הכירו את המחנה הקצר של BIG IDEA בנווה הדסה!

החוויה של BIG IDEA בשבוע בלבד: הכירו את BIG IDEA נווה הדסה, המתחם היפיפה שלנו בשרון, ליד אבן יהודה. בקיץ הקרוב יתקיימו בו מחזורי שבוע של מחנה הקיץ, בהם החניכים יעברו חוויה מדהימה שמשלבת פיתוח אישי והעצמה, סדנאות טכנולוגיות מדהימות וחברים מכל העולם.

יצאנו לסיבוב בנווה הדסה ביום הפתוח האחרון, וכבר התחלנו לדמיין איך הקיץ שלנו ייראה!

 

איך נראים המגורים במחנה הקיץ?

בכל חדר יהיו 3-5 חניכים, ובכל בניין יהיה חדר עם מדריכים שיהיו זמינים כל הזמן.

אתם כבר מצליחים לדמיין את עצמכם בחדרים הנעימים והיפים של נווה הדסה?

לחצו כאן לפרטים נוספים על המחנה בן השבוע >>

 

איפה יעברו הסדנאות במחנה הקיץ הטכנולוגי?

מעבדות המחשבים המתקדמות של BIG IDEA, עם ציוד חזק וחדיש שמתמודד עם תוכנות כבדות, יפעלו בתוך מתחם ממוזג ומושלם בשביל התנסויות, יצירתיות ופריצת גבולות!

במחנה הקיץ של נווה הדסה תוכלו לבחור מתוך 16 סדנאות טכנולוגיות מתקדמות ומרתקות.

 

ומה עושים כשחם??? (רמז: בריכה)

כשחם, וזה קורה הרבה בקיץ, אנחנו קופצים לביקור בבריכה היפיפיה של נווה הדסה! תהיה לכם הזדמנות לקפוץ למים פעם ביום בזמן unplugged, הסדנה שבה אנחנו מתנתקים מהמסכים ונהנים מפעילויות ספורט, יצירה, חברה או בריכה!

 

איך נראה חדר האוכל?

חדר האוכל של BIG IDEA בנווה הדסה מגיש מדי יום 3 ארוחות כשרות, עם מגוון מנות טעימות ובריאות. את הארוחות אנחנו מבלים עם הקבוצות שלנו, עם המדריכים שמוודאים שכל החניכים מסתדרים ואוכלים לשובע. טבעונים? צמחונים? רגישים? אנחנו יודעים להתאים את המנות למגוון תפריטים שונים – רק לא לשכוח לציין אותם בטפסי ההרשמה למחנה הקיץ!

 

ומה הנוף שמקיף את החניכים בשבוע שהם במחנה?

המיקום המושלם של BIG IDEA בנווה הדסה, בלב השרון, משלב נסיעה ממש קרובה – כחצי שעה מתל אביב – עם נופים יפיפיים שנשארים ירוקים כל הקיץ…

 

החוויה של BIG IDEA במתכונת של שבוע –

החופש שלכם להתפתח, ליצור, ולהכיר חברים מכל העולם מתחיל כאן! הפכו את הקיץ למקפצה עבור הילדים וצרו זכרונות וחברויות שיישארו לכל החיים.

התקשרו אלינו

יש לכם עוד שאלות? נשמח לענות על הכל.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם