הרגע שאת פוגשת את החברה הכי טובה שלך… והיא מבלגיה!

כשיסמין הגיעה ביום הראשון למחנה הקיץ של BIG IDEA היא הייתה קצת לבד בהתחלה. כששיבצו אותה בחדר יחד עם ליה, היא לא ידעה שהן הולכות להיות כל כך קרובות.

 

 

יסמין אוזרי מישראל וליה פולקמן מבלגיה הכירו לפני שנתיים במחנה הקיץ של BIG IDEA והיום שתיהן החברות הכי טובות. במחנה הקיץ מכירים אנשים מכל העולם, בסביבה חופשית ובטוחה שבה החניכים יוצרים קשרים חדשים, מגלים את החוזקות שלהם ומצליחים להתבלט במה שהם הכי אוהבים.

ליה ויסמין הכירו במחנה וכבר על היום הראשון הן התחברו "ביום הראשון הייתי לבד" מספרת יסמין "ואז ליה הגיעה והתחלנו לדבר, היינו מדברות עד 5 לפנות בוקר", "כל לילה היינו מדברות" מוסיפה ליה. במחנה קל להתחבר לאנשים ומכירים אנשים חדשים בכל סדנה ובכל פעילות מצטרפים עוד אנשים שלא נפגשו איתך קודם. אבל החלק הכי טוב היה במסיבת בריכה "צרפנו את נבו וגבאי שישבו לבדם במסיבה ומאז הפכנו לחברים טובים, הכי טובים".

אחרי המחנה ליה הציע ליסמין לבוא לבקר אותה בבלגיה, יסמין אמרה לה שאין סיכוי שאמא שלה תסכים אבל היא תשאל בכל זאת. למחרת, בשעה 4 לפנות בוקר, אמא של יסמין התקשרה אליה ואמרה לה "יש לך כרטיס טיסה לבלגיה!" ההתרגשות הייתה בשיאה וארבעה חודשים אחרי המחנה הן נפגשו. "כשראיתי אותה מיד קפצתי עליה! והייתי סופר שמחה". מהתמונות שהן העלו ברשתות רואים את כל השמחה ואת אווירת חג המולד ברקע "אכלנו המון שוקולד", ליה אומרת ויסמין מיד משלימה אותה "השוקולד הכי טוב" ככה זה כשיש שוקולד בלגי.

לטיול הצטרפה כל החבורה והם טיילו באטומיום ומשם המשיכו לשופינג ועוד טיולים והיום, כל החבורה שומרים על קשר אדוק. "אנחנו מדברות בפייסטיים, ושומרות על קשר ממש טוב". יסמין מספרת שלמצוא קשר כזה זה לא דבר פשוט "תתאמצו, כי זה ישתלם לכם וככה תוכלו למצוא את החברה הכי טובה שלכם".

רוצים גם אתם להכיר חברים מכל העולם?

בואו להכיר את החוויה של מחנה קיץ בישראל >>

 

 

יש לכם עוד שאלות? נשמח לענות על הכל.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם