סדנאות לחולמים ומגשימים

“אני נורא מתרגש להיות פה, ונורא מתרגש להתחיל גם את סדנת הגיימינג סטודיו. אין לי כמעט מושג מה אני הולך לעשות פה, אבל אני בטוח שזה הולך להיות כיף!"/ שני, קילובייט

היום הראשון של הסדנאות הוא תמיד יום מרגש במחנה.
חניכי כל המחנה מתחלקים בין יותר מ – 30 סדנאות טכנולוגיות (וגם לא).
הם מתכנתים משחקי מחשב, עורכים סרטים, מצלמים, רוקדים, בונים את הסטארט אפ שלהם ועוד.
בכלל לא חשוב אם באתם עם ניסיון או שזו ההתנסות הראשונה – בסוף הסדנה, כולם מגשימים את המטרות שלהם וחווים חוויות הצלחה.
אז איך זה עובד?
מה ההבדל בין בית הספר, בו לפעמים שנים לא מספיקות כדי לזכות בחווית הצלחה במתמטיקה או לשון – ובין מחנה הקיץ, בו כיף להשתתף בסדנה מתחום חדש שאני עדיין לא מכיר?

 

פה זה לא בית ספר

אנחנו נולדים סקרנים.
הרצון להתנסות, לחוות, לטעום ולגעת נמצאים בכולנו מילדות.
ב – BIG IDEA תחזרו אל המקום הזה. תבחרו את הסדנאות שמעניינות אתכם, ואנחנו ניקח אתכם לגבהים חדשים: מחשבים או קולנוע, רובוטיקה, DJ, רחפנים, תיאטרון או גלישת גלים – יש 30 סדנאות ומסלולים שונים לבחור מתוכם, וההחלטה היא בידיים שלכם.

הסדנאות הן ההזדמנות לגלות את התשוקות שלנו.
ההתנסות החדשה והמרגשת מעמיקה ומפתחת את תחומי העניין שלנו. תעשו את זה עם חברים חדשים שכיף להעלות איתם רעיונות ולחלוק חוויות.
בסוף
תתנסו בדברים חדשים, להעמיק ולפתח את תחומי העניין שלנו, להכיר חברים חדשים שכיף להעלות איתם רעיונות, לחלוק חוויות בסוף הסדנה ולדבר על הפרויקט שתבנו מחר – ולקבל המון השראה להמשיך ליצור ולפתח את כל הכישורים שלכם, גם כאלו שבכלל לא ידעתם שיש לכם!

 

אין גבול למה שאני מסוגל לעשות בעצמי!

אנחנו מאמינים שכשיש לנו אפשרות לבטא את עצמנו, להוציא החוצה את העולם הפנימי שלנו ולהיות מי שאנחנו – נוצרת תחושה רגועה ושלמה, שיוצרת גם ביטחון עצמי. כשיש תחושה שהכל בידיים שלנו, שאנחנו יכולים ללמוד ולעשות כל דבר שרק נבחר – אנחנו הופכים חזקים ומאושרים.

 

עושים את מה שאנחנו אוהבים

אכפתיים, מעניינים ויודעים לעשות חיים משוגעים – המדריכים שלנו הם צעירים מעוררי השראה, בדיוק כמו שמודלים לחיקוי צריכים להיות.
תרגישו חופשיים לבטא את המחשבות והרעיונות שלכם, לשאול שאלות שמסקרנות אתכם בלי הגבלה ותעזו לנסות דברים חדשים ולהעמיק את היכולות שלכם בתחומים שאתם כבר מכירים ואוהבים.
אבל לפני הכל – המדריכים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים. הם מכירים ואוהבים את מה שהם עושים – מפתחים, רקדנים, צלמים, גולשי גלים…
המדריכים שלנו הם אנשי חינוך צעירים ורגישים, שנמצאים פה בשבילכם כדי לתת לכם את הכלים הטובים ביותר להתנסות ולהצליח. אנחנו מאמינים שכשעובדים מתוך סקרנות, יצירתיות והשראה – אין שום צורך למדוד, לדרג או לתת ציונים. נחשוב בגדול, ניקח סיכונים מקצועיים, נפרוץ גבולות – ונצליח!

 

קבוצות קטנות, הצלחות גדולות

סוד הקסם של הסדנאות שלנו טמון גם בסביבה שבהן הן עוברות.
בקבוצות קטנות של עד שמונה חניכים, בהובלת אחד המדריכים המנוסים, האחראיים והמקצועיים שלנו. בסוף הקיץ תישארו עם תחביבים חדשים ומפתיעים, כלים להמשיך ליצור והמון השראה להמשיך לפתח את הכישורים החדשים שלכם!

 

ולסיכום – האמינו בוולט דיסני!

וולט דיסני אמר – "אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה!".
במחנה שלנו אנחנו מאמינים בחלומות – לחלום בגדול, להתנסות, לא לוותר גם כשנתקלים באתגרים, לשאול עוד שאלות, ולעוף גבוה מעבר לחלומות הכי גדולים שלכם.
ובעיקר בעיקר, הדבר בו אנחנו הכי מאמינים הוא – בכם!

הצטרפו אלינו לקיץ של חוויות, חברים והגשמת חלומות – אנחנו מחכים לכם! תפסו את המקום שלכם – הולך להיות חלומי ?

יש לכם עוד שאלות? נשמח לענות על הכל.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם