנה הקיץ חוצים אוקיינוסים ויבשות. הילדים ממשיכים לערוך שיחות וידאו ולהתכתב עם חבריהם מעבר לים וזה מה ששומר על האנגלית שלהם רהוטה, קולחת וטובה – עד הסאמר קאמפ הבא.

רוצים לסלול לילדים שלכם עתיד בטוח? תתחילו עם מחנה הקיץ של BIG IDEA. הילדים ירכשו שפה, מיומנויות מקצועיות, ביטחון וכמובן – חברים, חוויות וזיכרונות שצוברים רק בילדות.

יש לכם עוד שאלות? נשמח לענות על הכל.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם