כך תהפכו תחביב לכלי שימושי

מה אם נספר לכם שיש דרך לרכוש כלים ומיומנויות לחיים בלי לוותר על הסקרנות, המשחק והכיף שבתהליך? יש דרך ללמוד, להתפתח ולהתמקצע – עם חיוך גדול! קוראים לזה BIG IDEA – המקום לנסות דברים חדשים שאנחנו אוהבים.

סאמר קאמפ מדריך מלמד סדנא

צריך רק להעז

במסגרת של מחנה קיץ יש אווירה חיובית שמעודדת את החניכים לנסות דברים חדשים. מותר לטעות, מותר לנחש, מותר "להרשות לעצמי" – לא שופטים ולא מודדים. בסדנאות, נכיר שלל כלים טכנולוגיים ונתנסה בהם באווירת משחק כשהמדריכים יוסיפו אתגר ברמת קושי הולכת ועולה. הם יפעלו לפתח תחושת ביטחון, מסוגלות ורעב להמשיך, להתנסות – ולהצליח!

לעורר סקרנות והשראה

תנו לתחומים הלא רלוונטים לצבור אבק ובואו לחקור עולמות תוכן רחבים, נוצצים וחדשניים. המדריכים יחשפו אתכם בהדרגה ותראו את האפשרויות נפתחות לפניכם.

כשהסדנה תסתיים תישארו עם יכולות חדשות, יישומיות ורלוונטיות להיום ולעתיד,  וטעם של עוד.

 

הכי אישי שיש

קשה מאוד להתרכז ולהתקדם עם עוד 30 ילדים בכיתה… ב-BIG IDEA אנחנו מתמקדים בקבוצות קטנות של עד 8 חניכים. המדריכים שלנו מלווים כל חניך בפני עצמו ועוזרים לו לחוות תהליך נעים, מהנה ואפקטיבי. כל חניך וחניכה יקבלו מחשב משלהם (או מצלמה, רחפן ואפילו רובוט…) ויקבלו את הבמה לשחק עם התוכנות לגמרי בעצמם, להתנסות, לטעות ובסוף להצליח. אם קצת קשה – נעזור ונתווך, אם הכל פשוט ומובן – נאתגר עוד קצת ונשמר את המוטיבציה והעניין בשמיים!

החופש לבחור

יש לנו יותר מוטיבציה ללמוד משהו שאנחנו בחרנו, מאשר תחום שמישהו אחר בחר עבורנו – עיקרון פשוט אבל מאוד משמעותי. החניכים בוחרים בעצמם באילו סדנאות להתמקד, עם מגוון אדיר של 30 סדנאות טכנולוגיות כל אחד ואחת יוכלו לבחור מה הכי מדבר אליהם.

 

הצטרפו אלינו ותנו לדור העתיד להתחיל לחלום על הקאמפ בקיץ!

 

יש לכם עוד שאלות? נשמח לענות על הכל.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם