חווית BIG IDEA

מפגש בינלאומי

ב-BIG IDEA יש חגיגה של תרבויות, שפות ורעיונות.

עם חניכים מלמעלה מ-30 מדינות,  לא פלא שהחברויות שנוצרות בסאמר קאמפ מפתחות את תחומי העניין המרתקים שהילדים מביאים מהבית. כיף לראות את החניכים הופכים לילדי העולם הגדול!

החברים הכי טובים

החברים שתפגשו במחנה הם יצירתיים, סקרנים, אוהבים להתפתח ולנסות דברים חדשים, עם תחביבים מעניינים וכישורים מגניבים – ממש כמוכם.כשתחלקו חדר למשך שבועיים, אתם תכירו את החברים שלכם באמת ולעומק.הקשרים שנוצרים בסאמר קאמפ הם מיוחדים וחזקים, כאלה שמתחזקים כל קיץ ונשארים לכל החיים!

מתנתקים מהטלפונים

ביום הראשון של מחנה הקיץ בישראל, הילדים נפרדים מהטלפונים ופוגשים אותם שוב רק בסוף המחנה! כשהם מתנתקים מהטלפונים ומתמודדים עם ההווה, החניכים במחנה יוצרים קשרים מיוחדים עם החברים שסביבם. החניכים שמגיעים אלינו רוצים לנצל את החופש הגדול כדי לעשות משהו מעניין ומשמעותי.הם מעודדים עשייה ויצירה, ומשפיעים לטובה אחד על השני.

איך מסתדרים שבועיים בלי הטלפון?

  • 40+
    סדנאות

    בחרו את המיקס שלכם


  • יותר מ-30
    מדינות שונות

    אינספור תרבויות,שפות וחוויות

החוויה שלכם:

תוכיחו לעצמכם שאתם יכולים

מחנה הקיץ הוא לא רק משפחה ומקום שטוב להיות בו.

הסאמר קאמפ של BIG IDEA הוא מקפצה לפיתוח האישי של הילדים והילדות והשקעה בחינוך שלהם.
הם מפתחים עצמאות, לומדים להאמין ביכולות שלהם, ונהנים מתחושת מסוגלות!

מדריכים מעולים

המדריכים של BIG IDEA הם יצירתיים, רגישים, ומעוררי השראה – בדיוק כמו שמודל לחיקוי צריכים להיות.

לכל אורך המחנה המדריכים שלנו שמים דגש על העצמה, פריצת גבולות והגעה לשיאים אישיים חדשים. לכן החניכים מרגישים בטוחים וחופשיים להתבטא, להתנסות ולהעז בסביבה שלא מודדת אותם אלא מנחה ומקדמת, ששמה דגש על המיומנות והפרקטיקה.

לא סתם כל כך הרבה חניכים מוצאים את מקומם בBIG IDEA: זו סביבה מאוד מיוחדת, מקבלת, מאפשרת, שהופכת את תחומי העניין הייחודים של החניכים למשהו להתגאות בו.

צוות מקצועי

כל המדריכים במחנה הקיץ הם מעל גיל 18 (רובם מעל 21), בוגרי יחידות טכנולוגיות בצה”ל, או מחלקות טכנולוגיות באוניברסיטאות ברחבי העולם ויש להם נסיון עשיר בעבודה עם ילדים ובני נוער.

המדריכים עוברים אצלנו תהליך מיון ארוך וקפדני והכנת צוות ארוכה בחודשים שלפני הקיץ.

בנוסף לצוות המדריכים, תפגשו במחנה צוות גדול של רכזי שכבה, האחראים על התוכנית החינוכית, צוות טכני המפקח על הדרכת הסדנאות ורשת המחשבים, חובש מוסמך, צוות לוגיסטי, צוות תיעוד המעלה סרטונים ותמונות מידי יום לרשת וצוות משרד שדואג לשמור על הקשר עם ההורים.

החברים שלנו: